Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 01.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано31.03.03 09:48



Знаете ,че не съм спортист ама тия копеленца ме изкараха от нерви
.........и ги наказах

Значи случката се развива на подбалканския път посока София-Карлово има преди прохода "Гълъбец" едно село (не се сещам сега името) та преди селото има една голяма права ,а след като се премине селото един дълъг наклон след който веднага започват завоите на Гълъбец.
Аз си карам с 80км/ч малко преди да вляза в селото и виждам да ме наближават зверски две коли с пуснати фарове, влизам в селото и намалям до 50км/ч ,а тия лайньовци ме съмнява да са намалили, защото след нама и 30секунди ми се лепнаха зад мен и започнаха да се чудят как да ме изпреварят и съответно един друг, обаче аз криволича по пътя яко, защото там пътя е като бойно поле в Ирак дупка до дупка , а единият педераст ми се лепнал на 50см от бронята
Ей,казвам ви всичко в мен кипна
Така най мразя и след като влезнах в една две дупки здраво вече откачих тотално и реших и аз да се заям и да им е** мамата
Наглото копеленце( с гаджето) с Vectra-та кара зад мен, а зад него некви млади "майстори" с Пежото
Започнаха да ми светкат с дългите и да ми бибиткат
Аз си викам нема да я бъде вашта и на излизане от селото асвалта се оправя драстично
Двете коли веднага се подгониха и ме изпревариха на завоя!!!!!!!!!!!!и започнаха да изкачват продължителния наклон
Аз включих втора и след като последния ме изпревари и се прибраха в платното настъпих ЯКО газта, залепих им се отзад и се изнесах да ги изпреварвам при това на клаксон

V6 - цата си казва думата-направо ги отвях
и малко преди завоите вече им бях дръпнал едно 60м
започнах да си взимам завоите бавно,бавно а, на правите ГАЗЗЗЗ!
На завоя карам с 40км/ч ,а на правата с толкова колкото да не могат да ме изпреварят.Тия батковци, направо ПОЛУДЯХА Хехе
а като видя права и кола в насрешното въобще не давам газ, ако искат да ме изпреварват
Пийнах им соса
ЯКО МИ БЕШЕ КИПНАЛО
......и така целия проход Гълъбец
Малко след средата тия отзад кротнаха и се отказаха и единият (с Пежото) отби на една чешма и така се разпадна "Голямата комбина"
тоя с Вектрата се успокои и даже не ме наближаваше после вече на правата ме настигна и ме изпревари с около 110км/ч ама беше вече доста спокоен

....и така радвам се, че си намериха майстора и ги отказах от едно безумие по завоите



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: verter]  
Автор AlfaRomeo Milano (F 360 Modena)
Публикувано31.03.03 10:35



E, to ostavase i da ne gi drapnes.......Vse pak tvojata kola e mnogo po-mostna !!!
Drugo jace sedi vaprosa ako sa bili i te po 150k.c.(sirec v tvoja klas), togava njamase da imas absolutno nikakav sans....2.6 motora na audi e kuc kon, ako go sravnjavas s drugi koli 150k.c.,.....dori Peugeot i Opel,a,za serioznite predstaviteli na toja klas da ne govorim, njama da mozes dori da procetes emblemite ot zad........

Cuore Sportivo


Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: verter]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 10:40



Правилно си постъпил колкото и да не одобрявам тоя стил на каранеОбаче ми е направило впечатление че тия гъзета с четири цилиндровите коли се пънат,пънат и с това стават опасни на пътя,докато пичовете с по-мощни коли карат доста по-спокойно просто защото си знаят че колите им вървят по-бързо затова и не се налага да се доказват и да избиват комплекси.Одобрявам това което си направил защото поне за малко са си седнали на задницитеИначе винаги ще си останат селски гъзари качили от Лада на нещо малко по-бързо.



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: AlfaRomeo Milano]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 10:43



Абе пич,явно на тебе ти се иска да караш Аudi,затова и висиш в тоя клубДобър избор си направил,усети се че италианките освен за зайчарници не стават.По-добре късно отколкото никога



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: AlfaRomeo Milano]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано31.03.03 10:50



Аууууу ама то толкова сериозно ли било???

