Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 01.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема razhod na gorivoнови  
Автор bogdan (непознат )
Публикувано03.05.03 01:20



Zdrasti na vsi4ki ot kluba Audi. predi 5 minuti se registrirah tuk i smiatam 4e ste nameria mnogo priateli. Pi6a vi po konkreten problem. O t dva meseca karam Audi 80 1.8 115 HP. Abe mnogo lapa tozi zviar. 11 litra na 100 km gradsko karane pri studen dvigarel. Tova nesto normalno li e. Ako niakoi znae nesto po vaprosa neka da mo pi6e. Predi tova karah Volkswagen Jetta Diesel 8 litra na 100 km i to nafta. A pak tova Audi napravo me sadira. chao za sega.



Тема Re: razhod na gorivoнови [re: bogdan]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано03.05.03 08:24



Приятел, това е напълно нормален разход за тази кола. Дизела е доста по-икономичен от бензиновия двигател особено на градско. Ако не можеш да я изхранваш на бензин сложи и газова, тогава може да се сравнява с дизела, но на цената на някой допълнителни проблемчета. Но ако не смяташ да я караш поне 10ккм на година не си струва инвестицията.

---
Nothing is ever a total loss; it can always serve as a bad example...


Тема Re: razhod na gorivoнови [re: bogdan]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано03.05.03 14:53



Пич това е разход като по каталог-съвсем нормален, на мен същия разход ми дава 1.8S 90 к.с. ако ти е скъпо мини на газ както ти пише колегата и надали ще имаш големи проблеми - най-много някои бензиноманиаци от клуба да ти препоръчат жълта боя и табелка такси( това е шега, да не се спечеш сега) , а джетата си е джета - по-лека, по-бавна и т.н.

Щом те влече


Тема Re: razhod na gorivoнови [re: Audimania]  
Авторbogdan (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 17:56



ei hora vie me uspokoihteq ve4e misliah da smeniam niakoia duza. a sega da vi pitam niakoi vigdal li e kupe na Audi 80 s prednica na B 4etvorka - e tova e moeto Audi
Chao



Тема Re: razhod na gorivoнови [re: bogdan]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано03.05.03 19:51



Какво имаш предвид под предница на Б4- само външния вид или тип окачване.
Външния вид се постига със смяна на капак, фарове и маската отпед - от б4 се слагат на б3 и добива вид ала б4.

Щом те влече


Тема Re: razhod na gorivoнови [re: Audimania]  
Авторbogdan (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 20:04



vig Audiomania ima 4 el stakla el ogledala hidravlika 4 diskovi spira4ki kupeto e 1990 godina. prednia kapak e B4 farovete prednata bronia s halogeni kalnici s miga4i i taka oba4e ne znam za oka4vaneto. ako znae6 nesto pi6i
Bogdan



Тема Re: razhod na gorivoнови [re: bogdan]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано03.05.03 20:25



С 4 диск. спирачки е защото е 1.8Е, пълен инж., 4 ел ст., огл и т.н. - и моята е така - пълен ел. пакет, без значение от модела, хидравликата също е нещо нормално - поръчваш си и ти го монтират в завода, мигачите отзад на калника - до вратата - колата е от Италия( имай едно на ум при изникващи за в бъдеще дефекти), халогените също се поръчват. Иначе казано предния собственик се е кефил и е сменил нещата които ти писах за щото така му е харесвала повече, но това не е така излязло от завода. Относно окачването тип Б4 - има модифициране на макферсоните- разглобяеми при главината, торсионната щанга, и се монтират едни щангички с с по два шарнира и общо взето това е. И чети правилно Никовете

Щом те влече


Тема Re: razhod na gorivoнови [re: Audimania]  
АвторBogdan (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 21:52



Zdrasti Aidimania izvinivai ako te obidih s nika. Sega za kolata ko izliza 4e mi go probutaha za B4 predi dva meseca platih za tazi kola 5300 leva. kagi mi mnenieto si iavno ima mnogo ekstri no ne znam. Kakvo e tvoeto Audi. Kolata e proizvodstvo 1990 godina parva registracia 1993 i tova me pritesniava. Kagi si mnenieto. Aide chao za sega



Тема Re: razhod na gorivoнови [re: int 27h]  
Автор NastiМодератор ()
Публикувано03.05.03 21:54



EI MISHOCI PRESTANETE S TIQ GAZOWI UREDBI, KATO ISKATE GAZ SI KUPUWATE LADA I SI Q KARATE S GAZ...

=====

Правилният избор - Ауди Куатро



Тема Re: razhod na gorivoнови [re: Bogdan]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано04.05.03 09:39



Хи хи, ти ме кефиш, пак му сбърка ника, ама нема лошо!!!
Хора, както личи по ника ми, аз съм фен на Мерцедес, ама ако имам друга кола освен Бенца, то тя ще бъде определено Ауди, а колкото до твоя Facelift, Богдане, мисля че купето ти не е Б4, а си е Б3, и при Мерцедес се правят такива шашми, за да се вдигне цената, но си е старата 8-ца, не съм супер специалист, но така мисля, просто са и сменили капака, както на BMW 5-ца и на Mercedes W124...
Съжалявам за солената цена, която си я взел...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.