Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 20.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Sev]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано29.05.03 12:55



Въпроса беше за А8 а отговора за ЕС доходи. Иначе при средна надница от 350 лева не виждам начин с такава заплата човек да си позволи по скъпа кола от 2 бона. Как ще ги събере и тези 2 бона само от заплатата е друг въпрос.
Иначе, за гъзарите има голяма доза истина. забелязал съм, че много хора се скъсват от бачкане и пестене 1.5- 2 години и накрая 10 месечния им сумарен труд отива за кола за 5-6 бона. Или бачкат разнистудентчета по чужбинско и кат се върнат след 6 месеца с 2500 евро, дават 2000 за ауди или фолкс (като се сметне за колко е купена колата от немско ти се изправят косите), щото е модерно. После карат по 10 км на ден (няма кинти), а ако се счупи нещо се пести още месец. Накрая излиза, че колата е окупирала джоба само заради съмнителния ефект да се почувстваш западняк (щото в немско Ауди, Фоклс и МБ и БМв са престиж) и да се изрежеш на плаца пред блока, на сфетофара, на гонката (скъсяваш живота и още).

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: sram me e....нови [re: deliveryman]  
Автор drv (Фен)
Публикувано29.05.03 12:55



Благодаря за инфото. Интересува ме обаче цената на нова.
Иначе по-принцип съм привърженик на дизелите, ама за новите сигурно цената ще отиде до небесата.

Редактирано от drv на 29.05.03 12:57.



Тема njamash griziнови [re: drv]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано29.05.03 12:59



nai evtinata A4 e s motor 1.6 i stryva 48 000lv s climatronic seriino



Тема За жалост това е действителността!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано29.05.03 13:17



Шибана държава е тва, много шибана!!!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано29.05.03 17:47



Точно така е, само една забележка: VW и престиж?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: tsvet4O]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано29.05.03 18:06





...чики на, чики на-на-на


Тема За кой модел става въпрос?нови [re: deliveryman]  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано29.05.03 19:18



С V8 или с W12 двигател?
Щото аз погледнах колко струва А8L 2004 с V8 в Канада на страницата на Audi
http://www.audicanada.ca/model_home/0,,modelId-70000200413_status-P_countrycode-2_,00.html

98,305kanadski $. Като добавиш delivery charges (kym 2000), данъци (7000) и др. глупости, става да кажем 110,000. По днешния курс това прави 132000 лева.



Тема Re: За кой модел става въпрос?нови [re: Beeblebrox]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано29.05.03 21:10



da ama tuka imash i malko akciz i oshte malko dds



Тема Re: sram me e....нови [re: drv]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано29.05.03 21:50



predi niakolko meseca si tarseh kola i otidoh do Audi, davaha mi edno A4 s s pochti vsichki ekstri 1.8 turbo, predno predavane, rachni skorosti za $29K(predi danacite), chisto novo.
inache za A8 i mesechnia dohod, tuk nai-evtinoto novo 2003 Audi A8(V8, quatro) vkluchvasto vsiakvi vsevazmojni ekstri(drugi niama, razlikata ot po-skapoto e che ne e L{long}) e $63K. ako fanesh hubava lihva i go finansirash za 5 godini, mesechnata ti vnoska ste e okolo $1200-1300. zastrahovkata mnogo zavisi ot tova na kolko godini si i dali si imal katrastrofi i ticketi, no ne viarvam da e poveche ot $300 na mesec ako recorda ti e chist. ostanalite razhodi sa si tvoia rabota, no neviarvam da si vzemesh A8 predi da si vzel hubava kasta s goliam garash, koeto sa dosta poveche mesechni razhodi ot A8.

03 C230K coupe
01 Corolla


Тема Re: sram me e....нови [re: c23O]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано29.05.03 22:53



kade tova ako moga da zapitam v U.S. li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.