Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 26.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??  
АвторЯHEB (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 17:11



КОЛАТА Е В ДОБРО СЪСТОЯНИЕ НО НЕЗНАМ КАКВО ЩЕ Е ЗА НАПРЕД ТОЕСТ ГРИЖИ ЗА НЕЯ И ТАКИВА НЕЩА
МАЛКО ЗНАМ ЗА АУДИ ....ИНТЕРЕСУВАТ МЕ КАКВИ СА НАЙ ЧЕСТИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ТОЗИ МОДЕЛ ТАКА ЧЕ ХОРА АКО ЗНАЕТЕ НЕЩО КАЗВАЙТЕ ЩОТО РАБОТАТА Е БОЗУК ........ДА Я ДОКУПВАМ ЛИ ТАЗИ КОЛА ИЛИ ДА Я ОСТАВАМ

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!.......

И ВЯРВАМ ЕДНО ЧЕ ИСТЕНСКИТЕ ФЕНОВИ НА АУДИ ЩЕ СЕ ОБАДЯТ И ЩЕ ПИШАТ НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ИМ Е КЕФ ИЛИ НЕ ОБИЧТА КЪМ НЕЩО Е МНОГО СИЛНО



Тема Re: КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: ЯHEB]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано25.08.03 17:42



Съществени ядове не вярвам да ти даде, не са скъпи частите, взимай я не се чуди.Иначе няма да караш кола никога по тази логика.Естествено ще провериш копресия на двигател, удряна ли е и т.н.

Щом те влече


Тема Re: КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: ЯHEB]  
Автор Edguy (The Power Music)
Публикувано26.08.03 09:59



Ми много странно звучи "...да я докупувам ли...". Какво си купил досега от нея - предница, задница, купе ...
Майтапя се!
Колкото и да са хубави и здрави AUDI-тата като всички стари коли и те се построшват тук там. Забелязвам, че различните екземпляри показват твърде различни дефекти.
Погледни темата " Разходи..." на TheSaint
Но общо взето като се има в предвид по какви пътища караме, логично е да има повече ремонти по предницата. Ако си си харесал AUDI като марка автомобил - вземай я.

I'm not like you and I don't wanna be


Тема Re: КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: Edguy]  
АвторAudi 9O (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 11:14



Za kolko si ia pazaril ako ne e taina. Che v momenta az prodavam Audi 90 i za oorientir.



Тема КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: Audimania]  
АвторЯHEB (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 18:01



Audimania ЕЙ БРАТ ЗНАЕШ ЛИ ПРАВ СИ ПРАВ СИ
КАТО ЦЯЛО Е В МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ КАТО ГЛЕДАМ ВРАТИ ПРОЗОРЦИ ТАКИВА НЕЩА ....ДАЛИ СА СИ НА МЕСТОТО И МИЛИМЕТЪР НЕ СА ПРОМРЪДНАЛИ
КОЕТО МЕ ВОДИ ДО ЗАКЛЮЧЕНИЕ ЧЕ НАИСТЕНА КАТО ВЪШНОСТ Е ПОДЪРЖАНА
ПРЕКРАСНО.
КАТО ЗАПАЛЯ МОТОР ВЪРВИ КАТО ПУШКА
САМО ЧЕ КАТО ЗАВЪРТЯ КЛЮЧА ДА Я ГАСЯ И МОТОРА СПИРА .......ТА ИНТРЕСНА РАБОТА ДА ЗНАЕШ

БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА МНЕНИЕТО ТИ КАКВО АУДИ ИМАШ????



Тема КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: Edguy]  
АвторЯHEB (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 18:33



АМИ ПОЧТИ СЪМ ДАЛ ПАРИТЕ НА КОСЪМ СА ТААА ЗА МНЕНИЕ ПИТАХ НО МАЙ МЕ УБЕДИХТЕ ТУКА ФЕНОВЕТЕ НА АУДИ
ПО ПРИНЦИП МИ ХАРЕСВА КАТО ЦЯЛО А КАТО ФОРМА ДОРИ И НОВИТЕ АУДИТА НЕГИ ПРАВЯТ ТАКА И ТОВА АУДИ 90 Е СУПЕР И МЕ КЕФИ ФОРМАТА ПООВЕЧЕ ОТ А4 ИЛИ А8

БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА
КАКВА КОЛА КАРА?



Тема Re: КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: Audi 9O]  
АвторЯHEB (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 18:59



4000 ЛЕВА
А ТВОЯТА КОЛКО И ИСКАШ



Тема Re: КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: ЯHEB]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано26.08.03 21:00



Моето Ауди e 80 1.8s от 91год и съм много доволен от него. А кола втора употреба да купиш и да не започнат да излизат проблемчета няма да намериш,но при Ауди те са по-малко и с по-евтино решение от други марки коли

Щом те влече


Тема КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: Audimania]  
АвторЯHEB (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 16:34



Audimania ЕЙ ПРАВ СИ ТАКА Е
ЗНАЧИ ОТ ТАЗИ КОЛА НЕМОГА ДА ОЧАКВАМ ГЕНЕРАЛНИ ПРОБЛЕМИ , ТОЕСТ СЕРИОЗНО ДЕ, ДАЙ БОЖЕ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД ,
А ПО ПРИНЦИП В БГ ОТ КЪДЕ ПАЗАРУВАШ ЧАСТИ ЗА АУДИ КАЖИ ГРАД И УЛИЦА ЗАЩОТО МЕ ИНТРЕСУВА БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Audimania



Тема Re: КУПИХ АУДИ 90B 1991 .....ПОМОГНЕТЕ ??нови [re: ЯHEB]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано27.08.03 21:17



Части от София - Аутоплюс( магазини в целия град) - за нови части които трябва със сигурен произход, иначе от много места зависи от цени и моята субективно мнение.

Щом те влече



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.