Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 15.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Внос от Италиянови [re: sashooRS]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.06.03 17:39



Не ти се паля бе, приятел... Ти много се палиш, ама разбирам те перфектно. Ти с това си изкарваш хляба все пак. Не съм защитник на нищо... Просто в %-но отношение колите в Италия са доста по-скапани от тези в Германия на еднакви години и километри. Има си много обяснения за този ФАКТ.



Тема Re: Внос от Италиянови [re: tsvet4O]  
Автор sashooRS (минаващ)
Публикувано27.06.03 01:06



a,be priatel az za hliaba hic ne se pritesniavam,kolicite se prodavat dostatacno dobre.Hic ne me e enia ot kade gi vkarvam ot D ili I ,prosto ot I idvat po-izgodno i sa laceni i s ekstri,a po nishto ne otstapvat na 12g.nemski taligi.Koga zapocnesh da se zanimavash s vnos ste imash istinskata predstava za neshtata,a ne da ciklish po temata s nekolko suhi pimera i prikazki ot tuk tame!!!!!Bokluci ima navsiakade vaznoto e da si otvariash ochite,hvani proceti po-podrobno v temite pa shvani za kvo govorime!!!!!Edno priatelce ot takiva razbiraci kato tebe baia drapna v materiala,kacva na avtovoza ebati daracite koi dvizi koi ne,posle gi postegne,palna kozmetika v sofauto i haide otvorkovcite se radvat - na NOVA kola ot D CHESTITO!!!!!!!!!

a,dano si shvanal ideata
inace si se orientiral dobre -kola do 5god. ot D!!
dai boze vsekimu!!!!!
are che mi se dospa.......



Тема Re: Внос от Италиянови [re: sashooRS]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.06.03 08:12



Няма да спорим, очевидно е безсмислено. Примерите не са няколко - имам в изобилие. Незнам къде продаваш ти, но отиди на Горубляне - само италианки, ако от всички примерно 40 аудита 80-ки /В3 и В4/ можеш да си харесах 1-2 ще е добре. Всичко отдавна е умряло. Аз поне досега не съм чувал за човек, купил подобна кола от Германия, който да се е оплакал от нещо. За моя опит да не говорим - 3-та кола карам оттам и освен масло и филтри почти нищо не съм пипал.Най-новата от тия коли е 92 година
Пак казвам, сигурно и в Германия има абсолютни боклуци, но процента е ДАЛЕЧЕ по-малък. Верно, че трябва да се гледа какво се купува, но 1.5 месеца обикалям през 2 дни италианките на Горубляне и оспях да харесам само една кола, която се оказа с доста серизони проблеми след това - добре, че не я взех. И всеки на Горубляне ми разправя като теб - колите в Италия даже са по-добри. Ми защо са по-ефтини? Ми незнам



Тема Re: Внос от Италиянови [re: tsvet4O]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано27.06.03 10:08



Абе, ти си голем дървен философ. Айде разходи се една седмица поне, по 10 часа на ден в автокъщите в Италия, после още толкова в Германия, и след това говори. Ако си черпиш знанията от Горубляне, темата е "Коли от Италия", а не "Коли от Горубляне". То бива компетентност, ама чак пък толкова.



Тема Re: Внос от Италиянови [re: tsvet4O]  
Автор drivepro (me)
Публикувано27.06.03 15:44



Ей Цветчо, ти много ли ги разбираш?Виж сега, първо се научи да пишеш грамотно и после изразявай мнение по клубовете.Пише се Успях (от УСПЕХ), а не като теб ОСПЯХ.Та имах предвид, че моето Ауди е от Италия и ще ти кажа, че допълнително са му слагани ел.стъклата и волан SPARCO + това '97 година колата ми е била на 57,000км.Айде да не е била поддържана...

...Just Audi...


Тема Re: Внос от Италиянови [re: drivepro]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.06.03 17:24



Ти си много зле. Недей от една грешка от бързина да правиш заключения дали мога да пиша или не! Гарантирам ти, че съм мноого по-дорбе в това отношение от теб, и това е доказано.
Ти се научи да четеш - ника не е Цветчо, а е tsvet40 - 40, цифрички, нали се сещаш?
Айде да не изказваш повече компетентни мнения по мои отговори,а? Само не ми казвай, че 97 е била на незнам си колко километра, защото така пише в книжката Специалист си иначе. Питай Насти за Ауди А6 99 примерно на 600 000 километра. А дали ти е истинска книжката?
И не беше ли ти, дето засипа клуба с въпроси, като я взе колата? Перфектно поддържана, а? Спортен волан, сигурно някой дядо я е карал. Нищо, дано ти е здрава колицата и да те вози още мнооого километри, поне докато стане на 100 000 по километраж и книжка
Ей, ти ме развесели, прознавам си
И пак казвам, вече за 20 път в тая тема - говорим не дали може да се намери здрава кола в Италия / разбира се, че може/, а дали в Германия колите са по-здрави като цяло.

Редактирано от tsvet4O на 27.06.03 17:28.



Тема Re: Внос от Италиянови [re: Myyy]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано27.06.03 17:31



Е това вече ще го оставя без коментар



Тема Re: Внос от Италиянови [re: tsvet4O]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано28.06.03 08:27



ми ето казваме ти............че колите от германия не са по здрави..........ся това че ти си набутал излишни пари само и само колата ти да е от германия си е твой проблем ...........да си бил питал преди да я купиш а не сега да се опитваш да ни убеждаваш как не си се преебал..........на това му викат еснафщина на дребно.............

незабележим


Тема Re: Внос от Италиянови [re: silent]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано29.06.03 16:09



Така да е... Карайте си италианките и си свиркайте!



Тема Re: Внос от Италиянови [re: silent]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 17:38



Май всеки си хвали своето или по-точно се успокоява, че не се е набутал много. Явно е, че колите от Италия са най на далавера. Всеки иска здрава кола за без пари. Сигурно колите от Австрия и Швейцария са най-зле след като трудно се намират в България. Аз не мога да си обясня как някой може да се надява, че колата му е пушка ( и то Ауди ) след като го е купил за 4000-5000 лв.
Не ме разбирайте погрешно, и аз карам същата история като вашите, но за тия пари толкова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.