Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Audi 80 В4-придърпванови  
Авторaudi b4 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 15:23



Имам Audi 80 В4, 91 година края. Когато отнемам газта при 2000 оборота колата придърпва. Малко по-добре е при бензин А92. На диагностика на двигателя казват всичко си е наред. Някой дали може да ми каже от какво може да е?



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
АвторAUDl fen (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 15:57



Ba6ta mi sa6to ima B4 93g i mu prave6e sa6tiq problem.Kogato smeni Landa sonda-ne znam kak se pi6te to4no sorry i se opravi.



Тема Re: Audi 80 В4-придърпва [re: AUDl fen]  
Авторaudi b4 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 16:08



Можеш ли да ми кажеш какво горе долу е струвало. Моя мотор е 2000 кб. моноинжекция.



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
Авторiovo (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 17:59



pi4 nema se plashish , mono injekcia li e , ako e si kupi ima te4nost za injekcionna za promivane , i posle malko ia pokarai pone 100 km s vazmojno nai hubavia benzin koito ima v bg , i ti grantiram che she ti se opravi , ili si produhai , vakumnia regulator , svali go i go promii s benzin i s parostruuika , i na mene taka mi beshe i se opravi ,
raboteh v serviz vse pak i malko pone sam se sblaskval s takiva problemi



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: iovo]  
Авторaudi b4 (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 10:28



Двигателя е 2000 куб. моноинжекция. Пробвал съм с няколко вида добавки. Резултата е почти никакъв. Този проблем го имам вече 2 години. При различни бензини от различни бензиностанции поведението на двигателя (придърпването при 2000 оботота) е различно. Като чели при по-ниско октаново число намалява придърпването, но не изчезва. При бензин А98 имам чувството че съм спънал колата. Иначе си набира нормално, но при по-спортно каране е направо дразнещо давенето. Ходих на диагностика в Автосервиз "ЮВЕ" уш били специалисти с добър стенд, но те твърдят че няма никакъв проблем - да ама има.



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 14:45



nadiavam se 4e sa ti gledali predvareniata i korektorite za predvarenia v tia servizi det si hodil, ako ne sa e tvarde veroiatno da imash takiva griji.. ia samo mi pripomnete tova 2.0 mono inj motronic li e ili ne e?



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
Авторrolin (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 16:09



Az imam tochno sushtoto audi i to pridurpva po sushtija nachin, no samo toplo i samo na benzin! Az go karam na gaz i tam njama takuv problem, dokolko znam e nastroeno neshto po predvarenieto.



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 16:10



Az sam sas sashtata kola, dvigatel ABT, daje i godiniata mi e sashata ...

I az sam slagal dobavki bez efect, ot UVE i az ostanah razocharovan, no moyta pone ne preidarpva, ami prosto mi harchi mnogo na gradkso ...

Ti zashto ya "machish" taz kola s 98, tya e naprawena za 91 ?

Za moyta sam reshil, che tryabva da si proverya lambda sondata, ama ne znam kyde move da se napravi pri chitavi hora taz operaciya. Moje i tvoya sluchay da e takav.

(Izvinete za shibanata latinica, to az ne moga da si procheta kvo pisha, ama pisha na germanska klaviatura, setete se kolko ima kirilica, pak za Kredor-a da ne govorim)



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
АвторAchtung (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 01:51



e az go imam sushtiq problem s 2.0 injekciq



Тема Re: Audi 80 В4-придърпванови [re: audi b4]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 00:35



Добре, на газоанализатор каква смес показва.
Аз имах същия проблем- под 3000 оборота зверско придърпване, сутрин пали от раз обаче като и дадеш газ и падат оборотите, съпроводено от взривове в ауспуха. На газоанализатора дава бедна смес и оттам след доста проверки се стигна до дебитомера, дано при теб не е от него защото струва бая пара дори и втора употреба.
Та мисълта ми беше да видиш първо дали няма пропуски по въздухопровода, евентуално запушена дюза, блокирал термодатчик и ако всичко е ОК да проверят дебитомера. Той е изключително важен, защото освен сместа определя и момента на искрата. В добър сервиз трябва да знаят колко килограма въздух са нужни при празен ход и така нататък. А още по-лесно е да го провериш като изнамериш някой колега със същият автомобил и пробваш с неговия дебитомер. Ако и от него не е тръгваш по токовете и ЕКУ-то най-накрая.
Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.