Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 18.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вибрации при спираненови  
Автор lNDlGLO (AUDIFAN)
Публикувано09.06.03 16:40



От няколко дни ми вибрира волана при спиране. Дайте съвет от какво може да е. Имам за смяна вертикална стабилизираща щанга /линк/ ама дали може да е само от това?

BBRAM



Тема Re: Вибрации при спираненови [re: lNDlGLO]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 17:15



Moje i ot krivi diskove, precakani nakladki, problem pri okachvaneto, hlabava chelyust...

Nay-dobre svali gumite i razgleday - ne ya karay taka, shtoto ako sa nakladkite primerno shte preebesh i diskovete...



Тема Re: Вибрации при спираненови [re: MB]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано09.06.03 21:00



po princip,nai-chesto sa krivi diskove, polucheno ot pregriavane. za da se proveri nai-lesno i barzo, svaliash gumite i vij dali sa posineli diskovete, a sasto taka i kato vartish na raka bez guma ste usetish dali se varti ravnomerno ili ti zapira malko na polovin oborot. no nai-dobre ako imash strug da gi narejesh i da vidish dali ima promiana, te slojat li se na strug, vednaga se vijda dali sa krivi, oste predi da si gi nariazal.



Тема Re: Вибрации при спираненови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.06.03 23:01



Да, наистина най-вероятната причина е криви дискове, не че няма как да ги изкривиш в БГ, освен от прегряване, но и от дупките

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Вибрации при спиране [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано09.06.03 23:06



oooo, ne se pritesniavai, tuk ulicite ni ne sa po dobri, ima dupki kolkoto si sthesh



Тема Re: Вибрации при спираненови [re: c23O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 09:00



За коя страна говорим? Където и да си обаче, сигурно от доста време не си идвал до България и си забравил на какво се казва ДУПКА - цялата кола пада вътре Но се свиква де - нови джанти 2 пъти в годината и нямаш проблеми. И после как да купя нови гуми като знам, че за няколко месеца ще са в балони

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Вибрации при спираненови [re: tsvet4O]  
Автор Furious (непознат)
Публикувано10.06.03 09:37



Ot krivi diskove e . I moite sa taka i vchera si kupih novi originalni 80 lv komplekta.
A za dupkite ne ste pravi , kak ste izkrivish diskove ot dupki che ne mi e qsno ? Ako ste zapoznati s ustroistvoto na hodovata chast ste si otgovorite na moita zabelegka .

Catch mi if you can .



Тема Абе тамън и аз се чудихнови [re: Furious]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:53



как ще изкривите дискове в дупки. Е става , ама джантата трябва да е квадратна, а пък шофьора да е минал през геврека на волана. Виж ако натискаш по честичко при по-височка скорост може да ги посниш, а ако и се хвърлиш в една локвичка - стават едни готини....... не криви, ами спукани направи.



Тема Re: Вибрации при спираненови [re: Furious]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано10.06.03 09:56



Незнам за Вашата забележка, но като влезеш в дупката със спирачки, какво става?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Вибрации при спираненови [re: tsvet4O]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано10.06.03 10:28



az za krivi diskove polucheni ot dupki neznam nisto, predavam se, ne e nesto koeto sam chuval predi, ako moje niakoi da poiasno vaprosa ste sam mu blagudaren. druga mi beshe ideiata na men, che i tuk ima dupki(e pravi ste ne sa iami). i tuk e chicago. osobeno zimata, kato porasiat solta na siakade i sled tova si e napravo kato razkopa i predstava si niamam kvo obsto ima solta s dupkite, no prosto go vijdam siaka godina. e verno e, pone se sestat da minata da gi zakarpiat posle, samo deto cialo lito sichki ulici sediat v remont . te horata sa si go kazali, tuk ima dva sezona- zima i remont.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.