Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 27.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хидравликанови  
Автор tsvet4O ()
Публикувано25.06.03 15:38



Наложи се да сипя масло в хидравликата. Купих от бензиностанцията, но се оказа, че е червено. Маслото, което е в колата, е зелено. Доколкото знам не трябва да се мешат, или? Какво да правя? Откъде мога да взема залено хидравлично масло?



Тема Re: Хидравликанови [re: tsvet4O]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано25.06.03 15:59



Зелено е. За всички (поне така мисля) автомобили на VAG е едно и също. Аз моето го купих от Унитрейд - беше около 35 лв, метална туба от 1 литър.

Реших, че цената не е толкова катастрофална и не си струва да рискувам.



Тема Re: Хидравликанови [re: tsvet4O]  
Авторmaslo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 16:01



naj-dobre vednaga go izlej i go smeni s prvilnoto. masloto za audi hidravlika go pishe na kapachkata - naj-veroiatno GOO2000. v autotehnika struva kum 30 lv/l.



Тема Re: Хидравликанови [re: maslo]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано25.06.03 16:06



аз не съм го слагал, разбира се само че не ми се иска да го купувам от юнитрейд. други идеи?



Тема Re: Хидравликанови [re: tsvet4O]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано25.06.03 16:46



abe tochno tova maslo e hubavo da go kupish ot Unitrade ili Autotehnika

WWell BE COOL



Тема Re: Хидравликанови [re: HlTMAN]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано25.06.03 17:59



Значи така и ще направя! Благодаря на всички!



Тема Re: Хидравликанови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано25.06.03 22:07



hubavo che ne si slojil chervenoto, to predpolagame che e normalnoto 'power steering fluid' koeto e za povecheto koli i e sigurno Dextron II ili III, no ne i za Audi, znam che to e razlichno i ne triabva da se smesvat!



Тема Re: Хидравликанови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано25.06.03 22:10



ARAL e. И аз знам, че не трябва да се смесват, и затова и не го сложих, колкото и да ме обеждаваше тоя на бензиностанцията, че нямало проблеми Той преди това ми предлагаше да сложа ПРИСТА



Тема В тоя ред на мислинови [re: tsvet4O]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 09:54



Абе моя геврек се върти по-трудничко. Поне така ми се струва сравнен с други коли с хидравлика. За Б3 89 иде реч. Маслото си е на мястото, не е изтекло, горе долу на белезите е. Помпата ли се ебава? Или се нуждае от почистване системата. Щото съм сигурен че колата си е с оригиналните консумативи. Тъпите италианци не сменят нищо, докато не спре. Ако знаете какво изкарах от спирачната система. От охлаждането също. Та как да я промия тая хидравлика. Ако я източа и сипя малко нафта/бензин да повърти 15 минути не би трябвало да се скапе нали? Те май така си ги промиват по принцип?



Тема Re: Хидравликанови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано26.06.03 10:38



ne znam kvo e ARAL, no pod Dextron imam v predvid ATF(automatic transmision fluid), poprincip na povecheto koli e takova, niama nikav problem da doleesh dextron, no ne i na Audi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.