Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 24.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: vzimaiнови [re: lNDlGLO]  
АвторTod (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 17:17



Каква би трябвало да е компресията в цилиндрите за да съм спокоен, че автомобила ще е добре. И как да позная ако са слагани добавки в маслото за подобряване на компресията. По-специално мерене, по-различен уред за мерене или нямя начин?



Тема Re: vzimaiнови [re: lNDlGLO]  
Автор photek (mx)
Публикувано27.06.03 03:06



emi vsi4ko moje
ako e bila na nekoi dedo shto da ne :)))
ina4e ima koi da prebiem ako stanat nekvi detonacii po kolata :))))

i az ne sym '4ak' po DVG i neznam koi dat4ik e bil mahnat

hubavo si naprail s B4-to, i az ako mojeh bih zel edno bez miga4i na kalnicite

zdrave da e <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от photek на 27.06.03 03:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от photek на 27.06.03 03:16.



Тема Re: vzimaiнови [re: lNDlGLO]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.06.03 08:18



Абе глупости - колите в Италия са пушки



Тема Re: vzimaiнови [re: Tod]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.06.03 08:19



Ако са слагали присадки, просто няма начин да се разбере. Тук идва момента с късмета



Тема Re: Дали да купя Ауди 80нови [re: Ascona83]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.06.03 08:22



Това добре, само дето няма В4 91 година
И тоя шарнир за 21 лв.?



Тема Re: vzimaiнови [re: Tod]  
Автор lNDlGLO (AUDIFAN)
Публикувано27.06.03 09:49



Компресията е относителен признак но в моя случай показа ,че колата не е редовна / допълнително шлайфана глава от прегряване или с незнам каква си цел - да се прави бегачка и т.н. Но на стара кола компресия 11 - 12
Пада ли надолу........ бягай.

относно добавките
Заслушай се в двигателя и запомни шума му .Форсирай и виж дали пропушва от ауспуха. После смени маслото и покарай 5-10 км спри и на празен ход и чуй шума дали се е поменил и увеличил .Ако е имало някакви добавки за уплътняване може да пропуши по силно и ако е така ....бягай

ама почти си е късмет покупката де

и само Audi

BBRAM



Тема Re: Дали да купя Ауди 80нови [re: Tod]  
Авторraiders (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 00:26



Ei men az imam Audi 80 1991 poslsednoto za tazi godina model 89 a drygoto e B4 do 94 za sedana i 95 za avanta no moito e1.84ist karborator
okolo9 spokoino karane,izvan gradsko na gas 100-120 7.5 7.8 razxod
no moje da ti napi6a i 10 stranici na tema Audi ako iska6 ti ostava E-mail raiders@abv.bg pita6 ti otgovorq na dalgo i 6iroko za podrajkata
I taka bez kolebanie zimi Audi-to :)))



Тема Re: Дали да купя Ауди 80нови [re: tsvet4O]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано29.06.03 15:56



Shte te iznenadam li silno ako ti kaja 4e ima B4 91 godina?

Редактирано от MaXo на 29.06.03 15:59.



Тема Re: Дали да купя Ауди 80нови [re: Tod]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано29.06.03 16:03



Moita kola e s miga4i na kalnicite ..............e ne vijdam problem v tova .......kato q izbirah beshe mnogo po-zapazena ot mnogo drugi bez miga4i na kalnicite .......4900 leva Audi80 B3 91 godina 1.8 karburator ......razhod 10 gaz gradsko ,7.5 izvun grada pak gaz .........btw i na men rezervnata guma a i zadnite sa mi mishelinki ......izglejdat mnogo durti ama oshte sa si na kolata.
No ako imash pove4e pari vzemi si B4 .......malko po-krasivi sa no puk sa po-tejki ot kadeto idva i po-slaba dinamika ot B3 pone spored men.......a kakto predpolagam znaesh interiora im e edin i sushti.



Тема Re: Дали да купя Ауди 80нови [re: MaXo]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано29.06.03 16:16



Силно ще ме изненадаш и съм почти сигурен, че бъркаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.