Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 01.07.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: Lud Audi fen]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано06.09.03 19:59



da, mnogo puti sa me bluskali i celiq e kriw...
q kaji za kwi gyzarijski stawa wupros?kakwi sa teq preparati?



Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: TheSaint]  
Автор deliveryman (новак)
Публикувано06.09.03 20:22



serviza e zamo edin i toi se kazva Glazurit,ako reshi6 mi se obadi za nekva otstapka zashoto ina4e e dosta skapo i shte te vzemat sled dosta vreme,BTW zas6to si zastraxovate kolite v Jupiter???



Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: KPEMATOP]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано06.09.03 21:53



Ni gi znaq tochno koi i kak se wodqt. Edin friend 2 pyti si razmaza audi-to i gi imashe. Nekfi razni kakwi li ne antikorozionni pokritia i email lakowe i t.n.. ne znam tochno :) toi e po-prosweten no e w DE w momenta... abe pri dobro jelanie mojesh da si naprawish kolata dosta dobre :) Osobenno ako sam si q obrabotish shtoto inak mai wsichki gledat da pretupat neshtata .. znaesh kak e...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: deliveryman]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано06.09.03 22:15



Благодаря, ще се възползвам!
Къде се намира този сервиз?

BTW, мислех да те питам, вие къде fix-вате размазаните Аудита?

Чудя се дали има стенд който взима някакви стойности за база и изпъва спрямо тях.
В понеделник ще водя човек от фирмата която ми посочи MaXo, да погледне колата, надявам се той да ме светне...

За застраховката, бащата на едiно прятел е застрахователен аген на Юпитер, та покрай него...
Незнам, от градушката и още една щета която бях заявил по същото време си получих парите след около 45 дена (както бяха обещали). Надявам се и сега да не ме размотат много.

Много ми е интересно как ще ми платят макферсона или носача например... Дали ще е като за нов, или както направиха с боята, цената на боята x 0,6.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: Lud Audi fen]  
АвторKPEMATOP (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 11:57



Ako go sreshtnesh w chata, twoq priqtel, zapitaj go za tiq preparati ili ako nqkoj drug znae da kaje
Tenekedjiite dokolkoto sum widql, si4kite pretupwat obrabotkata na pokriwenata lamarina, majat q samo s BODY primerno, a to trqbwa otdolu s grund pyrwo...
a za antikor da ne goworim, nikoj maj ne go polzwa ot tqh!



Тема Re: Реве ми се :(((нови [re: TheSaint]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.09.03 13:45



И аз мисля, че удара не е чак толкова силен, за да се осуче купето... Крематор-чето май пак се престара с оценката...



Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: KPEMATOP]  
Автор Lud Audi fen (пристрастен)
Публикувано07.09.03 14:11



mdam neshto takowa... grundowe ala bala... ami ako go zaseka sluchaino na icq shte go pitam. Toi dosta si igra kato si praweshe audi-to pyrwia pyt :)
A tezi neshta gi znaq shtoto wednyj edin bakshish se naceli w mene oshte kato bqh s 90kata i mi wkara ednata planka na zadnata mi bronq leko nawytre i ogyna leeeeko kupeto kydeto e plankata ta go oprawihme (razpynahme s malko podrychni sredstwa kato hidrawlichen krik za izprawqne i 2 trybi za koito zakachihme kolata :)) ) ta posle tam kydeto beshe ogynato prysnahme s razni tam grundowe ala bala i t.n.. :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: TheSaint]  
Автор deliveryman (новак)
Публикувано07.09.03 15:05



ami na nas vsi4kite koli sa ni zastrxovani v bulins(te plashtat na momenta na super debeli cifri, no stava vapros za po-novi oli) kogato nastapi zastraxovatelno sabitie,ot bulins vzimame vazlagatelno pismo za glazurit kadeto ja popravqt kolata, posle bulins im prevezdat kintite. nqkoi pat kato xodq do glazurit shte te vzema sas sebe si za da vidi6 "before and after"....az ot 12 god. se zanimavam s koli i nqkoi kato izlezat nemoga da poznaq,a povqrvai mi znam kade da gledam.edinstveniqt nedostatak im e 4e e osta skapi4ko, no hubavo evtino nqmq



Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: deliveryman]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано07.09.03 20:01



Да разбирам ли, че Булинс има "оторизиран" сервиз където ги "изпъва" по-зле ударените коли?
Честно казно, в момента калника и бронята са ми най-малкия поблем.
Трябва да си оправя окачването първо, другото ми се вижда лесно.
Btw, ориентирай ме колко горе долу взимат не детай тези хора (Глазурит)?

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Баси черната серия :(нови [re: TheSaint]  
Автор deliveryman (новак)
Публикувано08.09.03 09:05



ne,bulins si imat ogromen serviz koito se kazva tander,no ako kolata ti e do 3 god. ili e s valutno kasko ti si izbirash kade da si ja pravish,a te posle plashtat direktno na izbranija ot teb serviz.....za detailite ne znam po kolko vzimat v glazurit,te tam pravjat vsi4ko i izpavane i drugi takiva ne6ta....nigoga ne sam se interesuval zashtoto bulins plashta no shte popitam kakvo imash za bojadisvane???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.