Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 26.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: малко off tpic, ама...нови [re: Lud Audi fen]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 10:29



Забрави The One - той е седмия член.



Тема Re: малко off tpic, ама...нови [re: Nasti]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 10:37



A tei :)
A za chlenskia wnost - shte namerime kakwo da go prawime :))
BTW nqkoi da pomni koi w koi sywet beshe? :))) Ti mai beshe nadzoren sywet ili neshto takowa ... :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: малко off tpic, ама...нови [re: Mugaga]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 10:43



whoops :)
starost neradost :)


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Знаете ли квонови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 10:48



btw0 na kolko si godini ?
btw1 - ne sym prostak :) Ako iskash moje da se widime da si poprikazwame pa da razbereme koi e prostak i koi ne, a? :)
btw2 - ne sym tarikatche :) Az sym sichko drugo no ne i tarikatche :)
btw3 - mnogo losho che ne si chuwal za preswetia abo.. toi e legenda :) Izwesten e s towa che e golqm podmazwach, nqkoi nqkakwo super elementarno narushenie na prawilata da naprawi i toi wednaga pochwa da wdiga wrqwa, a toi samia e nai-golemia bezgreshnik ili neshto ot sorta... anyway .. towa stana mnogo off topic :)
btw4 - che az kogo sym napsuwal?
btw5 - a ti shto se wprqgash? Razbiram spidercho sladura da se wprqga neshto ama kakto wijdash toi si e zamylchal nali? A zemi si trai i ti i ne razdawai prawosydie tuka.. ako tolkowa iskash da razdawash prawosydie - kato nachalo se oprawi s hora kato vlado-benz i posle se zanimawai s mene, oki?

Ae sys zdrawe pi4...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Знаете ли квонови [re: HlTMAN]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 10:54



Choweche, draznq se be mamka mu ... kaji mi kolko pyti sym predlagal i web da prawime i sym postawql konkretni wyprosi i kolko pyti nishtichko ne e stawalo? Pomnish li? Mnogo pyti! Izwednyj stawa wypros za stikeri, az kazwam che syshtestwuwashtite predlojenia ne mi hareswat i che iskam designer da naprawi stikera i t.n.. i izwednyj dwama dushi leko se zasqgat (koeto - e, sluchwa se...) ama edinia posle pochwa naprawo da se ebawa s towa za designer-a shtoto ne sym mu odobril wersiata ... wypreki che izrichno kazah che ako shte e neshto - shte e towa koeto e pokazal toi ... ami ne e priatno be .. izwednyj zapochwa da se prikazwa za "gradiwni" neshta ot hora koito ne mislq che biha imali osnowanie da goworqt za towa rugaeiki me .
anyway .. ae da broime wyprosa za prikluchen, oki?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Знаете ли квонови [re: Nasti]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 10:57



mene li wizirash? :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Знаете ли квонови [re: Lud Audi fen]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано30.05.03 11:00



koito wiziram, nego, to shte se useti

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Знаете ли квонови [re: Lud Audi fen]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано30.05.03 11:01



Почвам подред-
0 - на 20 съм, ако е толкова важно
1 - може и да не си простак наистина, но се държиш като такъв.. незнам защо някои хора решиха, че с изрази от рода на "дреме ми на кура" и "абе я да го духате СИЧКИ" стават големите мъже в очите на другите
2 - погледни 1
3 - ако това е super elementarno narushenie na prawilata.... добре
4 - погледни "да го духате СИЧКИ"
5 - Аз правосъдие ще раздавам след няколко години - малко уча право А относно Владо - Бенц, вярно,че е голям дразнител, обаче поне се държи нормално и просто си излага доводите

и последно - толкова ли е трудно да си малко по-толерантен? ако толкова държиш да говориш простотии, мисля вече ти казах - пусни му ЛС на човека и го псувай на воля.. Не е нужно всички да четем просташки изказвания.. Все пак говорим за А У Д И, а не за духане и такива работи. Ако толкова те влече, има си клуб "Говорим си за секс"

Без лоши чувства,
tsvet40

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Знаете ли квонови [re: Lud Audi fen]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.05.03 11:08



Всяка толерантност, проявена от разумно същество има граници.



Тема Re: Знаете ли квонови [re: Spidercho]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 11:15



това за мене ли се отнася? :) и ако е за мене - какво точно ще да рече?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.