Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 03.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема KAKVI HORA IMA !нови  
Автор BUGATTl 57 (магнетиэъм)
Публикувано09.04.03 20:33



Karam si az avtomobil4eto po putq za Varna, i ve4e izlizam ot SF., /predi qna/ i gledam nqkav s edno prevozno sredstvo, abe brat4e ne6to se zaqjda, ili da kaja po to4no, dava qko gaz i me gleda taka nqkaksi visokmerno prez leko otvoreniq prozorec.Az ne mu obru6tam vnimanie i prodaljavam da si karam s moqta skorost i /kakto znaete/ tam ve4e e qsn 4e skorostta se uveli4ava 6tot putq ve4e e po dobar ,i go nastigam tozi sa6tiq tip , /i go izprevarvam/ s lekota i ve4e si karam kakto za 4ovek koito burza / the time is money / i poglejdam kum ONZI i gledam 4e me gleda zlobno.Vikam si kvo me gleda6 be brat4e,kolata mi varvi mnogo,/nqma nadpisi-emblemi/,no si e ma6ina/vqrno nevzra4na e,/a qvno i Perni6kiq nomer go e podraznil/ ne mi e problem da skusam takiva kato Toq.Ta posle sled mnogo kilometri raztoqnie,bqh sprql da hapna, i ONq parkira,i me gleda/na kruv/ i o6te malko 6te iska da me bie,i ne6to marmori.Abe brat4e aman ot takiva,/koito si mislqt 4e karat avtomobili/ ,koito samo markata i emblemata na prevoznoto mu sredstvo ,mu davat nqkvo samo4uvstvie,i si mislqt 4e sa nomer 1-no.Pulno e s ne6tastnici,mom4eta,po na6ite puti6ta .

На старо-купувам само вино и ракия.& BUGATTI


Тема A ti???нови [re: BUGATTl 57]  
Автор Kuku ()
Публикувано09.04.03 20:55



Zashto mu obrushtash vnimanie???
Gledai si putia... toi neka se zlobi, kolkoto si iska!
Pitash li me men s Plevenski nomera v Sofia, kak sum se striaskal ot takiva tapanari, deto im prechi vsichko v men, shtom nomerata ne sa sofiiski!!!
Posle, kato se ukopitia i se razbirame(prosto izchezvam)!!!
Karai si i ne se vruzvai!

V6...

Редактирано от Kuku на 09.04.03 20:58.



Тема А па аз...нови [re: Kuku]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 21:59



много мразим селянитеМа направо се побърквам!
Вбесесявам се!
Минават ми на червено,не признават никакви правила.
Полудявам ей!
Въобще не ми се обеснявайте!
Ще си взема една Газ-ка и ще мачкам всичките гадни черупки,с които се движите!



Тема Re: А па аз...нови [re: Coфиянeц]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано09.04.03 22:28



Вчера имах такава случка с един с E номер :))

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: А па аз...нови [re: tsvet4O]  
Авторlokoko (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 03:48



bez niakoi da se obijda, ama Sofianzi karat nai-idiotsko po mejdugradskite putishta. Tova e ot lichen opit. :)0

p.s. i ne ne sum ot dolno kamarci ako nqkoi ste me pita :)



Тема Re: KAKVI HORA IMA !нови [re: BUGATTl 57]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано10.04.03 08:28



Я кажи за какви коли става въпрос все пак, че нещо ми се губи пълната представа

Иначе съм сигурен, че почти всеки е попадал на "идиотчета"
Сега дали софиянци са най-примерните не се наемам да кажа, защото съм срещал едни........луди и тъпи за трима

Важното, е че не се е опитал нещо да се заяжда и да те засича и предизвиква иначе к'во нека се дуе и чупи стойки колкото иска

Аз най мразя когато някой с някоя 15+ годишна трошка е засилил така все едно ще излита.Кълна се, че съм виждал много пъти такива и то с дизел примерно 1,6 дето няма съвсем душа - ама попаднал в ръчичките на "майстора" "наказва" другите автомобили под път и над път
Това е батко майсторлъка



