Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 18.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dinamoto  
Авторaudi b3 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 11:27



Zdraveyte fenove!
Abe imam edin problem otskoro s dinamoto na B3-kata.Kato davam gaz i s uvelichavaneto na oboritite pochva da vie neshto.Inache remaka ne e hlabav i zabite sa ok,ne sa iztriti.Edin aver mi vika,che moje da e lagerche ili vtulka vatre v dinamoto.Ako nykoj znae nyakakav savet ili prichina neka da pishe.Mersi predvaritelno.



Тема Re: Dinamotoнови [re: audi b3]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано13.04.03 11:47



Siguren li si che ot alternatora ti idwa vieneto? Koga e smenqn agrenajen remyk i smenil li si rolkata? Tq vie dosta harakterno kato trugne da si zaminawa... Ne e tolkowa strashno ako e ot alternatora vieneto, obache ako ne si siguren koga e smenen agrenajnia smenqi vednaga che ako blokira taq rolka kysa remyka i otiwat klapanite na sreshta s butalata..

Crash Test Dummy


Тема Re: Dinamotoнови [re: int 27h]  
Авторaudi b3 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 13:42



Angrenajniya remak e smenyan skoro,da e nai-mnogo na 4-5 000 km.Za rolka dali e smenyana nyamam predstava.Obache tova viene zapochna nay-nenadeyno predi okolo 2 dena,kato predi tova vsichko si beshe ok.I sum na 95% siguren ,che idva tochno ot samoto dinamo vutre...



Тема Re: Dinamotoнови [re: audi b3]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано13.04.03 13:45



Mozhe i vodna pompa da e .. koeto e losho veche

WWell BE COOL



Тема Re: Dinamotoнови [re: HlTMAN]  
Авторaudi b3 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 14:06



Kak vodna pompa?
Kakvo imash predvid?



Тема Алтернатора и виенето.нови [re: audi b3]  
Автор The One (избраният)
Публикувано14.04.03 10:41



Моят алтернатор също вие. Така е откакто я купих. Веднъж само се развали алтернатора и го ремонтирах. Смениха разни втулки и други екстри по него.

Виенето го имам вече около 70 хиляди. Никакъв проблем. Прилича като виене от развалена турбина на турбо-двигател. На ниски обороти не се чува виенето. Даже откъм алтернатора се чува един специфичен прищракващ шум. Виенето се появява след 2000 оборота някъде.

Но, нищо не съм правил по въпроса. Така си карам и няма проблем.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Dinamotoнови [re: audi b3]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано14.04.03 11:39



Mi niakoi put predi da se precaka vodnata pompa pochva da vie s edno spiecifichno veiene, koeto niama kak da ti obiasnia .. ako doidesh na sreshta niakoi put shte go chuia i shte ti kazha dali e pompa .. ne e losho da idesh na serviz tam da go chuiat i da si kazhat i te mnenieto

WWell BE COOL



Тема Re: Алтернатора и виенето.нови [re: The One]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 21:20



Преди година ми трябваше по-мощен алтернатор и си взех рециклиран. Та като го поставиха почна да се чува такова виене и притракване. Аз разбира се отсякох: "Това не го ща!" Шефа на сервиза им погледна към момчето дето го монтира и ми каза "Колегата го сложил наобратно, чакай да го замерим и после ще го обърнем - споко - нищо няма да му стане." Аз бях в колата и не видях, но тъй като няма начин алтернатора да е бил обърнат, остава да са болтовете с които се захваща. Та огледайте си ЕТКИ-те как трябва да се монтира.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.