Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 26.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дали да съдя КАТ?нови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано26.09.03 16:33



Днес разбрах, че не са ми уважли възражението по акта.
Следващото ниво е подаване на жалба към софийски градски съд.

Всеки ми обяснява, да не се занимавам, че ще си скъсам нервите, а и да успея да спечеля, след това ще ме спират безпричинно и ще се ебават с мен...

Почти съм решил да го направя обаче.
Някой от вас съдил ли е КАТ до сега?

Много ми трябва актулания закон за движение по пътищата, да се сещате да го има някъде из нета?

Ако не се сещате за какво говоря:



"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"

Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: TheSaint]  
Автор julys ()
Публикувано26.09.03 18:18



на www.kat.mvr.bg има и закона и правилника за прилагане...
сори, ама нямам време за точните линкове... в ляво кликаш информация и от дясно си ги избираш (огромни текстови файлове са...)

успех...

п.с. не мисля че ще те спират безпричинно... как ще разберат че точно тебе трябва да спрат? а и дори да е така, поне ще имат едно наум че си в час...

br
гледай, но и виждай

- the drive of your life(style)

Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: julys]  
Автор Любитeл (biraaaaaaaaa)
Публикувано26.09.03 18:59



Shefa im sabori w sada njakolko akta i ot cjalata rabota si powdigna samochuwstwieto, kato go spirat da ne se zanimawa s tjah . Njama nabljudenia da go spirat po-chesto i da go tormozjat (to az i newizdam kak wseki redowi policaj shte sedi i shte debne specialno za nego po patishtata).
Ako ne ti e problem sadeneto - sadi gi do dupka



Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: julys]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано26.09.03 20:03



Дали е актуален (закона)?

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: TheSaint]  
Авторseven (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 23:30



sydi gi qko, ako imash kinti, nerwi i wreme za celta razbira se....
ne wivdam kak shte dokavesh kwoto i da bilo w twoq case, ama trebe da gi sydish, dori i samo za da swiknat s misylta che ima nachin da im se opywame !



Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: seven]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано26.09.03 23:34



Как да няма начин да докажа нищо?!
Ако изискам (чрез съда) разпечатка са проведените от мен рзговори от Мтел?!

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: TheSaint]  
Автор.:gt;O). (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 10:27



Za aktualno - 26.09.2003, a zakonyt ne e promenian ot 2002 g., naredbata za tochkite





Loshoto e che shte triabva da dokazvash che tova ti e edinstvenia telefon/SIM, osven tova se obosnovi che ne mogat da te vidiat ot 70 metra v smoga... Vzemi pregledai nakazatelnoto postanovlenie za fakticheski i pravni greshki, konsultirai se s jurist za celta.
USPEHHHHHHHHH!



Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: .:gt;O).]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.09.03 13:34



Много благодаря!

Колкото дали могат да ме видят: ами да според мен няма начин с 100% сигурност.
Беше облачно (направо притъмняло), а аз съм фабричо тонирани стъкла.

Дълго мислих защо така се случи (не мисля, че са ме спрели ей така за кеф) и стигнах до извода, че най-вероятно съм си бърлкал в ухото (точно си бях метнал душ преди да тръгна, а малко след това започват да ме сърбят ушите от водата останала там), та си мисля, че затова полицая е решил, че имам телефон в ръката си. Само незнам това дали да го казвам въобще пред съда.

Няма как да докажа колко телефона имам май? Т.е. винаги може да твърдят, че съм говорил през прима.

Адвоктаите ме посъветваха да си намеря точни хора, "свидетели" които да са ме видели и съм бил без телефон.

Абе ще ги съдя мамка ми!
Освен това ще пледирам, че с отказа ди да приема за мобилния телефон съм фрустрирал ченгето и затова ме е олепил и за червеното (което си беше и така).
За пропуск, мисля да ползвам, това, че е абсолютно невъзможно да вляза на червено (както е писано в акта) и да премина през това голяма кръстовище в сравнително натоварен час без да предисвикам баси задръстването или поне 3 леки катастрофи.
Дори и само за телефона да падне, ще се изкефя!

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"

Редактирано от TheSaint на 27.09.03 13:54.



Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: TheSaint]  
Автор Bibass (хитропостроен)
Публикувано27.09.03 17:57



съди ги до дупка тия лайна..

човекът ти обясняваше за фактически нарушение при написване на акта.. идеята е ако има такива нарушения (празни полета), което не е рядкост, актът да бъде обявен от съда за несъстоятелен, което теб те оправдава, ако ще и слон да си прегазил зад птолейбусна спирка в понеделник в 7:35АМ ...

а не да казваш че не било така, шото все се намира някой негов колега да каже че бил там и не било станало както ти би го интерпретирал...

ако нямаш адвокат, да ти дам моя... измъквал ме е от големи каши... за тая твоята работа.. няма да има проблеми... все ще са изпуслнали един вход да напишат...

ти даде ли си личната карта, или му продиктува адресът? щото ако не я видял и го докажеш... готова работата...

има хиляди начини да се измъкнеш... желание да имаш... ефект след това няма да има... единствено наказания полицай, ако те спре пак ще се опита да те ебава, но ти вече ще знаеш какво да правиш... и той ще знае какво можеш да направиш... (личен опит - "Бъцила" ме спря на Раковска, после ме поздравяваше всеки път като мина оттам... на мен акт ще ми пише, че и книжката за едно минаване на червено ми взе.. ама вече знае... има хора и хора... )

лека и полека!


Тема Re: Дали да съдя КАТ?нови [re: Bibass]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.09.03 18:35



Да ти кажа не си спомням дали му дадох лична карта... Ама и да не съм как да го докажа?

Мъдри хора ми предложиха да поискам разговор с шефа на КАТ преди да ида да се съдя...

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"

Редактирано от TheSaint на 27.09.03 18:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.