Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема schupen farнови  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 12:01



vchera hodih do metro na pazar i na izlizane ot tam gledam fara mi schupen dali niakoi s kolichka go e udaril ili niakoi (fen) e parkiral neznam hodih do zastrahovatelite niama problem noooo neznaiat kolko pari shte mi dadat a v magazinite v koito zvaniah ili niamat ili struva 400lv. ta vaprosa mi e tova li e cenata i niakoi znaeli neshto po evtino a da kolata mi e audi 90 kuatro 86g. hy motor ako ima znachenie



Тема Re: schupen farнови [re: tatenceto]  
Автор antipop (!)
Публикувано12.05.03 14:46



Виж Авто-Плюс магазините, има на Симеон. На мен за 80 също ми бяха обявили цена около 400 кинта - оригинален Бош, на Симеон също толкова оригинален беше 120. На края обаче си намерих само стъкло за 35лв. Ако взимаш стар огледай отражетеля много внимателно

If you don't care where you are going any road will get you there


Тема Re: schupen farнови [re: antipop]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 14:30



blagodaria za informaciata



Тема Re: schupen farнови [re: tatenceto]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 15:29



tvoito mnenie shto go niama v temata Quattro be.. kat ta gledam ti kato baza si sashtia kato mene ;)

btw.. imash li problemi s praznia hod na studena kola?
kolata ti ima li na tabloto s reletata pod volana edno deto e shiroko kolkot 3 releta i ima VDO sticker i OE nomer 443 907 393 L

otnosno fara.. shto ne minesh prez italianeca, Ankol, i taia na simeonovsko.. ne sa malko tia Audi-ta triabva da se nameri far.
ima i drug variant da go napravish da izglejda kato 80 (far i miga4).. gledah v poslednia avtopazar 4e se prodavat Audi 80 (B2) na 4asti.



Тема Re: schupen farнови [re: M]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано13.05.03 19:21



Италианеца ми е казвал, че не продава части за Ауди... може и да е променил нещата де

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: schupen farнови [re: M]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 16:20



hodih do italianeca ne pitah da li raboti s audi no mi kaza che niama nishto za 90 obajdah se do ankol i te mi kazaha che niamat nishto za 90 niamam problem s praznia hod a dali ima takova rele neznam kato go vzeh imah problem s instalaciata i go karah na maistor az lichno ne sam se rovil v neia prosto niamam nikakvo svobodno vreme a otnosno prepravianeto na fara s migach mislia che na 80 sa po shiroki ili se laja



Тема Re: schupen farнови [re: tatenceto]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 17:23



lajesh se.. stavat.. ama niama da e tolkova krasivo za sajalenie :|



Тема Re: schupen far [re: M]  
Авторtatenceto (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 18:09



zahvashtane vsichko savpada tova e interesno



Тема Re: schupen farнови [re: tatenceto]  
АвторGolf (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 10:42



Az kato se s4upi fara, mu vzeh samo Staklo, originalno Hella. Stana kato nov, toj fara e sas stipki хванат zа стzклото i njama problemi. Това е zа Ауди 80 zа 90ката не zнам как е. Струва 35 лева.



Тема Re: schupen farнови [re: tatenceto]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано15.05.03 14:03



ako iskash da si ostanesh sys starite farowe, nai-dobre probwai da zwynnesh na 087 762125 - Niki, momcheto prawi stykla za farowe, prodawa i gotowi, originalni i menteta, no mislq che na teb shte moje da ti otreje, werno nqma da e kato originalnoto no shte zapazish wynshnia wid na kolata

=====

Правилният избор - Ауди Куатро




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.