Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 28.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема B4нови  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 09:43



Iskam da popitam,dali niakoj znae ot kakvo zavisi dali B4kata 6te e s oblegalki i na zadnite sedalki,i s po hubavia volan?!Dali zavisi ot mo6tnosta na dvigatelia,ot godinata na proizvodstvo ili prosto ot modela,za6toto sum vizdal i 92ra godina 90hp s 4 oblegalki,i s novia volan!Prosto iskam da znam,bih si kupil B4,no samo ako e do 115hp i e s tezi bazikni za koito pitam po gore!Tova s 2te plutni oblegalki otpred mi e mnogo grozno-prili4a na skopeno,a puk i ako e s onia groznia volan deto e na B3kata-napravo ne e rabota!



Тема Re: B4нови [re: i]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.08.03 00:17



Е това е особено важно при покупката на една кола



Тема Re: B4нови [re: tsvet4O]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 08:44



Po princip me interesuva,a koe e vazno za men si e moia rabota!Ako ti mi dade6 parite za kolata togava moze da mi kazes koe vazno i koe ne,carvulanko!Az B4 sus zadna sedalka kato gradinska peika i volan kato na korab ne mi se kara!B4 sus dve oblegalki ne haresvam,kola ne si kupuvam s leka ruka kato teb baroveco(ili i ti si ot onezi deto 4akat ba6ta im da se vurne ot rabota za da vzemat ma6inata i da sipiat za 2.50lv gorivo i da otsko4at na po cvik v kvartalnia 6indilik!).Ako znae6 ot kakvo zavisi salona na B4 da e s 4eterite kuhi oblegalki i novia volan kazi,ako ne bij ku4eto tam i si mul4i!



Тема Re: B4нови [re: i]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.08.03 09:12



Е не съм от тези, дето сипват за по 2.50, определено. Такива селяндури като теб правят такива изпълнения. Жалко наистина, че такива борсуци намирате пари да си купувате Ауди! Това не е кола за нещастници!



Тема Re: B4нови [re: i]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано11.08.03 09:48



Pich taq kola ne e za tebe! Nito pyk toq klub
Odi pitai w selskoto krychme pyk posle naprawete vargala ako ne ti hareswa otgowora!
Zemai si koueuoto i u uevo

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: B4нови [re: int 27h]  
Авторhellix (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 10:07



Abs. pravilno



Тема Re: B4нови [re: tsvet4O]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 06:00



Ami za6to si si kupil togava Audi selio?



Тема Re: B4нови [re: int 27h]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 06:06



Pi4 da ti kaza 4estno selskoto kru4me e dosta daleko ot men,za tova 6te go ostavia na teb!Az ne vi pi6a ot BG,a ot dosto dale4no miasto,za koeto veroiatno poznanita ti po Geografia niama da stignat za da se seti6 kude e!A kolkoto do suveta ti,zapazi si go za sebe si!Pari mi daj akul ne iskam!



Тема Re: B4нови [re: i]  
Автор deliveryman (новак)
Публикувано12.08.03 09:43



i ot tova dale4no mjasto ke si si kupuvash B4....tova ne govori dobre za teb kolega,ako si njakade v normalna strana bi trjabvalo da si kupuvash njakoja 4isto nova kola(osven ako ne si v 4ukotka ,cuba ili afrika), a ne 6taiga na 10 god. taka 4e nedei tolkova da zlobee6 ami go davai po-krorko



Тема Re: B4 [re: deliveryman]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано12.08.03 10:16



hei, che az do predi polovin godina karah B4-ka, i ne sam nito v Cuba nito v Afrika. a i ne bih ia narekal staiga, kolata si e mnogo gotina daje




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.