Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 13.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: deliveryman]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано28.08.03 12:32



Da taka e ..........kogato kolata e v izrqdno sastoqnie horata sa sklonni da plashtat pove4e nezavisimo kakva e markata.Vij ako 4ovek e montior4e shte si kupi taq za 3700 i shte si q opravi ama ako ne si lo6o.




Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: MaXo]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 18:21



Mislq 4e govorehme za tvoqta kola Maxo. Vijdal sam tvoqta podvodniza na Bojuri6te-bez komentar............2500-2900lv. i to ako e s novi gumi. Da ne govorim 4e ima6e naglosta da se pusne6 na gonkite. Kolkoto do montior4eto tva Audi kolko 6e go otzeni6 kolkoto A6...............



Тема ОТГОВОР ЗА .... MaXo deliveryman????нови [re: MaXo]  
АвторЯHEB (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 18:23



ХЕЙ БРАТЧЕТА ДА ЗНАЕТЕ ОТ ВСИЧКИТЕ СЪБЕСЕДНИЦИ НАЙ СЕРИОЗНИ ВИЕ СЕ ОКАЗАХТЕ
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ОТ ВАШИЯ ТИП ХАРАКТЕР ЗА КОЛИТЕ СЪМ
БЛАГОДАРЯ ЗА ИЗКАЗВАНИЯТА ВИ ........АЗ ИНАЧЕ КУПИХ АУДИ 90 ЗА 5000 ЛЕВА
ТОЕСТ НЕВЪМ В БЪЛГАРИЯ НО МЕ ИНТЕРЕСУВАШЕ КАКВА Е ЦЕНАТА А КЪДЕТО СЪМ СТРУВАТ МНОГО ПО СКЪПО ЗА ТАКИВА КОЛИ НЕЗАВИСИМО КОЛКО СА СТАРИ ТОВА АУДИ 90 ВЪРВИ ОКОЛО 8000 ЛЕВА НО ЧОВЕКА ГО ПОЗНАВАМ И ЗАМИНАВА ЗА БГ И ПРОДАВА КОЛАТА И Я ПРОДАДЕ НА МЕН МУ СЕ ПОСВИДЯ ДА Я ПРОДАДЕ НА ДРУГ НЕЗАВИСИМО ОТ ЦЕНАТА ТА АЗ ЗНАЧИ СЪМ Я ВЗЕЛ КАКТО В БЪЛГАРИЯ ВЪРВЯТ ТОВА НАЙСТЕНА Е ДОБРЕ
А ЗНАЕТЕ ЛИ ЧАСТИТЕ СКЪПИЛИ СА КАК МИСЛИТЕ ?



Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: 666]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано28.08.03 20:44



666 zashto si anonimen be gotin..........poznavame li se ........kolata mi sega e s udarena vrata i svaleni strani4ni ogledala no az ne sam q zakupil taka .......seshtash li se?Puskah se na gaz i vidq 4e varvq kolkoto takiva audita na benzinStrani4nite ogledala ne gi slagam poneje mnoo 4upqt v lulin a do4uh 4e v Bulins nqma da gi izplashtat ve4e ..........vrata 4akam da si namerq sushtiq cvqt ako moje ako ne shte q opravq sus 100tina leva ........a polu4ih 237 ot zastrahovatelite Ti kak ocenqvash kolite i tova dali sa koshnici .......po tova dali imat leti djanti i lepenki li?Ili se kefish na kalobrani sus svetlootraziteli
PS.Shte si sloja leti djanti da te radvam i ako namerq kalobrani s neonovi svetlinki a zashto ne i sveteshti praskalki :) ili da si sloja spoiler na kola 90 konq:) Normalno Audi80 .......ne se otli4ava s neveroqten vunshen vid,no imat drugi predimstva pred nqkoii marki v klasa.Moqta kola ne e krasiva no e izpravna s izklu4enie na vratata mi koeto ne mislq 4e e golqm problem.Samo mi obqsni kak q oceni za 2900....na baza kakvo?


Редактирано от MaXo на 28.08.03 20:50.



Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: MaXo]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 22:35



Bate, parvo ne te poznavam lichno, vijdal sam te na Bojurishte i t.n. az sashto haresvam markata "Audi" i karam takav avtomobil s malka razlika ot tvoia v tova 4e e po-visok klas. Kolkotodo tova kak otzenih tvoqta kola na 2900 lv. - tova e tzenata. Ne iskam da ti obqsnqvam kak stava noviq, stariq vnos i t.n. i na kolko izliza vsi4ko tova. A tova za kalobranite napravo si se obarkal, ne gi ponasqm tezi ne6ta i sam golqm protivnik na tova, no ti moje i da si dopadne6 s tqh. Iskam da mi kaje6 ot vsi4ki Audita koito idvat na Bojuri6te nqkoe da se e predstavilo na nivo osven S-kite................



Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: 666]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано29.08.03 00:30



Az sam drupval: Astra 1.7TDI,Fiat Tipo 1.6i 90 konq,Mazda 323 ama ne znam s kuv motor,Seat Ibiza 90 konq,Golf2 1.8, bqlata jigula sushto ........a vse pak varvi kato za jigula predpolagam znaesh:) Reno19 1.7mi.
Vij tova:
http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=277&start=0
Drugi primeri Audi 1.8E varveshe kolkoto 325i avtomatik ili kolkoto Calibra 2.0 8v.Na kantar bqha.
A bre ako iskash sledvashtiq put kato me vidish na Bojurishte ela da se zapoznaem i az shte se pusna s nqkoq B3ka 1.8S koqto spored teb e po-izrqdna ot moqta.Obi4am si kolata i ne mi e got kato q obijdatShte se borim s neq za da ti dokajem 4e ne si prav.Az ne se pravq na sastezatel tam ........minaliq put prosto mnogo hora iskaha to4no s men da se sastezavat i az prosto ne otkazvah ne 4e az sam gi gonil i karal da se puskame.Iskah samo s Astrata da se probvam ti vij v tuning foruma zashto.




Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: 666]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано29.08.03 00:36



Eto vij i tova:
http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=276&start=0
Moqta troshka skapana mai varvi kato za 90 konq kvo shte kajesh po vaprosa?
PAK DA POVTORQ ...........VARVI KATO ZA 90 KONQ
Poneje shte po4ne nqkoi da se ebava a na men mi e pisnalo ot glupavi sporove.Tvoeto Audi kakvo e vse pak?




Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: MaXo]  
Автор tron (RedMaster)
Публикувано29.08.03 08:48



моя тъст ходи миналата събота на Горубляне да си купува Ауди В4 !!
определено напредничав тъст, а :-)
ама човека си беше приготвил около 8500 лева за колата (заедно с митото).
обикалял 2 часа и всички Ауди В4 94-95 година били над 9500 лева. Бах мааму, много скъпи бе, аз си мислех че може да се намери В4 95г. за около 6500-7000 лева с климатик и ABS (и ел. стъкла)!! кво става, сезона ли не е подходящ за покупка сега???



Тема Re: ВЪПРОСА Е КЪМ... MaXo...??????????нови [re: tron]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 14:08



Moeto e Audi A6 2.8 quatro 96godina...............dovolen sam mnogo




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.