Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 28.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.04.03 17:50



Колко струва?

Последния път като ми сменяха филтъра май са го сцепили.
Майстора ми зачезна на някъде и помощника му си остави ръчичките.
Е, може и да му е дошло времето, но май можеше и още да изкара.
Той просто го освободи само откъм клапата, а от другата страна не...

Цена в Аутотехника 220 лв.



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано18.04.03 18:40



Лепи се това нещо и се увива с некви ленти и т.н.
На предишното ми Audi беше лепен и нямаше грижи.
Зависи и къде е прецакан де.



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано18.04.03 19:14



Po begli spomeni taq gofretka i iskat 40lv w morgite, gledah edna za po-malyk dwigatel (mai za 2.0 beshe) w avtomorga 54 na simeonovsko shose sreshtu serviz Juve. No predi 6 meseca nqkude ;)) Ako ti e na pyt mini da gi pitash wse pak.

Crash Test Dummy


Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционна [re: Spidercho]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.04.03 19:35



Ще ми се да го сменя.
Стига да не е една шапка пари...

Днес ми го увиха с изолирдбанд, ама това не е работа. Дали не може да се вулканизира? Или някакво спешъл лепило за гума? Скъсан е точно на свивката и мисля, че там има постоянно свиване и разгъване и каквото и да се прави няма да кара много... (освен ако не са някакво супер друпер космически технологии).

Редактирано от TheSaint на 18.04.03 19:45.



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: int 27h]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.04.03 19:42



Майстора ми бил поръчал преди време за Мерцедес от Балканстар - 50 лв! Баси и ценообразуването!

Не ми се ще да слагам от морга, знам ли колко ще изкара...



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано18.04.03 20:08



A chete li doktora kakwo pisa za pnevmatichnata pompa za centralnoto na mercedesa mu ;)) 400 euro! evala :))

Crash Test Dummy


Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: int 27h]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано18.04.03 20:19



Да бе! НЕ е истина!!
BTW, ако беше поръчал от "Балканстар" щеше да е по-тънко сигурно...



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Авторseven (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 14:02



hi,

na moeto 80 1.8 se beshe skysala taz guma i durjeshe wisoki oboroti. kato hodih w unitrade mi q zalepiha s nekwo sinkawo lepilo (na spray) za guma, zashtoto estestweno njamaha na sklad i njamashe nikwi griji. wypreki towa ja smenih posle s nowa, tochno 220 kinta e w unitrade, po morgi ne sum gledal, a i ne wivdam smisul, pri polojenie che se kusat ot starost ;)



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 18:03



vij sa ima dva varianta ediniq vadi6 se ot 22lv i si zima6 novo drguiq e : az poneje sum na gaz i mi q slojixa edni tupani i garme6e kato bomba i na kraq mi se scepi na otdelni malki par4enca i az kato tebe po4nax da tarsq i stignax do sledniq izvod ,ako ne si na gaz tazi guma 6te se skasa za 5-6 godini dori i da e nastaro 6toto tam nqma po4ti nikvo nalqgane ,ta otidox na simeon i si kupix dve za po 30 lv.....i iz4islix 4e 6rte mi stignat i za sledva6tata kola:)))))taka 4e ne se pritesnqvai ako bazduxovoda na injekciata e vtora raka ...a ako si na gaz vzima6 pak edin na staro i otiva6 na spartak da ti naglasqt gazovata da ne garmi



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: xxx]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано19.04.03 18:45



Нещо не разбрах, какво като съм на газ?! Защо ще се скапва по-бързо на газ? Вярно няма налягане има под налягане (вакум), ама това важи и на газ и на бензин.

Като си на газ, ако е напукана проклетата гума, засмуква въздух и разрежда горивната смес (обогатява с въздух). Тъй, че не виждам логика в твоите думи (че да не се притеснявам ако карам на газ).

Защо не си смениш свещите и кабелите и да забравиш за гърмежите веднъж за винаги?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.