Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 12.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема koi serviz  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 11:37



momcheta koi tochno serviz do kat daotida kajete ime tam sa niakolko blagodaria



Тема Re: koi servizнови [re: tatenceto]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано22.05.03 12:11



За ходовата част ли става дума? Ако да, точно зад ЛУКОЙЛ. Към него има и гумаджийница!

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: koi servizнови [re: tsvet4O]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:10



blagodaria



Тема Re: koi servizнови [re: tatenceto]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:57



tatenceto.. imash li knijka (ot tia det varviat s kolata) za tvoiata?
ili niakakva druga literatura za toia model.
kazval sam ti 4e az sam sas sashtia dvigatel, sashto Quattro, sashtata mucuna, ama otzad sam malko po-razli4en shtot sam coupe.. ma tova nz.
v momenta nai-mnogo me interesuva kade sa varzani izvodite na ISV Controlera
1
15
31
T
K
LS
ST1
ST2
ako mojesh da pomognesh s neshto.. sha ta 4erpim zdravo ;)



Тема Re: koi servizнови [re: M]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:23



sajaliavam no niamam knijka a i predstava niamam za tova s udovolstvie moga da pomogna ako iskash da poglednesh na samata kola no loshoto e che tazi sedmica sam mnogo angajiran slujebno ako imash ideia kaji ili mi kaji kade tochno da pogledna i dakaja ot kakto sam ia vzel (ianuari) vaobshte nisto nesam gledal po neia a tova mi e parvoto audi



Тема Re: koi servizнови [re: tatenceto]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:39



xex K!
nemojesh da mi kajesh s gledane po kolata.. shtoto trudno se razbira koia jica otkade idva.. az pone probvah da gledam po moiata, ama se otkazah ;)

ina4e i na men mi e parvo Audi, ama az go vzeh sredata na Feb.
kakto i da e.. shte se opitame da namerim ot drugade neshto.. pak sled tova sha go scan i sha go lepna neide na www :)



Тема Re: koi servizнови [re: M]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:51



v kluba se govoreshe za informacia ot etka6.xx neznam kakva informacia ima vatre zashtoto nemoga da ia svalia skorosta na moia net e mnogo niska i me izhvarlia adresa e
http://free.techno-link.com/twins/-=SOFTWARE=-/Etka%206.xx/
informaciata v nego e 646 mb chetoh vsiakakvi mnenia no za mene do kato nese obedia sam ne moga da kaja che ne mi varshi rabota



Тема Re: koi servizнови [re: tatenceto]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 18:41



imam ia ETKA 6.. i na data.bg ia ka4ih.. ama tapata im stranica ne pokazva vsi4ki files (ka4ih ia na par4eta, shot postoianno mi prekasvashe vrazkata)
ima ia i na moia server, ama wireless-a kam bol.bg neshto ne e mnoo K!
za data.bg mojesh da vidish quattro.data.bg ili napravo ot quattro.elit-auto.com
no ETKA ne pomaga.. v neia ima samo OE nomera na 4astite, no niama opisania koe za kakvo e i kak e varzano s ostanalite. eee po princip za mehani4nite 4asti moje da se vidi koe v koe vliza, ama za elektrikite nemoje



Тема Re: koi servizнови [re: M]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 13:35



Всякаква информация, свързана с ремонт на автомобили (японски, европейски, американски)
- autodata;
- реглажни данни;
- описание и схеми смяна ангренажни ремъци;
- електрически схеми;
- описание на електрически конектори (PIN), диагностични стойности;
- кодове диагностика и самодиагностика за инжекциони, ABS, климатици, Airbags;
- часови ставки за ремонт (време за извършване на дадена операция);
- информация за бутала, сегменти, лагери, съединители, спирачни дискове и барабани, накладки, филтри, ... ,
- геометрия на автомобила; реглаж преден, заден мост; контролни точки при корекция на стенд
тел: 089 331645

tova namerih razhojdaiki se v net moje da pomogne




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.