Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 22.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чистачки със спойлер...нови  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано27.08.03 22:25



Откъде да си купя такива?



Тема Re: Чистачки със спойлер...нови [re: verter]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано27.08.03 22:51



В МАГАЗИНИТЕ НА бош има ........моя комплект е 30 лв като спойлер има само едната чистачка пък същия комплект без спойлер е 20лв........ебати разликата..........

незабележим


Тема Re: Чистачки със спойлер...нови [re: silent]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано28.08.03 11:55



Мерси, ще проверя.И при мен има спойлер само на шофьорската чистачка



Тема Re: Чистачки със спойлер...нови [re: verter]  
Автор deliveryman (новак)
Публикувано28.08.03 11:59



mi to na vsi4ki e taka



Тема Re: Чистачки със спойлер...нови [re: deliveryman]  
Автор lllubo (непознат )
Публикувано28.08.03 15:46



a kakva mu e ideata na tazi djadja?
men daje me drazni tova
shtoto imah niakakvo petno, no vodata mnogo ne mi dostigashe nagore i si vikam chistachkata kato e dolu, togava shte prasna i kato otide nagore, shte go izmie. S diasnata stana, no s liava - nishto. Posle se usetih che praska v tozi spojler. Idvashe mi da go mahna, ama niamah vreme, a i spria veche da me drazni



Тема Xe-xe-xe!!!!нови [re: lllubo]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано28.08.03 15:50



Tova e nai-malko spoiler

Po-skoro ima vruzka sus struiata na pruskalkite, t.e. spomaga im za neshto, ama za kakvo li..... ?!?!?!??!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Xe-xe-xe!!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано28.08.03 15:56



Аз знам, че е спойлер който позволява на чистачката при висока скорост да си върши спокойно работата без да й влияе въздушната струя.
Въпросът за мен е:защо е само от шофьорската страна?



Тема Re: Xe-xe-xe!!!!нови [re: verter]  
Автор lllubo (непознат )
Публикувано28.08.03 16:05



na moskvicha edno vreme niamashe takava djadja - chistachkite si bachkaha strahotno.
Ti usetishtash li razlikata? sas i bez nego? kato ima pred shofiora, a ot drugata strana niama - spored men niama razlika. Pone ne ia useshtam.



Тема Pomisli!!!нови [re: verter]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано28.08.03 16:17



Struva mi se, che sam si otgovariash na vaprosa


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Xe-xe-xe!!!!нови [re: lllubo]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано28.08.03 16:18



Много е важен този споилер особено ако караш над 140 в дъжд! Моето ауди нямаше и доста търсих по моргите. Проблема без него е че чистачката отскача от въздушната струя, пружината и не е достатъчна за да я притиска към стъклото, най-си личи при хода надолу.

Москвича ясно що няма такива екстри ;) Не е правен за високи скорости. Ако не караш с над 100 при дъжд май няма да ти трябва особено, за Влади съм сигурен че няма да му трябва, той не е такъв човек

А не е сложена отдясно защото излишно затормозява двигателчето, важното е водача да вижда добре, то дори 40% от стъклото отдясно остава незабърсано от чистачките, така че и да има дефекти в чистенето не е фатално.

Всъщност виждал съм чистачки със малки спойлерчета на самите чистачки, не на пръчките на които се нанизват.

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.