Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 16.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Hidravlichni povdigachiнови  
АвторMaverick_bg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 11:47



Momcheta,imam edin problem.Pritropaha mi hidravlichnite povdigachi na moita kola
(Audi 90 quattro,NG motor).Az sum na 220 000 km.,i karam sys pylno sintetichno maslo 5W-40.,Edni mi vikat che e
ot masloto,triabvalo da mina na polu sintetika 10W-40, a na men e mi gori maslo vyobshte,i kompresiata mi e 13.
Drug mi vika da sloja nikakva si dobavka za tia povdigachi,shtoto i da sym gi smenil ne e garantirano che shte
spre da chuka.
Ako niakoi e imal takyv problem neka kaje kakvo e nai -dobre da napravia
Da gi smeniam li povdigachite?
Da smenia li masloto?
ili da slagam dobavka?



Тема Re: Hidravlichni povdigachiнови [re: Maverick_bg]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 13:28



Аз смених повдигачите на В4 115 коня в Дунев Мотор Спорт и оттогава нямам проблеми с тях. Чувам обаче, че там са свалили качеството на работата. Така че мисля, че единственото разумно решение е смяна, но къде - незнам

Съединението прави силата! Audi


Тема Смянанови [re: Maverick_bg]  
Автор The One (избраният)
Публикувано11.06.03 13:32



Това е решението. Друго нищо няма да ти помогне.
Тия повдигачи са проблем на почти всички Аудита. Нещо като заводски дефект са им.

Прочети тук в архивите на клуба за маслото. Много сме го обсъждали.
И да смениш маслото - същата работа ще е.
Добавка да сложиш.... аз незнам такава която да оправи механичните проблеми на двигателят. Ако някой знае - нека каже.

Trully wonderfull,
the mind of a child is.


Тема Re: Смянанови [re: The One]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано11.06.03 13:54



И да сложи добавка, това евременно решение...Смяна трябва

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Смянанови [re: tsvet4O]  
Автор The One (избраният)
Публикувано11.06.03 17:36



Каквато и да е добавата - пак е боза.
Прсто - тея добавки са пазарни трикове и нищо работа не вършат.

Trully wonderfull,
the mind of a child is.


Тема Re: Смянанови [re: The One]  
Автор coolman ()
Публикувано11.06.03 18:02



смяна е решението!
моите тропат от зимата, и масло сменях и добавка слагах - все тая вече не мога да ги трая и ще ги сменя. даже смятам сам да го направя - находих се на пишман-майстори. не съм сменял но едва ли е голяма философия.
повече ме притеснява произхода /качеството/ на новите повдигачи. да не се окаже че след 3 месеца ще са на същия хал. има ли начин да се познят ментетата в магазина?



Тема Re: Hidravlichni povdigachiнови [re: Maverick_bg]  
Автор antipop (!)
Публикувано11.06.03 18:29



и мойте потропват, преди карах с Aral, сега минах на Motul - никаква разлика. Ако намериш читави майстори пиши в клуба да се знае

If you don't care where you are going any road will get you there


Тема Re: Hidravlichni povdigachiнови [re: antipop]  
АвторMaverick_bg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 21:51



Az misleh da ida v Autoiunion-Plovdiv,samo tam hodia da mi praviat kolata i sym dovolen.Pone do sega kakvoto mi sa napravili sym niamal iadove.
A pyk se poluchi neshto pri men.Masloto mi beshe na min.,kato doliah okolo 0,5l maslo,spriaha da chukat povdigachite.Sega ne moga da razbera,da gi smeniam li,ili chukat shtoto im e bilo malko masloto?



Тема Re: Hidravlichni povdigachiнови [re: Maverick_bg]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 08:08



Възможно е да чукат и от ниско налягане на маслото, т.е. недостатъчно количество масло в картера. Аз моята я бях изпуснал да и проверявам маслото и така се получи- появи се чукане Естествено веднага се доля и чукането изчезна.
иначе за смяна- по принцип повдигачите изкарват дълго. верно, че по някое време се появява този неприятен ефект, но .....абе ако имаш средства- СМЕНЯЙ- няма нищо по-хубаво от новото



Тема Ако ще ги сменяш....нови [re: coolman]  
Автор The One (избраният)
Публикувано12.06.03 13:49



... имай едно МНОГО ВАЖНО НЕЩО!
След като ги сложиш, НЕ ТРЯБВА да палиш двигателят известно време, иначе отиват на кино. Трябва да се херметизират или незнам точно какво още беше,
Погледни в книгата на Ауди 80/90 дали непише нещо по въпроса.
Май там го четох. Ако не - разрови се и виж за какво точно става дума.
Сигурен съм, че имаше такава история с паленето на двигателят и смяната им.

Trully wonderfull,
the mind of a child is.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.