Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 20.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Куките ме разцепиханови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.08.03 21:31



Писаха ми акт за преминаване на червено и че разговарям по мобилния си телефон.
За първото съм съгласен, че съм си виновен (навлязох на жълто излязох на червено), но телефона ми беше с джоба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дори не съм го допирал до ухото си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Писах възражения, ама едва ли ще ми го уважи някой.

Полицая който ме видял да говоря е бил на около 20-25 метра от мен, а този който ме спря, ме спря на около 70 метра след кръстовището. НО се писа свидетел на случката!!

Най-смешното (то си е тъжно, ама...) е, че телефона ми е спрян от 1 седмица. Мога да получа разпечатка от Мтел за разговорите си този месец в която да става видно, че телефона е бил изключен, но незнам дали и как това може да послужи.

Направо съм бесен!

BTW, казаха ми, че по новия правилник, нямаш право да навлизаш на жълто при никакви обстоятелства, а си длъжен да спреш. Така ли е?
Дали го има нейде из нета?

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: TheSaint]  
Автор Coupe (Дупе)
Публикувано27.08.03 22:03



Съжалявам за случката. Но НИКОЙ не е застрахован да не навлезе на жълто в кръстовище. Дори и с 5 км. /ч. да караш пак може точно в момента, в който подминаваш стълба да светне жълто. Даже в този случай е по-опасно защото ще излезеш от кръстовището по-късно. Дори смисълът на жълтия сигнал е да служи като буфер, иначе само зелено - минаваме, червено - спираме.
Има и друг довод в твоя полза - рязкото спиране е забранено в Закона за движениепо пътищата.
И мен един път се опитаха да ме работят в такава ситуация, обаче като им се развиках и им тряснах документите омекнаха много бързо и почнаха да се извиняват.



Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: Coupe]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.08.03 22:23



Аз и за това писах възражение, ама...
То е супер безсмислено май, ето както е в случая, не виждам как мога да докажа, че не съм ползвал телефона си...

Абе нещо не ми е ясно как стои случая като имаш възражения, каква става тя, моята дума срещу тяхната? Нали катаджии ще преглеждат възраженията (а гарван гарвану око не вади). До къде може да се ескалира - съд?

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"

Редактирано от TheSaint на 27.08.03 22:26.



Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: TheSaint]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано27.08.03 22:56



дори и да извадиш разпечатка едва ли ще ти послужи като доказателство пред съд или друга инстанция щото доколкото знам в разпечатката се намират само твоите изходящи обаждания.........обаче ако могат да ти извадят разпечатка и с входящите повиквания........отивай на съд........еба ти мръсниците неграмотни...........

незабележим


Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: TheSaint]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано27.08.03 23:00



AMi ti dobre si pisal vazrazeniq, ama neznam dali vaobshte nqkoi shte si napravi truda da go pregleda. Pisal li si na akta che ne si saglasen s nego. Inache nqma kak da dokazesh che ne si govoril po telefona, dori i da ti e sprqn, zashtoto ti mozesh da govorish po drug telefon.
Chudno mi e zashto si im pozvolil da se podigravat s teb taka. Trqbvashe da im napravish lud skandal i da im pokazesh na telefona chasa v koito si provel posledniq razgovor.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: KR-16V]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.08.03 23:05



Не пожелаха да погледнат телефона въобще.
А, да и още нещо, Siemens M35 има една такава гадна екстра - нямаш анонс на дата и час на изходящите обаждания, само на входящите.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"

Редактирано от TheSaint на 27.08.03 23:11.



Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: TheSaint]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.08.03 23:07



Както ми казваше една полицайка: "Те не мене ще вярват, не на теб" Полудях... А с почерпка не пробва ли? Само така става с БГ полиция, няма обжалване, няма съд. Макар че съм чувал и за много такива процедури, завършили успешно...
Съжалявам за случката...



Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: silent]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.08.03 23:08



Наистина има само изходящи обаждания на разпечатката, но факта, че телефона е бил изключен от мрежата е по-съществен.
Ами май проблема е, че може да кажат, че съм говорил по друг телефон(карта). И пак става мойта дума срещу тяхната.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Куките ме разцепиханови [re: tsvet4O]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.08.03 23:12



Нещо ми беше супер криво и хич не ми беше до почерпки. Затова и ще страдам.

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"


Тема Re: Куките ме разцепиха [re: tsvet4O]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.08.03 23:19



Абе мани. Големи измикяри са станали. Смешници!

"Не карай по-бързо отколкото твоя ангел пазител може да лети!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.