Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 09.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Abe ia kajete ????нови  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано27.05.03 21:10



Dneska hodih da si kupia 4 novi4ki gumi.. ta sled tova reshih da mina i na reglaj na prednicata... i 4oveka v serviza kaza pqrvo da si smenia vtulkite ne nosa4ite i togava da otida... zna4i problema e 4e predi mesec i polovina gi smeniah tia vtulki ne 4e mi e za 20 leva ama normalno li e da se kqsat tolkova 4esto ili ima neshto neredno v tova ??? po princip sled udara mi v bordiura diasnata mi 4ast se skapva po bqrzo .. neznam zashto sled kato smenih vsi4ko no 4ak pqk tolkova bqrzo .. i da kajesh da sqm minal 10 000 km. ne niama i 3 000 ot kakto gi smenih...
kakvo mislite???\

see you soon



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: Too FAST]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано27.05.03 21:13



e ti za 20lv ko iskash 3000km e extra spored men...



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: deliveryman]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.05.03 22:00



Ай сига бе! Как ще нормално?! Има хора дето ги правят за < от 1 месец тия километри!



Тема Re: Abe ia kajete ???? [re: Too FAST]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано27.05.03 22:05



Къде ти ги правят за 20 лв?
Аз знам цени -> 9,50 лв на втулка и 10 лв за смяната й.
Или 78 лв за 4-те.



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: TheSaint]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано27.05.03 22:07



e az gi pravja za 10 dena....objasnjavax 4e ot njakvo strashno mente njama kvo drigo da o4akvash....edin poznat s bmw e36 si cupi originalni diskove ama posle mu se dosvidjaxa pari za nakladki i kupi nekvi ferodo koito my nadraxa diskovete taka 4e sega e na dvoinoto dvoino i se proklina zestoko...



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: Too FAST]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 09:21



Ne se pritesniavai! Az za 20k km gi smenih 4 pyti tezi vtulki!:-)))
Leko i bezavariino!



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: deliveryman]  
Авторlvon (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 17:01



Problema ti mi e poznat i az smenih vav Iztok 4te vtulki koito zakupih ot magazina v Darvenitza zabravih kak se kazva D&N neshto beshe ta vtulkite tam se okazaha mente izkaraha 3000 km kato triabvashe pone 10-20K posle kupih ot fabi vtulki na sashtata zena 10 lv broikata i sega ne troba i ne skarza prosto vtulkite sa ti bili mente



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: lvon]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано29.05.03 14:05



Mersi za mneniata....
A sega kajete ot kade da si kupia originalni ili pone po dobri ??
Kato kazah 20 lv. imah v predvid 4e tva e cenata na broika za koiato gi vzeh montaja ne go vkliu4vam...
estestveno 4e e po dobre da dam i 30 ili 40 na broika a te sa 4 mai :) ama da znam 4e niama da vkarvam pone 2 meseca kolata v serviz zaradi tiah shtoto az sredno si vartia po 200-300 km. na den i to po tia dupki iz sf...

see you soon



Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: Too FAST]  
Автор Fanatic ()
Публикувано29.05.03 14:35



Ква е тая цена? тея как са те оскубали, ако говорим за втулки на носачи ( мисля, че няма друго за какво) цените варират между 7-15 лв.
Ще ти препоръчам да си ги купиш от магазина на Юнитрейд на Христо Ботев посока Сливница 1-вата пресечка след Симеон, поне ще са оригинални.

It is sport edition


Тема Re: Abe ia kajete ????нови [re: Too FAST]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано29.05.03 16:12



shte ti kaza kolko s stryvat v autotechnica no za celta mi trjabva nomer na rama i kazi kakva e kolata za da me ulesnish malko




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.