Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 17.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вентилация в купето - само III и IVнови  
Авторrolin (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 21:08



Здравейте,
Значи проблема е това, че вентилатора работи само на трета и четвърта степен. По всяка верояност проблема не е в ключа, а в един блок с резистори, но не мога да ги намеря. На ел. схемите ги има нарисувани, но не пише къде се намират. Предполагам че някой се е сблъсквал с тоя проблем.
Ако има значение, колата е B4, 2.6 quattro, '94.



Тема Re: Вентилация в купето - само III и IVнови [re: rolin]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 21:29



здрасти , аз съм автора на "искам нова кола" , немога да ти дам отговор на твоя въпрос , но ще се радвам ако ти отговориш на моя



Тема audi b4нови [re: pepi]  
Авторrolin (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 21:50



Mi na men tova mi e vtoroto B4 - javno me kefi :)
Predishnoto beshe 90 ks 2000 mono i edinstvenata mi seriozna zabelezhka e che s 90 konja trjbva da go durzish v oboroti za prilichna dinamika. Segashnosto V6 sus 150 konja e druga bira.
Po princip ot audi na tolkova godini mozhesh da ochakvash da ne rabotjat lampichki, pokazateli, kljucheta. Smenjal sum na prednoto, nalozhi se i na tova. Ot foruma vizhdam che ne e samo pri men.
Inache Ksantija ne sum karal, dazhe ne sum se i vozil. Mozhe da e hubava kola. Imaj predvid obache che po BG putishtata "delikatnite ne oceljavat" :)



Тема Re: audi b4нови [re: rolin]  
Авторgambini (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 21:55



privet kolkoto za ventilaciata na 3 ta i 4 ta stepen i az se zblaskah s tozi problem s 80ka ne znam na B4 kade se namira samata mashinariika no ako e kato chistata 80 ka e pod jabkata na men mi go opraviha za 15 kinta prosto ne razbiram sam da se spraviam s tezi neshta :(



Тема Re: audi b4нови [re: rolin]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано22.09.03 21:57



Защо не погледнеш в дясно под пластмасовата кора на чистачките, там където е решетката на вентилатора, като я махнеш ще видиш към купето една зелена джаджа тя май е търсения блок резистори

Щом те влече


Тема Re: audi b4нови [re: Audimania]  
Авторrolin (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 23:46



Pri men e polenov filtur. Mahahme, tursihme pod nego no ne go vidjahme.
Kum motora na ventilatora otivat samo dve zhici.
Maj 80-kite s V6 sa malko po-razlichi tochno v tazi chast, dvigatelja idva po-goljam. Primerno zhabkata e po-maka. ECU-to ne e kudeto e obiknoveno, a pod zadnata sedalka. Ta sigurno i tija rezistori sa zabiti drugade.



Тема Re: audi b4 [re: rolin]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано23.09.03 10:23



Аз имам същия шибан проблем, да го #$%#$ ....

Моето е B4, 2.0E 16V, 1992. Също не ми работят първа и втора степен на духалките. Като разбереш какво е, пиши тук да знам и аз. Благодаря ти предварително.

Между другото, сменял ли си поленовия филтър и какви пари е? Аз нямам такъв и ми се иска да сложа, но ме мързи да "приспособявам" разни неща и ако не е много скъп, бих си купил.



Тема Re: audi b4нови [re: Mugaga]  
Авторrolin (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 11:29



Ne sum go smenjal, izglezhda sravnitelno chistichuk. Izduhah go samo s compresora da padnat listata ot vunshnata strana.
Inache maj naskoro imashe njakva discusija po temata za polenovija filtur, maj ne e evtin.



Тема Re: Вентилация в купето - само III и IVнови [re: rolin]  
АвторCeco (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 09:45



Abe az ima edno staro 80-89g. Oste kato go dokaraha si beshe taka (bez parwa i wtora stepen). Izwadih kluca i pocistih grafitnite pisti pod nego (ima edni spirali tam) i se oprawi, wece treta godina si backa. Towa deto go goworite mi izglezda sloznicko. Az imam nekakwo el. obrazowanie i znam ce rezistori ne goriat toku-taka. Losha spoika da, ama da gramnat rezistori - mnooogo trudno. Ama twoita kola e druga klasa, moze i da sa drugi nestata.



Тема Re: Вентилация в купето - само III и IVнови [re: Ceco]  
Авторrolin (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:45



Mersi za infoto. Shte probvam da pochistja kljucha, mislja che e absoljutno sushtija kato na tvojta kola. Prosto dosta go ruchkah napred/nazad i ako beshe samo mrusotija si mislja che pone malko shteshe da zacepi.

A da imash spomen kak go svali? Kato gledam e na mnogo shibano mjasto i iska dosta razglabjane.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.