Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 23.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Тема benzinova pompaнови  
Авторshock (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 02:39



benzinovata pompa mi sviri postoqnno edno takova prispivno :)...kazaha mi, che e za smenqvane, ta...znae li nqkoi kolko struva nova i kakva e cenata i vtora upotreba? thanks



Тема Re: benzinova pompaнови [re: shock]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано20.06.03 08:52



Има значение каква ти е колата, та не е лошо да кажеш...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: benzinova pompaнови [re: shock]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано20.06.03 12:06



Zdrasti ne znam kakva ti e kolata no pone 300 lv. si prigotvi... :(
i ne bqrzai mnogo da ia smeniash samo prou4i kade ia ima za da ia kupish vednaga pri nujda.. tia moje da si sviri i 1 godina i da si raboti... samo4e s neia triabvai gor. fil4qr da smenish..
a za stara.. hum nali se seshtash kakvo shte tikaja ai vsi4ki ostanali koito si darjat na kolite.. ))))

see you soon



Тема Re: ебати съвета дето му даде......нови [re: Too FAST]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано20.06.03 12:16



ще тръгне за морето..........ще му изгори нейде по пътищата и ше вие като глуа кучка..........после ше дойде некой жълтурко да го дръпне и ше му вземе парите за морето..........



незабележим


Тема Re: benzinova pompaнови [re: tsvet4O]  
Авторshock (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 17:40



kolata mi e audi 80, B3 2,0i 16v i karam s taq priqtna muzika ot pompata nqkade okolo mesec :) dano da ne me ostavi nqkade na putq, dokato se chudq kakvo da pravq :) kakuv e nai loshiq variant kato se precaka totalno pompata, v smisal kakvo se polu4ava - spira vnezapno dokato si varvi koli4kata mi li?...blagodarq vi za savetite



Тема Re: benzinova pompaнови [re: shock]  
Автор The One (избраният)
Публикувано22.06.03 23:06



Помпата може да изкара още 100 хиляди а може и още 1 км.
При мен първо жужеше съвсем леко. Карах я около 30 хиляди, но взе да засилва шума много и шума стана виещ. Реших да я сменя, да не вземе да се сецне точно тогава когато изпреварваш.

Сега, незнам за Б4 дали самата помпа не е потопяема, тъй като самият резервоар на Б4 е по-различен.
За Б3 помпата е около 200 лева, която не е потопяема и е външна. Предполагам и на Б4 е такава.

Втора употреба помпа.... как мислиш ? Сигурно струва полвината от цената на нова. Но каква е гаранцията, че ще е здрава ?

Trully wonderfull,
the mind of a child is.


Тема Re: benzinova pompa [re: The One]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано23.06.03 08:34



На B4 помпата е потопяема. Намира се отзад в багажника, между резервната гума и задните седалки. Моята беше блокирала и ме теглиха до Дунев. Там я извадиха, почистиха и слава богу всичко тръгна.

Иначе Дунев ми каза, че ако трябва да я купувам от него цената и е 280 лв. Обадих се на едни приятели, за които съм убеден че няма да ме прецакат с цените (сервизчето на Опълченска 50 ) и те ми казаха, че толкова струва - 270-280 лв.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.