Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 26.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови  
Автор Babalu (непознат)
Публикувано21.10.03 16:07



Търся сериозен сервиз където ще го оправят добре



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: Babalu]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано21.10.03 19:04



Колко си го усукал?
Аз скоро имах такава грижа.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: TheSaint]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 08:21



препоръчвам ти сервиз Перфект. там са много добри, базата е добра имат си стендове за разпъване и две камери за изпичане на боя...абе разбират си от работата! специализирани са в разпъване на тажко катострафирали коли. аз лично съм ползвал услугите им и съм доволен!
намира се на следното място:
спускаш се от околовръсното по бул българия. стигаш до БИЛА- тя ти се пада от дясно. като се спускаш точно преди била-та завиваш по едно пътче в дясно покрай БИЛА-- подминаваш я и след като завиеш тя вечи ти е от ляво. караш по пътчето минаваш идно Т-образно кръстовище и стигаш до едно колело на автобуси- там завиваш надясно и тръгваш по една малка уличка. Въпреки неугледния вид на квартала стигаш до едно нещо, приличащо на средноголява фабрика- е товма е сервиза. Желая ти много късмет!



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: TheSaint]  
АвторBabalu (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:29



Dbe da ti kaza cheastno dosta, maskata e zdrava ama ot dolu osven tova che e ysykana , magareto i kormilnata reika sa izkriveni , a desniat rog napravo e vlazal v kalnika.Mnogo shte sam ti blagodaren ako mi dadesh informacia kude da go popraviat kachestvenno.Staro e no tova e purvata mi kola ne moga da ia zareza taka.GSM -ma mi e 0888 658317 samo me naberi i az shte ti zvunna ta da mi obiasnish.

Blagodaria ti , predvaritelno!

Georgi



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: Alex]  
АвторBabalu (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:37



Ei Pich mnogo ti Blagodaria napravo ne ochakvah.Iskam samo da te popitam kolko triabva da se chaka , a dali imamt niakakuv telefon.Az taka ili inache ytre shte otida do tam.

Vsepak surdechno ti blagodaria.
Georgi



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: Babalu]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 10:49



Телефон май е 0888/210-721 пробвай на него, но го имам от преди две години и не съм звънял на него от тогава- дано да е същия.
значи за чакането- при мен удара беше горе-долу същия- значи единя рог го отрязаха напълно и го снадиха с нов- всичко се демонтира отпред- двигател, заедно със скорости, макферсони, предна маска, ....абе всичко- от вътре също бяха свалили таблото...като я видях колата направо ми призля- викам си - край отиде от това кола не става! знам какво ти е, защото и на мен ми беше първото ауди и много ме болеше за него.
значи моето го правиха около две седмици- но после всичко си беше ОК- карах го след това около година, и го продадох на един мой приятел, който вече втора година го кара- никакъв пробел, нито носи, нито яде гуми....абе много добре го направиха! като го боядисаха- направо не си личеше къде е удряно! наистина- не преувеличавам!
единствения недостатък на сервиза са цените- доста са високи. при мен платиха застрахователите, ама....



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: Alex]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 10:57



а и още два съвета (ако искаш де, не че се правя на велик, както вече ме упрекнаха във форума)
1. ако от удара е мръднал някой от заводските размери на купето- можеш да пледираш пред застрахователите за тотална щета, и те съветвам да го сториш- не че не може да се разпъне и купето- знаеш как е железа- чукат се изправят се; ама.....
2. ако ти пишат тотал- давай им колата и не се притеснявай за нищо- огтиваш на пазара и си купуваш нова!
3. Ако ремонта ти е около 80% от стойността на колата- недей да я РЕМОНТИРАШ, вземи парите и продай останалите здрави части! така ще изкараш повече пари за по-хубаво ауди! като нищо си се качил на някоя 100-ца! знам, че трябва да ес чака, ама хубавите неща стават бавно.

при мен беше така- купих колата за 4200, ремонта ми беше 3500 като двигателя си беше здрав! да си бях взел тия 3500 от з-теля, и колата- само мотора е 1500 лева....сметни задни макферсони, капак на багажника, вътре по колата- седелки, табло....абе още 1000 лева абе щях да си взема веднага едно Б4- ама аз не та не- ще си ремонтирам старата 80-ка! Затова помисли си хубаво как да процедираш. размазани коли купуват н Анкол- горе при поделението на баретите- обади се да си направиш справка или ако имаш гараж си я продай ти на части- останалото за старо желязо!



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: Alex]  
АвторBabalu (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 16:55



Благодаря ти за цялата информация и за времето което отдели.Азсъм моряк и и да ти кажа честно бях загубил вяра че има такива хора като теб.
След като отида до сервиза ще ти пиша какво е станало.Надявам се да не ми излезе колкото цялата кола.



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го из [re: Alex]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 17:28



Струва ми се, че правиш малък пропуск:

Ако застрахователя ти признае "Total Lost" той може и да ти плати (едва ли 80%), но не вярвам да ти остави колата ти да си я разпродаваш.
Най-вероятно той ще си я прибере в негов сервиз за части.

Не знам, може и да не съм прав, това е само една ХИПОТЕНУЗА

Дано НИКОГА да не ми се налага да си получавам парите за "Total Lost", а същото пожелавам и на останалите



Тема Re: Мхо си усуках Audi- то къде да го закарам да го изнови [re: BullDog]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано22.10.03 21:55



Kолта ти остава...

Но застрахователя няма да ти призне тотал, ако е малко мръднал някой размер! Трябва ремонта да надхвърли застрахователната сума за да идеш на тотал.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.