Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 24.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Тема АГУ na 80 2.0Eнови  
Автор nhh666 ()
Публикувано21.04.03 18:06



niakoi slagal li si e gaz na 3A (s KE-Motronik) dvigatel.
kakva i kakvi sa vi vpechatleniata, che dosta se chudia dali da ne si sloja.
predlagat mi niakakva lovato za injekcion 500lv s montaja , ama ne davali
garancia kak ste varvi kolata.



Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: nhh666]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано21.04.03 19:19



Иди и питай в АГУ клуба, там ще ти дадат най-точна информация, Шкода е човека-гуру на АГУ-тата, остави му бележка ако искаш. Кажи какъв е резултата.Успех

Щом те влече


Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: nhh666]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано21.04.03 19:20



Бих препоръчал:


Не правя реклама, просто съм доволен.



Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: nhh666]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 11:58



Abe stiga s taja gaz bre!! koi ti kara nagaz?!
i ti si nekav levak!!



Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: AUDl_GT]  
Автор Furious (непознат)
Публикувано22.04.03 19:42



Samo moga da ti kaga che kolata ot palen injectcion 115 k.s stava monoinjectcion ~ 90 k.s. No pak ste ti izliza po evtino . Az karam 1.8s s gazova uredba BRC i sam dovolen .

Catch mi if you can .



Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: Furious]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано22.04.03 19:50



Мен ако питаш става карбуратор, ама нейсе...
Аз от 90 к.с. трябва да съм станал 75 по твоята логика.
Всъщност разликата я намирам повече в динамиката околокото в мощността, но това, сигурно защото не съм возил скоро 4-ма души на дълъг път. И аз съм с БТЦ btw.



Тема Re: АГУ na 80 2.0E [re: TheSaint]  
Автор Furious (непознат)
Публикувано22.04.03 20:24



Ami pomisli samo 1.8 palen injectcion e 112 k.s. a monoinjectcion ili karburator 1.8 e 90 , i kakva e edinstvenata razlika na dvigatelq - tipa injectcion . T.e kato slogish obiknovenna gazova na palen injectcion go pravish obiknoven , dokato na monoinjectciq edinstvenata ravlika e v dinamikata . E drug e vaprosa ako slogish gazov injectcion Ama mnogo skapo izliza , ta zatova slagai obiknovenna i se neboi

Catch mi if you can .



Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: Furious]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано22.04.03 21:22



Ама как ме четеш между редовете не е истина!!

Аз съм С газова уредба, така че няма какво да слагам и да се на боя.

Сега осен типа инжекцион определно има и други разлики, като например в степента на сгъстяване и газоразпределителния механизъм.

Иначе 1,8 S 90 H.P. има карбуратор, моноинжекцион, пълен механичен инжекцион (какъвто съм аз). Казах, че става по-скоро прост карбуртор, защото при карбуратора в общия случай няма ламбда контрол. Докато при моно инжекцията има.

За моя автомобил, слагането на газов инжекцион е доста трудна работа. Газовите инжекциони са проектирани за по-съвременни автомобили. А ако добавим и цената която е от 60-100+% от цената на автомобила става безсмислено.



Тема Re: АГУ na 80 2.0Eнови [re: nhh666]  
Авторhaime (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 16:58



Мойта е 1.9Е 115кс. газовата ми оредба е ловато ,относно работата на двигателя не се оплаквам. За тебе ако наистина ти е толкова взискателен двигатела има газови уредби които са електронни и струват 1000/1600lv. Тази газова уредба ти гарантира по добра работа на газ отколкото на бензин, електрониката на газовата уредба е от типа на инжекциона на директно впръскване и е номер едно , почти всички коли след 98 са с този тип уредби




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.