Слушай какво ГЛУПАКО, поуката от случката бие на съвсем друга страна, ама като собственик на "куфар"N 155 не може да се очаква да го проумееш.
Аз ако не ме познаваш не се състезавам и ако бяха коли от моя клас и мощност нямаше изобщо да се бягам с тях по простата причина, че няма смисъл да си рискувам живота заради някакви тъпаци, а не защото мотора е "куц кон"
Дръпнах ги защото бях убеден, че мога и ще им сецна ентусиазма!!!!!!
ето това е причината
Не изтъквам възможностите на двигателя, а това, че им показах, че могат да бъдат издухани и ,че техните коли не са най бързите на пътя с надеждата нещо в главите им да сецне и да се сетят, че няма смисъл както и стана де
Това е,отказах ги от това да се правят на майстори и да рискуват живота на хората путуващи в настрещното (лично ми се случва почти всеки път)
Не всичко е спорт "италиански" приятелю



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: Audi9O]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 11:14



tova e bilo nadprevara koi e po-lud spored men!! Pri takiva uslovija moze da te nadbjaha njakoi i s po-malkomoshtna kola ako e dostatuchno lud i si riskuva zivota.

A inache tva Audi 2.6 ne e mnogo po-burzo ot izboenite!



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: SRl]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 11:24



Прав си,затова и смятам че ги е поставил на мястото им , за съжаление за кратко - утре пак тия гъзета ще се правят на интересни пред гаджетата си и пак ще четем за загинали 18-20 годишни хораНай-лошото е че от такива нещастници си патят хора които най-спокойно си карат в тяхното платно.А и разбрах че е по-трудно бавно да караш мощна кола.



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: SRl]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 12:21



napalno si prav.. i tova e napravil i verter.. ako ne gi beshe minal i da kara bavno po zavoite i gaz na pravite, tia dvama smotliovci sigurno shtiaha da prodaljat da se zastapvat i po zavoite, a neznam dali ot minalata godina se e promenil mnogo prohoda, ama ima mnogo shibani zavoi s mnogo shiban asfalt i kato nishto niakoi idiot moje da se metne ot tam.

az otivaiki na edin imen den v selo 4avdar reshih da se probvam sas Scirocco-to kak varvi po zavoite na Galabec, ama biah s 4ovek deto znae patia perfektno i pak se otkazah barzi4ko.



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: M]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано31.03.03 12:24



за непознат път си е готино да имаш 'навигатор', само да не е като един приятел... питам го как е тоя завой и той ми вика, ми ляв...какъв да е...
набързо се отказах да го питам повече....

br



Тема Re: Audi 2,6 vs Vectra 2.0 & 405 1,9 SRiнови [re: SRl]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано31.03.03 14:06



Така е прав си
и аз рискувах малко или много още повече ,че беше мокро и песъкливо навсякъде, обаче ми беше кипнало
кипна ми заради това, че караха като бесни в селото и ме натискаха в дупките
иначе такива ги пускам да си трошат главите винаги, даже им давам десн мигач и им правя път
......страшно мразя когато някой си сульо ще ми влияе на стила на каране и ще ме кара да го гледам непрекъснато в огледалото

Колкото до колите сега вече съжалявам, че написах такова подвеждащо заглавие на темата оставаше да напиша и едно 1:0 и щеше да заври и закипи
Не ми беше това презумцията
Вярно е също и ,че 100 2,6 не е много по-бързо от въпросните коли, но аз разчитах на най-силното си оръжие- въртящия момент в доускорение от 80км/ч нагоре на пътен участък с изкачване
Там работите са мнооооого различни!

Радвам се също, че "спортистите" зад мен не се оказаха съвсем луди и да вземат да ме изпреварват ва-банк, което говори, че принципно са си нормални шофьори, обладани от момент на емоция и оставили си живота подвластен на риска

Помежду другото Пежото беше с цолов номер
нали се сещата каква радост е била
Та така....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.