Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 19.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралите  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 11:44



Е ми - и мен не ме подмина.
Всички знаят какво е на вън днес и как се кара из София.
И аз знаех, ама този зад мен явно не.
Отиде ми багажника.
Даже имаше наглоста образа да ми предложи само 20 лева, щото нямал повече и да си ходим по живо по здраво. Ебати наглеците!

Айде със здраве...



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: Пaвeл]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 11:56



mnogo sorry.. kofti e znam go ot opit

ina4e i na mene mi napravi vpe4atlenie kolko mnogo udari imashe tazi sutrin

az minalata godina pak niakade po tia vremena mi se naloji da mina Galabec, v/u preiasno zaleden i otgore zasnejen pat s 4istak novite mi LETNI gumi na Scirocco-to.. edvam edvam sam karal i se moleh toia s Vectrata pred mene da ne reshi da spre, 4e az ne biah siguren 4e shte spra sled nego. i sega slu4eia ne pravi izklu4enie.. mnogo ot kolite ve4e sa s letni gumi, a na toia stud znaish li kak se darjat te na patia....

a sega da se pohvalia - goliam sam TALANT.. tazi sutrin uspiah da zavartia Quattro.. e nemojah kat pumpal da go usu4a, ama pozavartia gaza

priziv: nezavisimo dali ste s predno, zadno ili nai-dobre Quattro.. ako ne ste oshte sas zimnite gumi.. karaite adski vnimatelno, a ako moje ne karaite.. 4e losho!



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: M]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 12:02



А бе аз съм си още със зимните гуми. Но още от вкъщи се усети, че и те не държат. Платното беше предимно лед. А за тия с летните хич не ми се мисли как са карали. А ма айде - станалото станало.



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: M]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано07.04.03 12:09



Tokushto kazaha po novinite che ot sutrinta do sega sa stanali 70 katastrofi i 3 verizni (2 na okolovrasnoto i 1 na Carigradsko)
ima 3-ma postradali

i tova e samo za ima niama 4-5 chasa !!!!



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: Пaвeл]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.04.03 13:13



Много съжалявам...
Големи ли са щетите? Нали изчака все пак КАТ?

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: Пaвeл]  
Автор HlTMAN (The DarkSoul)
Публикувано07.04.03 14:02



Losho .. dano pone buro ia opravish .. vazhnoto e che niama postradali

WWell BE COOL



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: HlTMAN]  
АвторПaвeл (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 14:19



Не са хич големи щетите - поне така изглежда визуално.
Само е подбита планката, която свързва двата калника - там където се намира пишката за затваряне на самия багажник. И не мога да си затворя багажника.
Фарове, ламарини, боя, броня - всичко изглежда здраво.
А бе удара сигурно беше с "-20 км./ч.". Ама разправия. Не си заслужаваше да чакаме полиция и след това да се разправям с застрахователи. Сигурно още щях да си стоя на Цариградско шосе.
А пораженията са малко и поради факта, че оставих по-голяма дистанция от предния. Иначе щеше и нещо от пред да даде фира. С пари на ръка - право при тенеке/бояджията. Докато попълвахме разни формуляри, докараха още две/три коли в доста тежко състояние. Колегите от сервиза казаха, че съм хванал малкия дявол и най-вероятно до довечера колата ще излезе от там.

Айде със здраве...
И безаварийно. Лек ден



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: Пaвeл]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано07.04.03 14:42



Е това поне е добре.. Оставаш само с разправиите и все пак мисълта, че колата е удряна..

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: verter]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано08.04.03 01:54



towa e zashtoto ne si widql na magistralata za kakwo stawa wypros !!!!!! imashe edin uchastyk ot 5-6km .. koito sa zimashe za okolo 40 min !!!!! i tfa ot katastrofi ! obyrnati tirowe .... a hita beshe prosto bash ot filma "kacnal na edno dyrwo"
rgdz



Тема Re: ОЩЕ ЕДИН В ОТБОРА НА CRASH-иралитенови [re: Пaвeл]  
АвторAUDl_GT (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 08:49



Tova si beshe v reda na neshtata,vsicki si sloziha letnite gumi i.........................





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.