Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 11.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови  
Авторtdi (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 08:45



Imam Audi A4 1.9 tdi 90 konia dvigatel
Ama toi i sashtia na vanshen vid kato tozi na 110 konia ta ako niakoi znae ot kade idva razlikata za tezi 20 konia da spodeli.
S sigornost znam che ne e ot turboto i bloca s botalata i kolianovia val, ta da ne kaga che i glavata e sashtata za neia sam okolo 50% siguren.
Ako niakoi moge da pomogne shte sam mnogo blagodaren



Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: tdi]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано05.05.03 09:29



chip

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: Nasti]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано05.05.03 09:42



Абе не е само тва, да ти кажа, всичко вътре е пипнато, дори и Турбото, защото турбината, за да "захрани" тези коне, се върти (не си спомням с точност) с около 30 % по-бързо, да не говорим че и материала на бутала, сегменти и др. е различен...
Поправи ме ако не е така, ама и да ме поправиш, няма да ме убедиш, защото съм чел за Голфовете TDI, при Ауди е същото, не може двигател с 90 коня да издържи 110 коня, тва е като да сложиш тяло на 110 килограмов мъж на краката на 90 килограмов, рано или късно ще поддадат!!!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор KGB (новак)
Публикувано05.05.03 10:00



аз до колкото си спомням от тове което съм чел е...парвото ЕКУ-то (чипа) и турбината е различна...



Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: KGB]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано05.05.03 10:07



Да де нали тва казвам, ама за да вкарва турбината по-голямо налягане, почти всичко вътре в главата и блока трябва да се пипне, нали?

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано05.05.03 10:09



Ne e zadulzhitelno .. da se pipa neshto vutre v dvigatelia

Ako ot 100 konia shte pravish 180 togava triabva da pipash .. no ako pravish ot 100 120 konia nishto ne se pipa po dvigatelia v 99% ot sluchaite

WWell BE COOL



Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: HlTMAN]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано05.05.03 10:23



Хи хи, добре бе, ти ме разби, абе знаеш ли кво, аз няма да го казвам, ако не съм сигурен, ако искаш отиди в представителството на Ауди и попитай, а?
И вземи да попрочетеш нещо...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано05.05.03 10:28



Govoria ti za turbo kola .. za primer 1,8 T samo s chip ot 150 kobili stava ~170 .. tova che se skusiava malko zhivota na dvigatelia e fakt .. vuprosa e s kolko .. are poprocheti ti malko

WWell BE COOL



Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdi [re: HlTMAN]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано05.05.03 10:35



Абе пич, не искам да се караме, за бензинките не знам, признавам си, но доколкото разбрах става въпрос за дизел, а от тва имам понятие, просто се интересувам...
Аааа, не е хубаво да се караме, нали, нема смисъл, имаме еднакви интереси, което ще рече че сигурно бихме се разбирали като приятели, аз не съм тук да се правя на велик, а просто да намеря приятели и да науча нещо повече, защото никога няма да ми стигне това което знам за тези велики машини, наречени автомобили!!!!
PS: Ама как го казах, а?

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Razlika m/u 90 i 110 konia tdiнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано05.05.03 10:40



Ne se karame .. ako poglednesh tova, koeto sum kazal pak shte vidish, che nikude ne govoria za konkretnia sluchai s TDI-to

WWell BE COOL




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.