Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 27.09.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови  
Авторcarsson (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 00:12



bratle kato pro4etoh 4e sa ti gepili pioneera i to bez panela i sarceto mi spre 4esno da ti kaja
az se beh pohvali tuka 4e iam DEH-P8400MP,slojil sam go v b3kata si
i sa kvo da praa naprao me e strah ve4e mai 6e go svalqm,ili 6e go zastrahovam....
ba6ta mi po cel den mi povtara 4e toq kasetofon ne e za taq kola,i az sam na tva mnenie ma mu se kefa mnogo i i neznam....6e zema da go svala.....ima veroqtnost za po nowo audi i 6e si go paza za tam ...si tura i az staroto sony i tva si e
predi imahme edna vectra nasrana i v neq ima6e stariq KEH-P8400,togawa be6e nai velikoto car audio(1996god) ))))))))))edin den ba6ta mi me prati da mu sema bira ot kvartaalnoto kafe i az zeh 4e otidoh s kolata makar 4e e na 300 metra
i kato sleznah ot kolata svalih si panela i leko si zapodti4vah kam kafenceto
kupih biri4kata ,ka4ih se na kolata i s palna pila izminah 300tata metra do nas,daaaje nemah vreme da sloja panela,no daaje i da sam imal nqma6e da moga
za6toto kato sleznah ot kolata i si braknah vav vatre6niq djob PANELA GO NQMA6Etri dni obikalqh trevata pred kafeto,po4ti razglobih kolata ma kur panel,ba6ta mi kaza 4e ne iska da me vijda powe4e......
ta sega tvoite postingi naaprao me probodoha v sarceto-----ve4e re6ih svalqm go,nqma da go zastrahovam,4e 4akamm nowoto audi ,a ako mi go gepat sigurno 6e se samoubiq....

mejdu drugoto kato mi go donesoha ot dubai,na drugiq den otidoh do krasno selo v pionneera da vida kolko struva,i doide edin bak6i6 da tarsi panel za takaw,tiq tam naprao pripadnaha......



Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: carsson]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано29.03.03 15:49



Zastrahowash, pylno kasko, otzad ima edin bold - zaboltwash go zdrawo, zawintwash oshte nqkolkko wintcheta i nakraq zaliwash s epoksidka :))
pone az mislq sega da naprawq taka!
Kazah na moite hora che iskam da go naprawqt taka che za da se swali da trqbwat minimum 3 chasa i pylno razglobqwane na tablo konzola i t.n.. :))
ne znaq kakwo shte izmydrqt... shte widime ...


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: Lud Audi fen]  
Автор thunder125 ()
Публикувано30.03.03 05:09



te reshat li da kradat, s tova ste gi iadosash. ste vzemat da ti s4upiat predniqt prozorec pak kel faida sled towa.

Na mene taka si otmastiha predi dwe leta v burgas. tragnali da kradat kolata ama az biah naredil 2-3 klu4eta masa. I kakto sam se izlegnal pred edno kafe i gledam kolata na 100 metra ot mene kak i tragnaha 4ista4kite. I kakto biah po 4ehli niama ben dzonsan i nego stiah da nadbiagam, I kato nablezih edin drislio 1.50 visok sko4i ot kolata i hop w edno bialo ziguli i aide.
vatre beshe izpo4upil polovinata tablo da tarsi klu4etata.
Sia kato go pisha towa oste si predstawiam kakvo stiah da napravia s nego ako go biah hvanal. I kasetofona beshe darpal, i pokrai zabkata, ebal mi beshe mamata na kolata. pribrah se do troian (tam ziweeh) s edna otverka pahnata v plo4kata zad kliu4a. s neia paleh. gasiah na skorost.
ot togawa ne se skapia da ia darzia na platen parking.

the Lord of the Rings


Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: Lud Audi fen]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано30.03.03 13:49



Много кофти за музиката ти, но искам да ти кажа, че ако направиш това с болта и лепила много ще сбъркаш!!! Гадните крадци като видят, че немогат да си вземат това което са решили могат да ти ебат майката на колата! На един приятел преди време бяха тръгнали да у крадат някакъв МНОГО ДЪРТ касетофон, такъв дето станциите се намерат с потенциометър, считай за каква антика ти говоря, та този приятел си го беше захванал много яко за таблото и познай какъв беше резултата!
Значи касетофона или остатъците от него си бяха на таблото, а самото табло беше РАЗКЪРТЕНО, абе яка вандалщина, бяха изпоразкъртили ВСИЧКО.
Така, че помисли кое е по-добре, дали да ти дръпнат само музиката и после да си вземеш парите от застрахователите или да имаш още по големи ядове с разкъртено табло и бог знае още какво
А на един друг познат след като не са могли да му подкарат колата, му бяха изпонарязали цялата тапицерия и какво ли още не, абе ЕБАЛИ СА СИ МАЙКАТА, ама да ги хванеш такива и да им изпочушипиш рачичките...



Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: carsson]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано01.04.03 20:43



Taka :))
ot dnes si imam now pioneer 7400 :)) da widime do koga. Tozi pyt momchetata im kazah che ne shta kolata da mi q wryshtat do de ne naprawq swalqneto na welikolepnia pioneer da otnema minimum chas-dwa :)
Razglobili sa momchetata polowinata tablo i sa naslagali edni wintowe, edni planki edni chudesa... i po moe jelanie shtoto nastoqwah - epoksidna smola :))
Sega se nadqwam da otkaja wseki meraklia pojelal da mi go otkradne .. preporychwam ti sega na hubawoto wreme weekend-a da si razglobish cqlata centralna konzola, da si nakupish podhodqsht razmer wintcheta powechko, razni zdrawi i debeli uniwersalni planki i da si go slojish taka che da ne se swalq nikak lesno ... shte ti otneme nqkolko chasa sigurno, no pyk si struwa :)
Syshto taka hodih w bulins - zastrahowah si igrachkata ... wzeha mi 84 lewa shtoto e samo za 10 meseca :) Imam walutno kasko pri tqh inache ... aaa trqbwa ti faktura :)) da go znaesh :) zastrahowa se po faktura...
Inache bqh wyzmuten che ne proqwiha jelanie da go widqt dali naistina go ima towa koeto me nakara da se chustwam idiot shtoto ako znaeh shtqh da mina da mi zastrahowat otkradnatia pioneer sled incidenta .. no kakwo da se prawi .. towa e jiwota :))

Nqkoi neshta koito zabelqzah - pyrwo otstrani na pioneer-a ima kup dupki za zawinstwane na wintcheta! Zawintishli tam wintcheta ne moje da se swali predi da gi mahnesh shtoto prosto ne moje da mine prez dupkata :) Zadyljitelno - otzad centralno ima dupka za wint a syshto taka na kolata ima planka - zawintwash zadyljitelno! Druga prekrasna ideq e kato e weche montiran w dupkata da opynesh edni stomaneni wyjeta da gi zawintish za kupeto :)) i razni drugi takiwa neshta... towa shte naprawi swalqneto wyzmojno samo sys zaguba na minimum chas :) a towa e wajno :) nadqwam se che nqma da sednat nai-naglo 1-2 chasa da kradat edin pioneer... a wie kak mislite? :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: thunder125]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано01.04.03 20:46



Neka go troshat! Shte zagubq 1 chas w bulins i 2 chasa w kobra + nqma da moga da swalqm djama nqkolko dena .. ama kakwo mi puka :) wajnoto e che ot bulins shte mi go platqt 100% po faktura :) Ideqta e che az iskam da imam gotina muzika, shte q imam i shte si q slusham i nqma da si q wadq cqlata slizaiki ot kolata! Neka se zanimawat... wyprosa e chisto principen!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано01.04.03 20:51



Prekrasno :))
i bez towa mi e schupeno tabloto i e zapecnalo na 139999 :)) taka ako go potroshat shte mi platqt nowo ot bulins :) A za djama pyk izobshto ne mi puka! kakto kazah edinstwenoto gadno e che shte zagubq nqkolko chasa ama kakwo da se prawi ... nqma da klekna pred shibanite narkomani i t.n.!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: Lud Audi fen]  
Авторcarlsson (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 22:40



be neznam bratle,ako imat dostata4no vreme na razpolojenie sigurno 6e se razpraat-vse pak tva si e POINEER i to ot vis6 klas kato tvoq 7400 i moq 8400
no me boli onaaa rabota ,posledvah tvoq primer-dneska edin s edin priqtel fanahme i naprao "zavarihme" DEHa za kupeto
neka doe sa nekoi da mi go zeme mama im deba otka4ena...
utre otiam da si go zastrahovam,ebal sam mu maikata prejalih parite....
ne moa da izdarjam bez ve4er da si go pusna i da si gleam delfin4etata na displaya:

sa me interesuva kak moa da si vkaram o6te animacii,ti kolko ima6?



Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: carlsson]  
Автор MEGURO ()
Публикувано02.04.03 00:53



Abe shto ne posetish delfinariuma vuv Varna ...



Тема Re: lud audi fen-a az kvo da praa?:)нови [re: carlsson]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 11:30



za animaciite www.pioneer.carclub.ru tam ima6e opisanie kak stava, ima i specialna programka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.