Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 28.04.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Audi Tunning  
Автор A.l.EngineTunning (The Power!)
Публикувано25.05.03 03:04



Любител сте на високите скорости?
Искате повече мощност от Вашият двигател?


Обадете ни се!
A.I. Engine Tunning



- Консултации за работата на Вашият двигател.
- Частичен или пълен туннинг на Вашият двигател
с цел повишаване на мощността или намаляване на разхода.


Направете автомобила си уникален!
Ние можем да Ви дадем Вашите мечти!


A.I. Engine Tunning
aienginetunning@mail.bg
(+359) 88 527 737


Тема Re: Audi Tunningнови [re: A.l.EngineTunning]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано25.05.03 04:19



kakvo to4no predlagate ? mnogo ob6to zvu4i... konsultacia??? disgnostika li stava duma ili ne6to drugo?

Kude ya pravite taya konsultacia ?



Тема Re: Audi Tunningнови [re: AstraMan]  
Автор A.l. Engine Tunning (The Power!)
Публикувано26.05.03 00:46



Здравейте,

Всичко зависи, от това какво искате да постигнете - повишаване на мощността, намаляване на разхода или и двете?
"Състезателен" тунинг?
Предлагаме тунинг от степен малко повишаване на мощността със съответното понижаване на разхода, до "състезателен тунинг". Можем просто да Ви кажем какво трябва да направите, ако искате да си го направите сам, или да извършим цялостната дейност по тунинговането в желаната от Вас степен.

Да - става въпрос за диагностика, ако просто искате да Ви кажем какво мислим за Вашият двигател.
Ако просто искате да си поговорим - това можем да го направим и извън сервиза (на по бира, например ).

При всички положения, ако става въпрос за сериозна диагностика и/или по нататъчна работа по тунинговане на двигателя, това траябва да го извършим в сервиза.

A.I. Engine Tunning
aienginetunning@mail.bg
(+359) 88 527 737


Тема Re: Audi Tunningнови [re: A.l. Engine Tunning]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано26.05.03 00:52



Преди 2-3-4 месеца един образ точно като тебе написа как правел всякакви тунинги ... е писах му и получих толкова неориентирани отговори, че ми се дорева... то аз дет грам не разбирам от турбо двигатели знаех повече от онзи пич .. и той разправяше какъв велик тунинг ще ми направи .. и ми пращаше някакви адреси на разни странички да съм бил видел какво можело да се прави със моята кола... да не казвам пък що за страници бяха...
Та идеята ми е - и ти ли си такъв?
Освен това тука стана въпрос че добър тунинг не може да се направи без DYNO - какво ще кажете по въпроса?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Audi Tunningнови [re: Lud Audi fen]  
Автор A.l. Engine Tunning (The Power!)
Публикувано26.05.03 02:28



Като начало ще ви отговоря това, което отговорих и в няколко други клуба:

<--/ Принципно е възможно да се повиши малко мощността (10%-20%), в следствие да се понижи малко разхода.

Възможно е да се повиши доста повече мощността (30%-70%) но и ще се повиши разхода, като описаните дейности няма да повлияят особено на “живота” на двигателя, както и на други елементи от автомобила (скоростна кутия, окачване и др.).

Възможно е и да се направи “състезателен тунинг”. Тогава повишаването на мощността ще бъде от 70% до 150%, но тогава значително се съкращава живота на двигателя, а и на други елементи от автомобила.

Тунинга е доста специфична дейност, повечето извършвана "на ръка", а и подмяната на чипа и/или слагането на "турбо" далеч не е единственото, което може да се подмени на един двигател, както и далеч не е единствения начин за повишаване на мощността.
Какво правим с карбураторите, които нямат чип? /-->

Колкото до адресите на разните странички - да, ако се прави сериозен тунинг се налага поръчване на специфични части, но както разбирам, от казаното от Вас - със сигурност няма да ги поръчваме от страничките, които сте гледали.

