Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Audi 80 vs Opel Vectraнови  
Авторjordanst (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 19:34



Zdraveite, iskam da si kupia kola koito struva okolo 3000lv. Kolebaia se megdu Audi 80 i Opel Vectra. Kolata predimno 6te ia karam v grada no i kato izliaza na magistralata iska da se 4uvstvam komfortno. Moge bi na gas za da e po evtino- dvigatelia da ne kaprizni4i na gas. Ta kakvo bihte mi preporu4ali - i eventualno kakuv dvigatel oborudvane i tn. Ako mogete da me zapoznaete s gamata na dvigatelite az Audi 80 6te e super. Blagodaria predvaritelno



Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: jordanst]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано21.07.03 23:10



Виш http://audi-bel.com/history/8.htm
Но запазено Ауди за 3000 лв. няма да намериш.
Ако избереш Вектрата обаче, приготви се за дълга и безрезултатна борба с ръждата
Труден избор се очертава... Скапано Ауди или ръждясала Вектра. По-добре, щом нямаш повече пари, се ориентирай към по-ефтини коли



Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: tsvet4O]  
Автор Edguy (The Power Music)
Публикувано22.07.03 09:34



Все пак пишеш във форума на AUDI. Едва ли някой ще ти препоръча O.V.
Аз карам В3 1.8 моно с АГУ. Ако не си състезател - става. Но за тия пари - не знам дали въобще може да се намери нещо свясно. Пробвай и късмет.

I'm not like you and I don't wanna be


Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: Edguy]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано22.07.03 10:29



Spored cenite po Gorublqne minimum 4000 s registracia i prehwyrlqne

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectra [re: jordanst]  
АвторRendeto (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 10:51



Minalata sedmica moi poznat mi vkara ot Avstria audi 80-ka i kato kraina cena izleze 3200lv,za6toto e na invalid.Ne e koi znae kakvo,no az i na 80-ka sum dovolen.Ta ideiata mi be6e 4e za tezi pari moje6 samo na invalid da vkara6 i to ako ima6 niakoi dobur poznat ta da ne te tovari mnogo.A Vektrata izliza dori i pod 3000,no i az se 4udeh to4no kato teb i po dobriat izbor e opredeleno AUDI



Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: jordanst]  
Авторywy (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 15:56



Za tezi pari samo FIAT i FORD moge da si vzemesh no specialno za FORD ne te savetvam.
Za Fiat ima mnogo za i protiv na shte ti stignat parite za neshto po zapazeno



Тема Moje FIAT!!!нови [re: ywy]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.07.03 18:14



FIAT TEMPRA-1.6/1.8; '90/'94 s extri
Kakvo poveche


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: jordanst]  
Авторjordanst (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 19:39



A da kagem s 200-300lv otgore moga da si zema dosta dobra vectra 1990+. Kakvo 6te kagete? Niakavi seriozni nedostatutzi sre6tu Vectrata??



Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: jordanst]  
Автор antipop (!)
Публикувано22.07.03 20:35



Според мен за тия пари най-добре е да си вземеш Рено 19, не гният, двигателите са им здрави, евтини са за поддръжка. Ходовата част поскръцва, но пък не е скъпа, а на тия ями никой не може да издържи. Golf-четата можеш също да погледнеш. Ford забрави, по скапани коли от тях няма, Fiat-а след първата зима пред блока ще е изгнил геройски

If you don't care where you are going any road will get you there


Тема Re: Audi 80 vs Opel Vectraнови [re: jordanst]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.03 09:06



Само един проблем има вектрата - РЪЖДА ама няма по-голями букви!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.