Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 10.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pak starata pesenнови  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано05.05.03 20:18



Pichove, suzaliavam ako vi e pisnalo da chetete tazi tema, no az lichno bih iskal edin put za vinagi da se reshim dali shte se zanimavame s tova ili da? :)

Stava duma za sobstven site i ochredjavaneto na Audi fen klub v Bulgaria. Na men lichno mi se iska foruma da ostane tuk, zashtoto purvo ne vizdam za razumno da se mestim pri polozenie che masovo znajat kude da ni namerjat v momenta, nito njakakva dalavera vizdam v mestene. Razni podlozki za mishki i flanelki ili reklamni nadpisi za site-a pod formata na lepenki za kolata predpolagam otnovo shte stanat aktualni, no me e strah che pak shte si ostanem poveche s prikazki vmesto s poveche organizacia.

Tova koeto moga lichno az da predloza e da registriram domain. Struva mi 12 Evro na godina, koeto e smeshno spored moite vizdania, osven ako mnozinstvoto ne iska drugade da bude registriran s drugi ceni. Think about it!

Tova koeto az vizdam kato glavni interesni temi v edin takuv site biha bili linkove ili zapas ot dostatuchno bogata servizna informacia, mislja che imame njakakva osnova. Drugo neshto spored men e che dori fenovete njamat pulna i naistina kachestvena informacia kakvi modeli ima, kakvi modeli shte izlizat v blizko budeshte s kakvi novi interesni neshta i pr. Ima dostatuchno sitove kato vwvortex.com i audiworld.com ot kudeto moze da se cherpi pre dostatuchno super kachestvena informacia! Predpolagam shte e interesno da se suzdade spisuk s registriralite se fenove i gordi sobstvenici na "bezlichnite krukcheta" Ehhh, zashto li tochno tazi marka mi e haresala tolkova ;)

Kazete kakvo mislite po vuprosa!!!!! VREME E, SAMO NIE SME NAZAD S MATERIALA!!! :)

Audi driver vs. other drivers - separates the men from the boys


Тема Re: Pak starata pesenнови [re: Wizi]  
Авторseven (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 22:55



az sum za ;)
domain moga da registriram za 10$, taka che sha spewstim 2$... hosting moga da predlova 4 free.
ostawa da se nameri entusiast web disajner.... i/ili njakoj kojto da pishe/prewevda intreresni neshta.



Тема Re: Pak starata pesenнови [re: Wizi]  
Автор 2OVTurboQuattro (Red Sleeper)
Публикувано05.05.03 22:55



Wizi, az lichno, kolkoto i da sum outsider ot BG Audi grypata (nali ne sum v BG) sum suglasen ako ima jelaeshti da se napravi edin seriozen Bulgarski Audi club na otdelna stranitza, kudeto niama super striktni ogranichenie za trafika, post-ovete i skorosta na zarejdane. Prichinata za tova moe vijdane e che ot niakolko mesetza po neizvestna za men prichina mi e pocheti nevuzmojno da publikyvam kakvoto i da e po forumite na dir.bg. Ima niakakuv problem s IP addressite i iavno stranitzata ne xaresva tova che az pisha ot USA. Moje problema da e v moiat ISP, no zabeliazvam che i ot slyjebniat mi computur dostuput mi do dir.bg forums pak e ogranichen.(read only) Neznam zashto se polychava taka, no i da iskam ne moga da post-vam po forumite. Sega pisha ot Universiteta i se nadiavam che tozi put shte mine nomerut.
Kakto i da e, ako se predprieme niakakva aktzia za suzdavane na BG Audi club, gotov sum da pomogna s kakvoto i da e. Imam dostup do mnogo tzenna informatzia, multimedia files i t.n. Ot niakolko mesetza sum moderator v audiworld na "type44" foruma i ot tam moga da izvleka mnogo tzenna informatzia i drygi resoursi. Druj me v techenie kak se razvibat neshtata.

pozdravi!

Audi 200 20V Turbo Quattro
*** True RED Sleeper ***


Тема Re: Pak starata pesenнови [re: seven]  
Автор 2OVTurboQuattro (Red Sleeper)
Публикувано05.05.03 22:57



Pisaneto i prevejdaneto - niama problem....samo da iskate.
Za web design-a, moje i da niamam vreme, no sum sigyren che shte se nameriat maistori koito da si predlojat yslygite.

Audi 200 20V Turbo Quattro
*** True RED Sleeper ***


Тема Re: Pak starata pesenнови [re: Wizi]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано06.05.03 11:48



Ima si domain .. i se raboti po site .. ima idei za lepenki, flanelki i drugi neshta .. samo vreme triabva

WWell BE COOL



Тема Re: Pak starata pesenнови [re: HlTMAN]  
Автор NickZ (audi user)
Публикувано06.05.03 12:51



Parite sa dadeni -choveka kaza "she vidim"

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема Re: Pak starata pesenнови [re: HlTMAN]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано06.05.03 14:58



OK, deal! Iskreno se nadjavam, che edinstvenoto, koeto lipsva e vreme.

Stay cool!

Audi driver vs. other drivers - separates the men from the boys


Тема Re: Pak starata pesen [re: HlTMAN]  
Авторseven (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 15:05



deka go ?
i koj kopa po wuprosa ?
az nawremeto bqh wivdal 1 deto imashe 4-5 choweka snimani s kolite si i twa beshe, nqmashe razwitie suma wreme, predpolagam oshte si sedi taka....



Тема Re: Pak starata pesenнови [re: Wizi]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано06.05.03 18:55



готов съм да помогна с каквото мога!

Съединението прави силата! Audi



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.