Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 25.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Audi 200......  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано03.04.03 21:09





Poneze se zagovorihme za Audi 200 v temata za V8 reshih da turia tuk malko snimki na tova bizu i da procheta mneniiata vi za tazi kola







I taka kakvo mislite za neia?
Osobeno kato dobavim edin ot dvata im top dvigateli:
2,2 Turbo s 139 i 161Kw saotvetno 189 i 219 konia razbira se Quattro :-)

200 Avant e napravo unikalno krasiv ne mislite li?








Batkovci, gledaite kade mu e izmesten klimatronika !!!!
U taia kola ima luks da se zariesh :-)






Тема Re: Audi 200......нови [re: verter]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано03.04.03 22:04



перфектно е, това което аз карах - колата на баща ми е тип 43 и е 170кс. - по-стар турбо двигател, но е уникална. Не съм виждал друга кола 82год да е с толкова екстри вкл и Мерцедес S клас от тези години, а баща ми я караше само на 5-та на дълъг път, останалото вършеше турбото.

Щом те влече


Тема Re: Audi 200......нови [re: verter]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано03.04.03 22:40



Просто няма какво да се каже....
Представяш ли си каква машина е била, когато са почнали да ги произвеждат?!? Дори и сега може да си съперничи по комфорт с А8.. След толкова години..

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Audi 200......нови [re: tsvet4O]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано04.04.03 01:22



Viarno e, bila e neshto neveroiatno
i sega bih dal kupchina pari za neia ako moga

Pravi mi vpechatlenie che e dosta riadak model, neshto ne se sreshtat chesto, a v Balgaria daze ne sam vizdal
za 200 Avant pak da ne govorime - po riadko e ot V8
Zashto e taka i dali e taka?

Predi niakolko meseca niakoi beshe pusnal obiava tuk vav audi foruma che se prodava edno takova s full ekstri za 4500lv ako ne se laza, beshe daze Turbo
Ne e li evtino za takava kola?

Mnogo iskam da si kupia takava mashina ili neshto drugo riadko na Audi



Тема Re: Audi 200......нови [re: Audimania]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано04.04.03 01:30



a stiga be! i tvoiat li bashta e karal bizu na Audi s full ekstri?

Egati kakvi bashti fenove imate!

moiat bashta daze ne se interesuva ot koli i ne e imal nikoga, no za smetka na tova az sam lud na tema koli i audi

kakto se peeshe v edna pesen na Gumeni glavi:
".....na vtoro miasto sam postavil dori i zenite"

he-he kato gi gledam vsichki tezi koli i se gordeia oshte poveche che karam Audi
Egati maniata




Тема Re: Audi 200......нови [re: verter]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано04.04.03 09:26



Не е ефтино... Все пак е доста старо а и поддръжката Вземеш ли си такава кола, освен ако не си колекционер, който ще я държи в гаража, МНОГО ще съжаляваш... Да не говорим, че всяка част е по поръчка, а в моргите не са и чували за тези модели... Казвам ти го от собствен опит - до преди година и половина карах Audi 100 модел 81 година... Това е била невероятна кола за годините си и тя ме спечели за марката, ама само едното каре беше 250 лв.

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Audi 200......нови [re: verter]  
Автор Dr.Schnaps (spokoen)
Публикувано04.04.03 12:59



Kolata e neveroiatana, vozil sum se i v 121KW Avant i v 220Hp sedan. prosto extri i mostnost i stabilnst.
mnogo iskah takava no dori malkia turbo motor e s 1kW nad 12okW i lo6o ina4e v DE ne sa tolkova skupi. Kolata e me4ta, perfekten kompromis na mostnost, lux, sigurnost,zena, ka4estvo, prostranstvo, razhoda susto za takava limuzina ne e za umirane, no v BG gi niama puk i ve4e niama koi da si vkara takava



Тема Re: Audi 200......нови [re: verter]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано04.04.03 18:49



Значи ако искаш да видиш как изглежда, оставил съм едни линкове на темата за AUDI V8, иначе 95 год тази кола я взехме от един пич за 2800ДМ, със прецакано турбо - 300ДМ и оттогава до 97 Беше самолет, после бащата и сложи 2.0 5цил.дизел от Ауди 100, но тази кола е поръчкова, дошла е от Кувейт на реални 56000км. климатик, ел. пакет, ел.седалки, ел. антена, плюшен салон (кариран като финален флаг в ф1) оригинални Ронал ляти джанти и т.н. Mugaga r Audi_GT са я виждали и знаят за какво става въпрос. Колата е американско изпълнение, но кофтито е,че я застигна корозията но все пак е на 21 год и още върви добре.

Щом те влече


Тема za akciznite koli...нови [re: Dr.Schnaps]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 18:51



edna ideika da ti dam..
..zna4i edin friend predi niakolko meseca si vze Fiat Coupe 2.0 16V Turbo.. be italianska prahosmuka4ka (makar 4e 4estno kazano dosta zle se forsira spored men na niski oboroti, a vse pak e 16V ), ta tozi Fiat e 190PS, da ne mislish 4e e plashtal akciz za neia?

imalo niakakv na4in svaliali Turbinata i Intercoolera predi da ia vkarat, vkarvalia ia kato obiknovenno 2.0 16v i sled tova tuk v BG gi montirali obratno.
btw.. za tozi trik sled tova mi spomena i drug 4ovek deto si e igral da vkarva malko koli predi vreme.



Тема Re: Audi 200......нови [re: verter]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано04.04.03 18:51



Аз съм виждал червен 200 комби, точно като на снимката и един черен, като цяло в България са 2-3 такива коли

Щом те влече



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.