Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 01.07.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 10:44



kakva ti e ma6inata?:))))6tot i az imam sa6tiq razxod ,a nqmam problemi nito s vazduxovoda nito po elekrt.



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: xxx]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано01.05.03 16:30



Машината е Б3 1,8 S KE-Jetronic (90 к.с.).
Това не е нормален разход според мен.
Когато беше ОК, ми даваше 12/100 средно (чисто градско).
Само 2 пъти я бях карал извън преди да се появи проблема: София - Рилски манастир - София 8/100 и Пловдив - София - Пловдив 10/100.



Тема Re: ei i vtora raka stava ...нови [re: MEGURO]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано01.05.03 16:40



Оказва се, че аз съм от късметлиите.
Верно цента по принцип била около 120-130 (за нов такъв детайл), но за другите мотори, за моя (JN) ми обясниха, че под 200 лв. трудно ще намеря.



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 01:00



prav si ne e normalen razxod......tva moje da e ot dosta ne6ta....no parvo vij vazduxovoda ......



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: haime]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано03.05.03 04:11



Ааа, сетих се, питал съм там, имат го и там е най-ниската цена за сега - 180 лв.



Тема Re: Гофрираното гумено тяло над главата на инжекционнанови [re: TheSaint]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано08.05.03 17:21



Леко с ченгетата, че не се знае знае ли се

Кат си говорим за разходи ти да видиш:

Неделя: София - Сандански - Гоце Делчев - Юндола - Белмекен - Юндола (пътя към Сестримо от Белмекен не е чистен зимата и имаше преспи от около 1м. сняг през цялото платно) - Белово - София = 494 км и разход 6.99 (баси, толкоз досега не бях правил), каране нормално бавно, между 40 и 110, според зависи.

Още 117 км същата вечер зарад едни прятели със закъсал рейс от Гръцко: София - Старо село - София, разход 6.86, но карах яко бавно, защото малко преди Костенец нацелих един изкоп, а резервната гума не е добре балансирана и бие яко между 90 и 110...

Понеделник и вторник: София - Стара Загора - София + София градско = 633 км, разход - 7.93, по магистралата на отиване - 120, на връщане - 130, по пътя - 110-120... Явно над 120 си пие повечко колицата, но здраве да е

Пъ. Съ.: Май и JetSpark има пръст в цялата работа, като се позатопли и си подобрих рекорда за нисък разход без да искам
И още нещо - Фулда са със супер здрави бордове - издържа на удар в дупка с около 80-90, от който се изкривиха и двата борда на джантата и връщане се около 1 км на джанта до неква бензиностанцийка, защото ми беше спаднала резервната гума и накрая си нямаше никви грижи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.