Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 29.09.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Относно катализатора......нови [re: MaXo]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано03.04.03 01:25



Ами ако е този които аз сменях....сваляш,кутията на възд.филтър.карбуратора.
Поне аз така направих

[image]

[/image]

Тема Re: Относно катализатора......нови [re: TheDrill]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.04.03 02:39



za toq tampon qsno..........az pitah za tamponite na motora .......tezi koiito obirat vibraciite i na tqh leji dvigatelq ......ediniq mi e skusan

Bram!


Тема Re: Относно катализатора......нови [re: MaXo]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано03.04.03 03:04



Aaa,sorry,ne sum razbral .
Na men ediniq mi beshe otishul esenta.Maistora kadeto hodih ,mi kaza oba4e 4e bilo po dobre dvata da se smenqt.Vzeh nqkakvi ne bqha germanski.
Burzo se smenqt,az misleh 4e ste otneme poveko ,ama te za 20-30 min gi opraviha

[image]

[/image]

Тема Re: Относно катализатора......нови [re: TheDrill]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано03.04.03 14:32



~10 лв. за брой левия се сменя много лесно,но десния е малко по-кофти, ако махнеш щита под двигателя е значително по-лесно, десния се вади слага по-трудно и от гледна точка на това,че двг. е наклонен и тежи повече на дясно, при мен двама приятели се облегнаха на главата и засукаха двг. на ляво и стана лесно и бързо. другото кофти нещо е че тампоните са с много дълги шпилки и трябва време за отвиване и завиване на гайките.Успех при смяната

Щом те влече


Тема Re: Относно катализатора......нови [re: Audimania]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано03.04.03 14:44



И аз си мислех, че ще е нещо подобно смяната, но понеже не съм го правил лично, само изказах предположение...



Тема Re: Относно катализатора......нови [re: Audimania]  
Автор peshone (Audi fan)
Публикувано03.04.03 15:00



Смяната на тампоните най-лесно става на канал (говорим за тия двата, дето са по-отпред, не тоя при скоростната кутия).

Най-напред се маха кората, дето е под двигателя.
После повдигаш на крик двигателя, след като си развил гайките на тампона и вадиш пусти тампон, после слагаш новия и работата е готова

Горе-долу за 10-15 минути на тампон е цялата врътня, при това не съм го правил друг път и не съм си поставял за цел да бързам.

Ако няма канал - става по-кофти с удобството за работа, но не е невъзможно да се направи...



Тема Re: Относно катализатора......нови [re: Audimania]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.04.03 18:25



kade gi po 10 leva ediniq .......az namerih za 20

Bram!


Тема Re: Относно катализатора......нови [re: MaXo]  
Автор Furious (непознат)
Публикувано04.04.03 10:51



Az imam edno pitane . Dali e vazmogno poradi omeknali tamponi na dvigatelq da imam vibracii v kupeto kam 2000 oborota na dvigatelq .

Catch mi if you can .

Редактирано от Furious на 04.04.03 11:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.