Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 20.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Антирадарнови  
Авторsprocket (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 13:52



Здрасти,
иска ми се да си взема антирадар. Има много хубави по магазините като наи евтиния които намерих е за 120 лв. Бяха ми споменали за руски антирадари по 50/60 лв., има ли ниакои представа къде мога да си намериа такъв или дриг на подобна цена и въобще толкова евтини антирадари вършат ли деиствително работа

thanx
П.П. знам че темата не е много audi но това е най-якиа клуб в нета а аз самия карам audi та ми се стори подходящо мястото



Тема Re: Антирадар [re: sprocket]  
Авторm.i.l.e.n (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 14:14



Bratle,az imam takav ruski radar i trqbva da ti kaja 4e var6i dobra rabota.Imam go ot okolo 2 meseca i me e vadil ot kofti situacii okolo 10 pati.Imagi v magazinite na Mkomplekt33.Spored men ne si zaslujava da Dava6 gre6ni pari za skapi radari.No tova e moe mnenie.No imai predvid 4e ponqkoga policaite ne si vklu4vat radara,i kogato te vidqt togava go puskat i izgarq6,no na tozi problem i skapata tehnika ne moje da ti pomogne.Ti precenqva6.Cenata mu e 45 lv. Uspex



Тема Re: Антирадарнови [re: m.i.l.e.n]  
Авторsprocket (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 14:23



super, mersi, tochno neshto takova mi se vurti v glavata a kakuw im adresa na Mkomplekt33 ???



Тема Re: Антирадарнови [re: sprocket]  
Авторm.i.l.e.n (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 16:29



Ami ima na dosta mesta po Sofia,no az go vzeh ot magazina na bul.Slivnica sre6tu Kenar.



Тема Re: Антирадарнови [re: m.i.l.e.n]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.07.03 20:28



ima reshenie i na problema kogato te streliat chak kogato te vidiat, kazva se Jammer i raseiva valnite na tiahnia radar(po skoro gi smesva s FM valni), taka che nemogat da ti prochetat skorosta. ako chetete angliiski, vijte tazi stranichka





Тема Re: Антирадарнови [re: c23O]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано28.07.03 22:46



От къде да се сдобия с такъв?
Ами ако ме стрелят отзад?

VTEC POWER


Тема Re: Антирадарнови [re: PARADOX_sf]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.07.03 22:54



ami ne vijdam nisto da pishe za pokritie otzad, taka che neznam, mojebi e samo za otpred. inache mai samo ot internet moje da se kupiat. az imam poznat koito si vze takav, no triabva da mine malko vreme za da se vidi kolko raboti, razni hora kazaha che si e zagoba na pari, no da vidim.



Тема Re: Антирадарнови [re: PARADOX_sf]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.07.03 23:30



namerih oste edna interesna stranichka

i tam klikni na jammers za poveche vidove. kato gledam ima i niakoi za 360 gradusa pokritie, ako kliknesh na F.A.Q. tam obiasniavat koe kak raboti i koe e zakono, pone tuk v USA, za evropa do kolkoto znam sichki teia raboti sa nezakoni, no edva li na niakoi mu puka.



Тема ne vzimai ruskiнови [re: sprocket]  
Автор RED AUDl (THINK POSITIVE!)
Публикувано28.07.03 23:41



ot sobstven opit ti kazvam - ne vzimai ruski antiradar. Ot nego niama nikakva polza, zashtoto:
1. ima niakolko tipa radari po ulicite, a ruskia hvashta samo nai-nai-starite, koito izlizat ot upotreba (takiva ima samo na KPP-tata na izlizane/vlizane ot grada). T.e. hem razchitash na nego, ama toi nishto ne pravi. daje po-goliama beda she si dokarash kato te sprat i go vidiat.
2. Ot skoro razbrah, che KAT sa porychali kum 400 broia radari ot nai-novoto pokolenie, chiito luchi i impulsi ne se hvashtat i ot nai-skupite tukashni (imam predvid do 300 lv) antiradari.

Taka che - ne se nabutvai s 50-60 lv, zashtoto niama smisyl, a ako mnogo durjish - az imam i ruski - moga da ti go kosna za 45 lv ( da si na dalavera, plashtan e 70 lv i e polzvan 1 sedmica)

U.S.P.E.H. !!!

I LOVE AUDI


Тема Re: ne vzimai ruskiнови [re: RED AUDl]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.07.03 08:23



nai-starite i nekachestveni policeiski radari sa X band, sled tova se poiaviava K band, a nai-novite i hubavi(t.e. gi hvastash ot po-malka distancia i imat sravnitelno malka raseika) sa Ka band, za evropa znam che ima i Ku band, no neznam za BG. chuval sam che za evropa nai dobar antiradar e Beltronics 990, no i struva mnogo kinti, tuk sa po nad $300. nai opasnite obache sa Lazerite, neznam dali v BG gi izpolzvat, no te imat mnogo dobro nasochvane i nikvi raseiki, i ako te streliat s laser i si s previshena skorost, antiradarati moje napravo da pochne da pokazva "prigotvi si pari za globa" sas sigurnost niama da imash vreme da reagirash. inache na men drugo mi e interesno da razbera, znam che v BG sa razprostraneni, a pak tuk teparva ste navlizat, radarite det te snimat, ima li niakoi predstava na kav band rabotiat? inache znam che prodavat niakvi podritia ili daje i spreiove za nomerata, taka che kat te snima da ne izleza na snimkata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.