Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 17.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема A8 i mese4niq mi dohodнови  
АвторJelezoto (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:40



Zdravejte fenove na audi
az kato fen na A8 iskam da zadam vaprosa kolko trqwa da e mese4niq dohod na 4owek za da kara A8.



Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Jelezoto]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано22.05.03 15:53



Ами сега ако честно трябва да ти кажа, защото "леко" съм запознат с тези неща, дохода много варира, примерно в плевен един пич има А8, но като гледам не изкарва повече от 10000 лева на месец, но идва и другия момент, при който тук в София има хора които се возят с 2 А8 за охрана, разпитвал съм за тях, и от достоверен източник знам, че изкарват по над 1 миля на месец!!!
Абе кво да ти кажа, трафиканти на наркотици, хора и оръжие...
Ей, сега 100 % ще се включат некви хейтъри да ме плюят и да ми казват що приказвам глупости, кви са тея милиони на месец, ама бих им казал само едно: Помислете колко трябва да изкарвате, за да имате 5-6 джипа Мерцедес G500 лична охрана, още толкова S-класи и CL-и, пък тогава ми приказвайте...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 16:02



eeee Vlado.. to v tia neshta ima samo dolna granica.. gorna niama.. i 10 miliona na mesec da izkarvam pak sha moga da karam A8.. vij ako izkarvam po 1 000lv sha mi e trudno :Pp

mi neznam kolko triabva da izkarash moje bi okolo 1/5-1/3 ot stoinostta na kolata sha ti stignat.



Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: M]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано22.05.03 16:10



Ееее, браво, Човече, много добре го каза: 1/5 - 1/3 от колата, а именно (зависи от модела де...) 10-30 хилядарки на месец е идеалната пропорция!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Jelezoto]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано22.05.03 21:39



Neka vnesem pone njakoe drugo utochnenie kato naprimer dali ne govorim za 2.8l dvigatel ili W12 kakto sushto za koja A8 stava duma: naj-novata ili predishnia model?

S-klasa s gazova uredba se sreshta vse po-chesto v Sofia, znachi i A8 shte ima s takava modifikacia ;) E, edva li W12 tochno ;))) Imalo trudnosti s isparitelia, ne za drugo ;))))))

Bate, mozhesh sushto da vmetnesh dali sluchajno ne zhiveesh v dvustaen apartament ot 40 kvadratni metra v kv. Lulin s perfektna gledka kum Nadezda? Dosta chesto sreshtan fenomen za shofjori na podobni avtomobili. :) Vsichko e vupros na navik de, ne me razbirajte pogreshno ;))) Eventualno malko po-trudno shte privikne A8-ta za 92H, no na kogo mu dreme vsushtnost :)

Samo da ne me razberesh pogreshno - laf da stava, vreme da minava. Nishto lichno! Che nekoi hora veche spomenaha, che sum se ebaval s userite tuk vuv foruma. No harm feelings, really! :(

Stay cool! :)


quattro - never follow!

Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Wizi]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано22.05.03 23:25



E pa ebawash se .. ne se li? :)
inak za towa tuka si praw...
Abe werno li ima problemi s izpariteli za W12 dwigatel? Deba ako ima problem da otkaja porychkata :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Lud Audi fen]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано23.05.03 00:08



Podoziram che nema da ima mesto za izparitelq, koito pyk trqbwa da e moshten pone kato za Kamaz

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: int 27h]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано23.05.03 00:14



E deba ...
nachi se e widqlo .. otkazwam W12kata det q porychah :((( shtom ne moe i se sloji gaz ...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема vsi4ko moje..нови [re: Lud Audi fen]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 01:35



vzemai W12-kata.. sha turim tri izparitelia i niamash griji



Тема Re: vsi4ko moje..нови [re: M]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано23.05.03 02:04



Абе вземай го ,кво му се чудиш толкова

Яко Whiskey in the Jar............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.