Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 18.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПЪРВИ ЛЕГАЛНИ СТАРТОВЕ В БЪЛГАРИЯ!нови  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано06.04.03 12:10



Първите легални стартове в страната ще се състоят на 10.05. на недостроената магистрала до село Житарево (преди Бургас) - където бяха и на 08.03. Ще е наистина интересно - затова най-любезно са поканени всички фенове.

Организацията е поета основно от момчето с ник bega4a - можете да го намерите в IRC каналите #cars и #streetracersbg.

Ще има полицейска охрана, линейки, пътна помощ и пожарна. Също така стартът ще се дава от светофар и ще се измерва времето и скоростта. Мисля, че и награден фонд е осигурен.

Стараем се да стане наистина много интересно и професионално организирано състезание с наистина расови автомобили, така че още веднъж приканвам за масовост!

За въпроси и коментари - ТУК!

(Nasti, закови го отгоре брат. Или Spidercho)



Тема Re: ПЪРВИ ЛЕГАЛНИ СТАРТОВЕ В БЪЛГАРИЯ!нови [re: Vento]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано07.04.03 09:50



Стига бе, пак ли там? Много далече, иначе евала за организацията.



Тема Xexexexe!нови [re: Myyy]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано07.04.03 21:01



Тоя път моля ти се с кола на ГАЗ!!!!!! Или дизел!
Че след 210км/ч миналия път не съм ял цяла седмица!!!!



Тема Re: Xexexexe!нови [re: Vento]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано08.04.03 01:49



vento .. s helikopter toq pyt :PPP



Тема cooolнови [re: idefix]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 13:12



a pravilata kvi sa.....ili koi s kvoto si iska sre6tu koito mu padne?????



Тема Re: cooolнови [re: xxx]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано04.05.03 18:48



Абе хора, а ще има ли нещо като малък клас, или за атмосферни дизели, тоест до 80 коня примерно? Не че нещо, ама просто колата ми е такава, пък е и тежка, ама не се оплаквам, в 80 % от гонките в които участвам, все съм бил отпред...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Тук има някаква грешка....нови [re: Vento]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано08.05.03 13:18



Първите легални стартове вече минаха. Бяха край Казанлък на 3-ти май, с пожарна, линейка, полиция и всичко както си му е реда. Организани от "БМВ Клуб България", вероятно не бяха перфектните като първа такава наша проявя, но и съгласете се че стана пълна лудница след като имаше повече от 100 БМВтата (и в регламнетирано време не всички желаещи успяха да се вредят) и хиляди кибици (които в интерес на истината малко пречеха на цялата работа)...



Тема Re: Тук има някаква грешка.... [re: Land Shark]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано08.05.03 13:30



Незнам за грешка, но лично аз съм гледал такива стартове още преди 2 години.. правят се всяка година в началото на пролетта в с. Равнище /някъде 30 км. след Правец по магистрала Хемус/. и там с много полиция, линейки и т.н. И незнам за какви първи стартове говорите изобщо.. Виш първи офоцоален старт на БМВ може и да е бил :))

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Тук има някаква грешка....нови [re: tsvet4O]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано08.05.03 18:09



Ами то аз не казвам че нашите са били въобще първите. Поне нямах информация някой преди това да е организирал такива. Просто контрирах колегата Венто, защото ако е вярно пък и това което казваш, значи за какви първи легални стартове в Бургас става дума въобще? Легални стартове в Бургас - ок, супер.



Тема Re: Тук има някаква грешка....нови [re: Land Shark]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано08.05.03 18:29



То и за Венто се отнася :))
А иначе поздравления за уникалния събор, който организирахте и специални поздрави за теб! Как ни липсва един такъв ентусиаст в нашия клуб да задвижи нещата... Покрай bmwpower-bg.net и аз обикнах БМВ колите и мога да кажа, че като имам пари за истинска кола, единствената марка освен Ауди, за която бих се замислил, това е БМВ!!!

Съединението прави силата! Audi



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.