Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 27.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Разход на горивонови  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 14:12



Смятам да си купувам Audi 80 B4-ка и ме интересува какво бихте казали за разхода на гориво, Конкретно ме интересува ако някой знае за 2.0Е (90 и 115HP модификациите) и за 2.3.

Какво е по-добре 2.0 или 2.3 двигател. Не съм агресивен шофьор, просто искам нормална кола втора ръка и не знам защо си мисля, че трябва да е Audi :). Просто така съм решил. Все пак бих искал някаква нормална реакция от колата (да не е тромава). В момента карам Hyundai accent, но си сменям работата, а колата е служебна та оставам пешеходец и до месец искам да купя возило :)

Пиша тук защото очаквам, че в този клуб са разбирачите и собствениците на Audi-та.

10x на всички, които уважат молбата на един лаик :)


Боби.



Тема Re: Разход на горивонови [re: Бoби]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано23.05.03 15:45



С 2.3 в София със спокойно каране без проблем правя разход 10.
Извъградско обикновено разхода ми е 8.

Според мен 2.3 е по-добър избор от 2.0 макар да харчи 1 литър повече. Затова пък дава повече динамика, когато ти потрябва.



Тема Re: Разход на горивонови [re: Spidercho]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 18:38



ebati.. e sega ve4e ti zavijdam zdravo
kak praish 10/100 gradsko be 4ovek.. i az ne sam ot nai-nervnite.. ma nemoa be.. az sas Scirocco-to edva praveh 8.5-9/100



Тема Re: Разход на горивонови [re: Spidercho]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано24.05.03 08:54



Спидере и аз завидях! На моя 1,8 преко сили съм го докарвал 9,3 един единствен път.

А ако не искаш да обрауваш задръстваня щеш нещеш настъпваш.

Баси така им се чудя на хората... Абе (почти) всички се катапултират от светофарa и газ, газ и айде на спирчките на следващия... На тия хора горивото без пари ли им е?!



Тема А не си взимаинови [re: Бoби]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 10:28



2.0 90 коня, спънат кон е. Особенно след като слизаш от Акцента (пусто пъргава каручка е). Въобще тоя мотор 2.0 90 не знам от екология ли от що ли ама ни върви, ни харчи малко. Що са го качили на това купе не ми е ясно. Аз карам 90 коня 1.8С(карбуратор при това) и като го сравнявам с B4 90коня, абе разликата е осезаема. Абе хората от 2.0 литра 150 коня вадят.



Тема Re: А не си взимаинови [re: Цeцo]  
Авторlwan (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 11:21



A B4 s 115 konia ?



Тема Re: Разход на горивонови [re: TheSaint]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.05.03 11:05



Няма никакви задръствания, скоростта и ускорението са си добри, с които карам. А идиотите дето се стрелкат към червения светофар да се оправят - по тротоара да минат, ако искат. Досега дори неволно не ми се случило да препреча някой или да го оставя на червено зад себе си.



Тема Re: А не си взимаинови [re: Цeцo]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.05.03 11:23



Хората вадели викаш. Ми има двигател 1.8T, който е за тази цел направен и дава над 200 коня. А те хората нека вадят.



Тема Re: А не си взимаинови [re: lwan]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано26.05.03 12:39



Това е оптималното за това купе - вървеж/разход

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: E haide sega!!! [re: Цeцo]  
АвторThor (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 14:02



Az ot 2.0 90h.p. systo pravia gradsko 9-9.3 do 9.5 pri golemi zadrystvania!
A, che e spynat kon niama spor!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.