Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 23.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не и върви на мойта колцанови  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 09:52



Карбуратора цъфна, одраха ми боята, а вчера сутрин някой решил да се оглежда с мойто огледало в къщи. Дано да види бая пъпки в него. Поне е взел само стъклото (за което му "благодаря" и на майка му също), и го е свалил чисто. Само дето е лявото и сега бръмча из София като лунатик - пазете се, като ме минавате отдясно, че нищо не видим. Та на въпроса. Къде се продават само стъкла? Има ли някъде такива тонирани, като оригиналните? Или да му бия един ритник да му строша пластмасите и да ходя при застрахователите, да платят цялото. А колко е втора - цялото, и де го има? Сигурно на Симеон - идея колко може да струва? Че да си направя сметката.
За Б3 иде реч, не са ел. огледалата



Тема Re: Не и върви на мойта колцанови [re: Цeцo]  
Автор Edguy (The Power Music)
Публикувано09.06.03 10:07



Фирмата е БУЛАВТО - ЛАДА. Продават всякакви огледала. Аз от там си купих (само стъклото). Определено не е оригинално - не синее.
Адрес: София, ул. Милко Бичев 1, тел. 944 1822, 946 1516, www.bulauto.net

I'm not like you and I don't wanna be


Тема Re: Не и върви на мойта колца [re: Цeцo]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.06.03 10:36



Според мен по-добрата идея е със шута на пластмасата и после при застрахователите... Така поне няма да кажат, че може да си си го свалил и да си го провал Успех!

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Не и върви на мойта колцанови [re: tsvet4O]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 11:21



Абе и аз на там съм тръгнал, ама тя си е съвсем здрава пластмасата. Жал ми е. По - скоро бих се разходил, по моргите за някое строшено, за 10 - тина лева. На някой да му се намира случайно - левичко.



Тема Re: Не и върви на мойта колцанови [re: Цeцo]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.06.03 11:36



Няма какво да ти е жал - бой и после ще търсиш по моргите здраво, с оригинално стъкло... Това е решението - и да има някой, те застрахователите със сигурност ще искат да го вземат /Специално за Булинс със сигурност/.
Другият вариант ти е наистина да сложиш някакво какво да е огедало, ама ще стане малко като лада...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Не се излагайте бе!нови [re: tsvet4O]  
Автор Edguy (The Power Music)
Публикувано09.06.03 13:15



Аз като си купих само стъклото за 8 лв. и като не е оригинално, да не би да е станало като ЛАДА. Още си карам с него.

I'm not like you and I don't wanna be


Тема Re: Не и върви на мойта колцанови [re: Цeцo]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 13:37



Само за справка: Един колега тука си купи 2 цели огледала (корпус + стъкло), механични, за 40 кинта общо (по 20 кинта парчето) (на старо, де, т.е. най вероятно откраднати ...). На мен като ми гепнаха левото, електрическо, с подгряване, се изръсих 80 кинта ... (на старо, не е гепено)



Тема Re: Не се излагайте бе!нови [re: Edguy]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.06.03 15:22



Ми да, като Лада е станало.. Едното зелено, другото бяло, почти съм сигурен че не е със същата форма, а как е закрепено просто си представям... Като карате Ауди пък поддържайте ги тия коли. Да не говорим, като човека има застраховка, която ще му покрие щетите и ще си стане като хората!

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Не и върви на мойта колцанови [re: Цeцo]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано09.06.03 15:58



Аз имам ляво, счупено, но не помня дали съм запазил стъклото (и то беше счупено, ако искаш - подири ме на мейла да се разберем нещо да ти го дам).
става дума за механично огледало без подгряване за В3...

Стъкло оригинално ново от Автотрейд - 50 лева, пак без подгряване, но реших, че не си струва... За 35 лева си бях намерил цялото огледало на старо, но стъклото маи не беше истинско... Е, поне беше синьо де



Тема Re: Не и върви на мойта колцанови [re: Цeцo]  
Автор seven (kill -9)
Публикувано10.06.03 00:27



kym 10 kinta e samo stykloto po simeon. ama sa mnogo gadni - tynki i s nekwa ebana lepenka :(
na men mi schupiha nawremeto lqwoto nekwi gadni yambolski cyrwuli (chist wandalizym, bez opit za krajba), ta go smenqh.... bulins platiha neshto ot sorta na 15 BGL, ne pomnq weche tochno, ama beshe malko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.