Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 18.05.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема loqlnost  
Авторdobrojelatel! (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 17:37



Znachi tuk se symnqvam ,che ima istinski audimaniaci,mojebi s malki izkliucheniq?! I mi e chudno, zashto taka revnostno zashtitavat tazi marka,a nikoga prez jivota si ne sa se kacvali na neq! Kazvat skypi bili! Ami nevijdam problem da si kupi edna 80,90 ili 100-veche se namirat pochti bez pari!Ravnostoini sa cenovo na mnogo drugi marki ot tozi klas.No edno e da govorish,drugo e da si istinski fen!Tuka ima nqkolko drushki(te si znaqt!) ,koito se pravqt na revnostni podryjnici na tazi marka i kazvat ,che drugo ne sa karali osven audi,ili taka pone predstavqt neshtata,a v deistvitelnost sa mnogo,mnooogo dalech ot tuk.Taka che neka da nepishat prazni prikazki ,a pyrvo da si kupqt audi



Тема Re: loqlnostнови [re: dobrojelatel!]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано18.04.03 18:37



Е това пък сега какво беше?
Аз досега съм имал само коли от марка Audi.
А съм фен още много преди да имам възможност да си купя Audi.



Тема Re: loqlnostнови [re: dobrojelatel!]  
Автор Mugaga (ентусиаст)
Публикувано18.04.03 18:41



Не знам кои "дружки" имаш предвид, но повечето хора в клуба имат Ауди-та. Нищо, че са 80-ки / 90-ки / 100-ци. Има и хора, които уважават марката, но по различни причини карат други марки.
Ти ако си фен примерно на Ферари или Мерцедес във състезанията от Формула 1, и се кефиш, че изобретяват нови технологии/печелят състезания/градят авторитет, това означава ли, че първо трябва да си купиш Ферари/Мерцедес, и после да ходиш да защитаваш марката ?



Тема Re: loqlnost ?!?нови [re: Spidercho]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано18.04.03 19:06



За мен става въпрос Понеже си купих Темпра единствено и само по финансови прочини и сега излиза, че не съм фен на Ауди... Немога да разбера трябва ли да карам Ауди, за да съм фен. Аз Ауди съм карал една година / това ми беше първата кола/, но понеже не мога да си позволя да карам дизелово Ауди / просто не намерих здрава такава 80-ка, а за В4 няма пари/. Това обаче не ми пречи да си остана "Луд Ауди фен". Ауди е единствената марка и ще си взема такава при първа възможност. Иначе, както обясних и в Клуб Фиат, тая кола става само за работа и за предвижване! Откакто карам Фиат/2-ри ден/, обичам Ауди още повече
И накрая - това с анонимните постове е голяма простотия...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: loqlnostнови [re: Mugaga]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано18.04.03 21:14



Абе не мога да разбера хора които не ни познават, не са виждали какво караме и анонимни пишат в клуба как ние сме в грешка,че караме Ауди. Според мен това е породено от факта,че нашия клуб е най голям.Най- добре Спидерчо да трие тези теми и да не си хабиме нервите за тези глупости.

Щом те влече


Тема Що,нека си изкаже мнението човека.нови [re: Audimania]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано18.04.03 23:56



Всеки си харесва,каквото му е кеф!Пък в тоя клуб знам че почитателите на МАРКАТА са много.Ако следиш клуба ще си го разбрал.По всички клубове има истински фенове!
Нас никой тука на сила не ни кара.
А за Ауди...който веднъж се е разглезил с качеството и съвършенството ,все натам гледа.
Защото Ауди дава всичко от което би имал нужда.
Айде,че пак се вдъхнових

ТвърдАудиФен

My Pleasure


Тема Re: Що,нека си изкаже мнението човека.нови [re: steppenwolf]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано19.04.03 00:27



Забелязвам че напоследък голяма част от интригите в нашия клуб,са породени от някакви си анонимни ,нерегестрирани хора и единствената им цел е да всяват смут тук!!!

[image] www.audi.net.ua/photos/tuning/a4-cabrio.jpg[/url] [/image]


Тема Re: loqlnost ?!?нови [re: tsvet4O]  
Авторfuno (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 12:56



Kakuv FIAT karash tsvet4o?



Тема Завист...нови [re: TheDrill]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано19.04.03 21:11



..... това е което ги кара анонимно да пишат в клуба. Като този тип V_a_n_k_a_t_a имал Волво ( продали му Форд с емблема на Волво )и се чуди как може да го дръпне 80 2.0е 115к.с. ( може да е пипнато, но е Ауди )

Щом те влече


Тема Re: Завист...нови [re: Audimania]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано21.04.03 12:51



Абе незнам завист ли е, какво е, но досега не съм чул смислено мнение от фен на друга марка, което да я поставя пред Ауди /с изключение на цени и поддръжка, но тук никой не спори. Качеството си има цена! /

Съединението прави силата! Audi



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.