Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 11.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: tsvet4O]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано07.04.03 17:42



По принцип е, меко казано, неразумно да се купува кола от Горубляне - и цените са дебели, и колите са... да си ебе майката. А и като гледам тоя как те пържи, нямала номера, ала бала. Ми като няма номера и в КАТ ли няма да я караш? И какво като е дърпал ръчната през зимата, да не би през зимата да не се използва ръчна? Ако замръзне, се размръзва и не виждам от това как ще стане проблем. Абе с две думи-ако ще е от там, задължително сервиз, и то подробен и обстоен преглед. Не искам да те обиждам, ама май те пускат по пързалката.

Редактирано от Myyy на 07.04.03 18:00.



Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: Myyy]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.04.03 18:00



А откъде да си купя кола? По автокъщите е още по-зле... Нито цени, а още по-малко качество... По частните обяви да не говорим каква е скръб Горубляне е млакото зло...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: tsvet4O]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано07.04.03 18:10



Хич не е малко, вЕрвай ми. Споерд мен по обяви най-добре, или ако намериш вносител, който да ти я свали от автовоза, поне да я видиш преди да е пудрена за пазара.



Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: Myyy]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.04.03 18:43



Доста пудрени коли видях... Мисля, че мога да я позная.. Тази изглежда наистина здрава...Май ще рискувам.. Дори да има нещо по задния мост, ще се оправи... Съмнявам се ремонта да е фатално скъп

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: tsvet4O]  
Автор Auto Union (A6)
Публикувано07.04.03 21:02



Poneze si v Audi kluba ste ti kaza kakvo i e na kolata..........
Sedjala e dalgo vreme(pone 2godini) na edno mjasto s drapnata racna, za sazelenie tova nesto ne moze da se otstrani izcialo,nai-dobre e da smenis aparatite....
Takiva problemi sam imal mnogo.......
I ne vjarvai na targovcite kakvo ti razpravjat..........az samia sam targovec na koli ot 10godini i vse s Audi se zanimavam



Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: Auto Union]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.04.03 22:36



Само спирачните апарати ли трябва да се сменят или всичко? Знаеш ли приблизително каква е цената на двата?
Казваш "не може да се отстрани изцяло".. какво имаш предвид? може ли нещо да се направи по съществуващите?
Благодаря ти за информацията.. Беше много полезна. Вероятно наистина това е причината...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано07.04.03 22:53



Ooooo ti si lud! Naish li che e super elementarno da se dokara edna kola do wid "karana ot baba do magazina i obratno i to samo w sybota" ili "sobstwenost na morqk koito q kara 2 pyti w godinata po 5 km"

Otidi zakarai kolata w unitrade ili neshto takowa da i naprawqt diagnostika i da q ogledat! Shte ti struwa 15-20-30 lewa max i moje nedai boje da ti spesti dooooosta pari ..


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: Lud Audi fen]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.04.03 22:56



Е нали ти си луд...
Кажи ми как да я изкарам от паркинга, за да стигна до където и да било без номера?????

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано07.04.03 22:57



Ot gorublqne direktno w unitrade! Na 1 plunka mqsto e i popytq prakticheski nikoga ne sym wijdal ushawi! Ne pesti 30 lewa! Otidi do unitrade!
Ot koq awtokyshta na gorublqne? ili ot chowek?


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: Блокиращи задни гуминови [re: tsvet4O]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано07.04.03 23:02



italianska zapazena ... choweche wicowe li razkazwash ... ei pitai kolegata Mugaga za italianskite koli .. zapazenite italianski koli :)
I naistina - na wsqka cena otidi wyw unitrade pone!
a poogleda li se za shtampite s datite wyrhu po-prostichkite detaili? :)) A syshto taka pogledna li hubawo kolata na slynce :)) mnogo e interesno ... edin priatel misleshe che samo zaden desen kalnik mu e udrqn (razbra go kato izwadi razpechatka s remontite po kolata praweni w unitrade!) .. i wednyj si sedime w edno kafe a slynceto peknalo kolata... e - imashe 4 razlichni sini cwqta :) syotwetno na kalnicite preden i zaden i dwete wrati predna i zadna .. ta sam si prawi izwodite...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.