Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 01.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Филтър за въздуханови  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 16:35



Ама тоя въздух дето е за дишане, не за двигателя. Абе мойта каручка що няма таквоз нещо? 89 1,8S (NE). Като си пусна вентилатора и вътре става есенен листопад. Адски романтично. Отпред на входа има една мрежа, ама тя е с квадрати 2х2 мм. Е врабчета не пуска. Та мисълта ми е следната. Имат ли тия коли, въобще такъв филтър или така са си сериино. Ако има отде да си взема , че ми писна да да дъвча листа.



Тема Re: Филтър за въздуханови [re: Цeцo]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано16.05.03 17:20



Филтър имат само моделите с климатик. А иначе на теб какво ти пречи да сложиш нещо преди тази "мрежа"?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Филтър за въздуханови [re: Цeцo]  
Автор NickZ (audi user)
Публикувано16.05.03 17:35



Abe pusni ventilatora na krainata stepen i nastupi kolata , karai izvestno vreme taka dokato izduha prahta i listata , taka she go produhash nai dobre- zna4i -gaz na perkata i gaz na kolata .

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема Re: Филтър за въздуханови [re: NickZ]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано16.05.03 18:11



Gledal sym w ETKA nqkakwi polenovi filtri, shtom takiwa drebni chastici filtrirat nemash griji s listata... Ama ha na bas che struwa nad 200lv

Taq mreja beshe porazlepena pri men i zatowa mi wlizaha lista wyw wentilatora.. No s malko bolkit + kapaka nad mrejata nastaro i zaspa.

Za prochistwane na sistemata ot lista nema nujda da karash, prosto naduj na max ventilatora i razvurti wsqka edna duhalka nalqwo, nadqsno , nagore, nadolu, namalqsh, uvelichawash debita zashtoto listata se zakleshtwat zad tia podvijni detaili. Syshto razvurti dobre i wrutkata s koqto prevkljuchwash nakyde da duha ot centralnata konzola. Taka izliza dosta po-byrzo shumata :)

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: Филтър за въздуханови [re: Цeцo]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано16.05.03 22:16



Аз също мислех да повдигна въпроса, особено тия дни, преди големия дъжд, такъв гаден прахуляк беше в София, ужас :(((

Значи най-лесното което ми хрумва и ще направя, е да закрепя парче тензух на решетката. (може да се сменя 1 годишно или да се пере). По-сериозен филтър си мисля може да се сложи също, но се боя, че тогава за да влиза достатъчно въздух трябва да си пускам вентилатора.

Т.е. сега по жегите при скорост 130+ и духалки насочени към лицето спокойно си карах при напълно затворени прозорци и шибедаци. Незнам дали с тензуха ще така, а с филтър още по-малко...



Тема А имате [re: Цeцo]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 12:13



ли някакъв капак, върху мрежата. Защото при мен няма. Имам една цялоста кора отгоре, но капак само на отвора, за въздух няма. А и не е проблема само в листата. Праха е по гаден. А моделите с климатик, същия входен отвор за въздуха ли ползват. Защото ако е сущия що да не му туря филтър за модел с климатик.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.