Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Audi 90 CENTRALNOнови  
Автор Aleksandro (непознат )
Публикувано21.10.03 11:56



Zdraveite na vsichki. Moiat problem e v kompresornata kutia za centralnoto,koiato se namira v bagajnika.Tia prosto triabva da se smeni,ne stava za popravka,no niama ia nikade.Nikade po alarmi,servizi i magazini za avtochasti.Niakoi ako znae shte bada mnogo blagodaren,dori da e vtora upotreba,makar che se samniavam da ia ima nova. Ne e fatalno,no e tolkova udobno da imash centralno,osobeno kato vozia bagash ili hora. Blagodaria vi!



Тема Re: Audi 90 CENTRALNOнови [re: Aleksandro]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано21.10.03 14:16



Tyrsi nqkoi koito prodawa audi na chasti, towa ne e koi znae kolko deficitna chast i shansa da q namerish chitawa e golqm :) V-k avtopazar ili mobile.bg obqwite za chasti.. I po morgite trqbwa da q ima

---
If everything seems under control, you're just not going fast enough.


Тема Re: Audi 90 CENTRALNOнови [re: Aleksandro]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 15:33



centralnoto e perfektno.. osobeno za kola s 4 vrati..
..no ti siguren li si 4e e vakuum pompata?

ako vse pak ti e trudno da ia namerish.. vzemash 4 mashinki za po 10lv elektri4eski, vrazvash gi kam alarmata i vsi4ko e na 6 ;)



Тема Re: Audi 90 CENTRALNOнови [re: M]  
АвторAleksandro (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 20:41



Blagodaria na M i "int 27h" za mnenieto,savetite i jelanieto za otgovor.
Za morgite ne biah se setil! :-)))Shte proveria tam.
USPEH!!!!



Тема Re: Audi 90 CENTRALNOнови [re: Aleksandro]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 15:24



Пробвай тук!

ХЕЕД 91
Специализиран сервиз за VW и AUDI. Резервни части на склад.
Тел.: 02/934-11-30, 934-11-40, факс: 02/934-11-49

Аз съм доволен. Грижат се за моето АУДИ90!



Тема Re: Audi 90 CENTRALNOнови [re: Пpяkop]  
Авторvalcorvarna (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 09:23



един съвет от един алармаджия- сложи си аларма и ще минеш най тънко защото хем ще ти се охранява автомобила хем ще имаш централно

това го казвам при условие че ти е здраво електромоторчето вътре в кутията в противен случай маи наистина ще трябва да пообиколиш



Тема Re: Audi 90 CENTRALNOнови [re: valcorvarna]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 13:52



alarmadjiata..
..abe az si kupih kolata s edna Alarma.. ne ia znam kakva e to4no, ama baia tapa mi se struva.. na platkata imashe nadpis M35 i e s edin shock dat4ik na samata platka, distancionnoto i e edno tapo 4erno s 2 buttona i te 4erni.. i kat ia gledah i ia gledah... i pak ia gledah i nevidiah kak shte upravliava centralnoto mi tia alarma (pak i si ima samo 2 releta.. ednoto mai e za imobilaizera, a drugoto mai e za miga4ite i.. neznam)... ta mojesh li da kajesh dali na takvoz jivotno moe se zaka4i modul za centralno ili po-dobre da vadia SUN-I to ot bagajnika i da se opitam da si prenaredia kabelite i da ia sloja neia (tia mi ostana ot starata kola).



Тема Re: Audi 90 CENTRALNO [re: Aleksandro]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано24.10.03 00:44



Zapoznat sym s "kutiikite" na 80B4, no edva li razlikata e mnogo systestvena.
Navremeto imah problem i sled kato 2 meseca ne namerih koi da mi go opravi, veche se vijdah kak sam si pravia platka s procesor (stoto tiahnata niama nikakvo opisanie, a ima specializirani chipove). Ta predi da se zahvana seriozno s proektirane, reshih da izmeria tuk, tam i se okaza, che edno ot reletata i edin tranzistor biaha izgoreli (Releto si strakashe - na zvuk, no ne praveshe kontakt).
Dokato oste si tyrsh nova "kutiika" sreshtnah slednite problemi:
1. Raznoobrazieto e mnogo goliamo, dori se razlichavat i po syedinitelite na kabelite kym kutiikata, po broia na jicite, po broia na reletata.
2. Po morgite se srestat i nerabotesthi, a ako syedinitelite sa rzlichni - niama kak da se probva.
3. Na novata igrachka cenata beshe okolo 200 lw.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.