Тема Prosti mi grubia ezik!!!нови [re: Coфиянeц]  
Автор Kuku ()
Публикувано10.04.03 08:56



K'uv si ti, ta da ti se obiasniavame?!
Pomisli za sobstvenoto si povedenie ("Ще си взема една Газ-ка и ще мачкам всичките гадни черупки, с които се движите!") i posle govori za chujdoto!!!
Ako se zamislish, ima mnogo prichini, edna kola s provincialna registracia, da se dviji v Sofia (invalid, rabota, rodnini), koi si ti, ta da gi sudish i da gi machkash!!!
Siguren sum, che ima SOFIANCI, kato teb, koito ne sa po-dobri shofiori ot horata v provinciata, ama ti nali si velik STOLICHANIN, vsichki drugi sa pod teb!!!
Tezi, koito nemogat da karat, si lichat ot 100km, ne e nujno vsichki da sa pod edin znamenatel, samo, zashtoto ti si s registracia "C"!!!

P.S.
I iskam, samo da si predstvish, kak ot edna PROVINCIALNA SELSKA KOLA, slizat 3 zdravi seliancheta i ti razchesvat STOLICHNATA MUTRA, poneje si mnogo otvoren s Gaz-kata!!!

V6...

Редактирано от Kuku на 10.04.03 08:58.



Тема Re: KAKVI HORA IMA !нови [re: verter]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 10:02



Вижте какво,разбирам че сте засегнати,но това е което мисля!Аз съм достатъчно примерен шофьор!Доставя ми удоволствие да давам пут на пешеходците(там където са спредимство),и да гледам учудените им погледи:"я,тоя ми дава път на пешеходна пътека?!"
Нещо,което не съм виждал да прави кола с провинциален номер.Разберете ме правилно,имамголямото желание това да се промени!Ходил съм в Западна Европа.
А за другото-напекъл се с дизел,не знам си какъв...и т.н.мисля следното!
Лявата лента е за ИЗПРЕВАРВАНЕ!И ме вбесява,когато разни шушумиги ми карат с 20 км.там,когато дясната е свободна!Па ако ще и ЦЛ да кара.В такива случаи,се залепям зад него и свирим,свтим,докато тъпака не се сети да се премести.За това ви говоря...И с удоволствие и радост бих видял промяната!
А дотогава-с ГАЗ-ката.Да се научите на дисциплина!



Тема O'kнови [re: Coфиянeц]  
Автор Kuku ()
Публикувано10.04.03 10:24



Veche shte biagam ot Gaz-kite!!!

V6...

Тема Re: KAKVI HORA IMA !нови [re: Coфиянeц]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано10.04.03 10:25



Nqma absolutno nikakwo znachenie kakwo pishe na nomera na kolata!! Selqni ima nawsqkude, naj-veche w Sofia, aide i w Petrich da ne se zasegne nqkoi ;))

Az marshrutka s ne-sofiiski nomer ne sym wijdal, ako towa ti e kriteriq za spazwane na prawilnika evala! To izobshto w Sofia e takawa ludnica che ako wzemesh da spazwash prawilnika po-byrzo pesh shte stignesh, ili s gradskia transport (koito pyk wyobshte ne gleda cherveno, zeleno, predimstwo i t.n.)

Za men po-selska proqwa e da se natiskash w lqwata lenta da svetkash i da svirish na prednia osobeno ako pred nego ima oshte 3ma! i se dwijat s normalna skorost (nad 80naprimer) Kato e swobodno wdqsno i si na zor deistwai otdqsno!
Na swoi risk..
Az mrazq da mi svetkat nekwi burzaci osobeno w grada i nikoga ne gi puskam ama NIkOGA! Moita katastrofa stana tochno zashtoto imashe 2 koli w lqwata lenta s dwoino po-niska skorost i reshih da ne im svetkam, a da si zaobikolq otdqsno kydeto imashe mqsto samo deto tochno togawa reshi da se wkljuchi edin jip w dwijenieto, widql me ama sym bil mnogo daleche.. samo predi 2sec:)

Crash Test Dummy



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.