Колкото до ДИНО - какво значи "добър тунинг не може да се направи без DYNO"? Значи ли, че аз не мога да си "разпиля" двигателя и колата ми да върви добре и без да съм мерил колко коня е станала?
Иначе - дино тестери има в София и Пловдив. Ако имаш желание - свалаш си двигателя и го качваш на тестера за "чист" тест, или (ако нямаш желание) както си е цяла колата се качваш на валците, сваляш съответния процент (според инструкциите за съответната кола) загуби по трансмисия и прочее и получаваш мощността.


Колкото до това, какво точно се прави на един двигател за да се повиши мощността му - разбирате, че не мога да го обяснявам тук и просто да си даваме "хляба" без пари.

A.I. Engine Tunning
aienginetunning@mail.bg
(+359) 88 527 737


Тема Re: Audi Tunningнови [re: A.l. Engine Tunning]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано26.05.03 03:19



vsi4ko zvu4i 4udesno i bezkraino ob6to.))))

Mnogo mi e interesno , kde se namirate , serviz ili kakvoto drugo ima

Na po bira nee zle kato ideya , frendly kontakt i pilene na dvigateli)))) Idilia ama v BG ne znam horata kak 6te reagirat.....



Тема Re: Audi Tunningнови [re: AstraMan]  
Автор A.l. Engine Tunning (The Power!)
Публикувано26.05.03 03:30



виж темата "Fiat Tunning" публикувана от "A.l.EngineTunning" в клуб "Fiat".
страхувам се, че по-конкретен не мога да бъда тук.

иначе - идваш с парите, казвам ти какво мислим да правим по колата ти (процедурата е описана в клуба, които посочих горе) и ако ти харесва - плащаш и действаме.


мдаммм - бира=гот! :-))

колкото до БГ - и тук има хора, които биха дали сериозни пари за сериозен тунинг...

A.I. Engine Tunning
aienginetunning@mail.bg
(+359) 88 527 737


Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: A.l.EngineTunning]  
Автор A.l. Engine Tunning (The Power!)
Публикувано26.05.03 03:57



Тъй като ми се налага да отговарям на едни и същи въпроси по няколко пъти, предлагам да преместим дискусията тук:






A.I. Engine Tunning
aienginetunning@mail.bg
(+359) 88 527 737

Редактирано от A.l. Engine Tunning на 26.05.03 04:07.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: A.l. Engine Tunning]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 08:13



Всичко е супер! аз например имам интереси към повишаване на моята мошност! също така обаче искам да запазя икономичността на двигателя си. примерно с около 700-1000 лева за Ауди 80 Б4 2,0 пълна инжекция какво можеш да ми предложиш?
и още нещо- иска ми се да си сложа турбо компресор! чуваме от различни места че това е трудно осъществимо, а и доста скъпо! ти какво мислиш? можеи ли да ми помогнеш по въпроса. и още нещо- в клуба сме до извества степен педанти по отношение на сервизно обслужване- акот вдигна капака след тунинга искам да се усмихна, а не да направя така:
т.е. искам всичко да е направено професионално, а не ще прережем тук, а след това ще заваря там, но ти недей да тръгваш на дълъг път с колата че не се знае откъде ще идват да те дърпат приятелите ти!

кажи какво предлагаш за моята кола за тези пари като възможност- мисля че едно сериозно и обосновано предложение от твоя страна ще ти послужи като добра реклама



Тема Re: Audi Tunningнови [re: Lud Audi fen]  
АвторEmil (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 19:50



Priqteliu,moite uvajeniq!Predi nqkolko meseca,naistina si zagubih izvesno vreme, za da ti napisha dosta dylgo i obshirno obqsnenie po vyprosa za tuninga ,kato ti pisah i dosta ceni za nqkoi neshta ,koito e neobhodimo da bydat napraveni za da se tuningiva edin dvigatel,no ti mi kaza,che sym neshto ot roda na neredoven?!Taka che chovek ,trqbva da e naqsno sys sebe si ,kakvo tochno iska i kolko moje da plati.A oferti i sega moga da ti dam,kolkoto iskash.No mislq ,che ne e neobhodimo ,zashtoto tyk tazi materiq ne se razbira dostatychno dobre ,a i ne sme dostatychno platejosposobni vse oshte za podobni izpylneniq! Mai prikazkite sa poveche....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.