Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 28.04.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пак за халогенитенови  
Автор tsvet4O ()
Публикувано23.03.03 16:44



На баща му снощи му откраднали левия халоген / В4/. Другия не са могли да го свалят след профилактиката, която им направих. Та въпроса ми е - някой има ли някакъв счупен или някакви части, та поне да го мина на застраховка?
Ей, писна ми от тиа айдуци... Ще взема една пушка и ще почна да дебна...

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Пак за халогенитенови [re: tsvet4O]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 17:39



Imam,kak da ti go dam?
P.S. Nali bqhme reshili da syberem chasti koj kakwoto ima za zastrahowatelite,kakwo stana s ideqta - OBRYSHTAM SE KYM WSICHKI?



Тема Re: Пак за халогенитенови [re: Audi9O]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано23.03.03 19:02



Дай телефон да ти звънна. Ако искаш пиши на snep@dir.bg

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Пак за халогенитенови [re: Audi9O]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано23.03.03 20:15



Imam za 90ka:
Desen far i desen halogen - wsichko e OK, no styklata sa potrosheni.
Nqkakuv migach, no samo naj-zadnata plastmasa.
Lqwo El.ogledalo sys puknato styklo i zdravo dqsno ogledalo.

I edno MNOGO SCHUPENO PREDNO STYKLO

Crash Test Dummy


Тема Re: Пак за халогените [re: tsvet4O]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 21:10



088637051 - Десислав



Тема Re: Пак за халогенитенови [re: tsvet4O]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 12:55



А ти какво по-точно беше направил за да ги затрудниш? Аз сложих сравнително нестандартни винтове и ги китнах, а после китнах и капачките. Опитвам се да преценя дали в този си вид е безопасно да държа колата навън през нощта...



Тема Re: Пак за халогенитенови [re: tsvet4O]  
Автор sashooRS (новак)
Публикувано24.03.03 13:05



bratleta,az pak tarsia po sashtata prichina desen stop za coupe(moze spukan,schupen)plashtam go vednaga pomagaite!!!!!!!!!



Тема Re: Пак за халогенитенови [re: Razer]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано24.03.03 13:08



Ми първо развих винтовете, намазах ги със специално лепило против развъртане / казаха ми, че няма начин да се развърти винт, намазан с него/. След това завих винтовете и ги разпробих с бормашина... Е, нищо. Отивам вчера да махна поне десния, да не го свалят и него - просто няма начин. Как са свалили левия нямам представа...

Разбирай - няма защита - решат ли, цялата броня ще свалят. За съжаление ние нямаме гараж, а платения паркинг изпбщо не е алтернатива. Затова реших да сменя цялата броня с такава без дупки за халогените.

Съединението прави силата! Audi

Редактирано от tsvet4O на 24.03.03 13:10.



Тема Re: Пак за халогенитенови [re: tsvet4O]  
АвторRazer (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 13:46



За кои винтове говориш - за външните, които държат капачките или за двата вътре които държат самия халоген? Баси, ако си разпробил вътрешните, като знам колко място има за бъркане с разни tool-ове, наистина не знам как са го свалили Освен ако не са го счупили при свалянето само и само да ти навредят...



Тема Re: Пак за халогенитенови [re: Razer]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано24.03.03 13:53



И трите болта, за които говориш, бях намазал... Заради тия вътрешните 4 бинта загубих в бронята, докато успея да ги сложа... Затова ти казвам, че не си представям как са ги свалили. По колата няма нищо счупено - все едно са си ги отвили по стандартния начин... Мистерия

Съединението прави силата! Audi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.