Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 21.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: TurboDizelKombi]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано28.05.03 12:14



С парите за каското не само че можеш да си купиш кола, ами кола, за каквато всички тук мечтаем - от рода на А4 със всички екстри, прилична година и в перфектно състояние

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: tsvet4O]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано28.05.03 13:46



ne samo ot firmi...tsvet4o predstavi si slednata situacija: imash 5-6 mil. lv...i patuvash dosta na dalag pat,me mi kazvai 4e shte si vzemesh A4



Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: deliveryman]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано28.05.03 14:02



Да съм казал такова нещо?!?
А8 е най-добрата кола в света.
Просто казах, че ако една от тези фирми си вземе А4 на старо вместо новото А8, ще може да купи А4-ки и на целия Клуб :)))
И ника ми е tsvet 40, с цифри

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: tsvet4O]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано28.05.03 15:04



da ama te iskat 1 A8 vmesto 4 A4-ki....



Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: deliveryman]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано28.05.03 16:18



Е не е случайно

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: deliveryman]  
АвторTurboDizelKombi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 17:03



Ами то веднъж се живее, така че ако всичко друго ти е ОК (къща, жена, дете, куче ...) и имаш парите разбира се, че ще си вземеш А8.



Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Jelezoto]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано28.05.03 19:01



Значи, един френд германец ми каза своята теория:
"При нас човек си купува кола с цена = 1/2 нетния си годишен доход ако е в кеш, или 1/2 от брутния ако е на лизинг"
Ако А8 е 250,000, то пича трябва да прави по минимум 42+ бона (чисти, след данъци) на месец.
В България обаче, има един принцип "От глад умри, гъзар бъди", затова сигурно ще срещнеш собственици на А8, дето са си дали всичките пари от последните 2 години, за да се сдобият с такава кола.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: A8 i mese4niq mi dohodнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Sev ()
Публикувано29.05.03 11:29



zna4i ako tuk srednata zaplata e 350 leva(da re4em 4e e taka) horata trqbva da si kupuvat koli za po 2000
ne sa nay-4esto sre6tanite
qvno tuk po4ti vseki sre6tnat e gazar:)



Тема Re: napravi si samizvod:нови [re: deliveryman]  
Автор drv (Фен)
Публикувано29.05.03 12:16



Като заговорихме за А4ки и работиш АТ колко горе-долу чини най евтината А4 (най слаб двигател и т.н.)?



Тема sram me e....нови [re: drv]  
Автор deliveryman (непознат)
Публикувано29.05.03 12:39



sram me e da ti otgovorq no shte go napravq:ne znam!tezi koito az gi prodavam sa sled 99g,a za po strarite njamam predstava za cenite. no samo moga da te posavetvam da ne si kupuvash nai malkija dvigatel zashtoto mozesh da badesh siguren 4e e bila njakoja firmena kola(s malki godishni danaci)i sa i ponavarteli dosta kilometri. a za po novite moga da ti kaza poslednata kojato ja prodadox v4era:A4 1.8 TQ s chip abt 180h.p. 06.2001 na 40 000km(tezi sa realni)-43 000lv cash.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.