Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 23.05.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Moje li...  
Авторaudi8O (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 17:36



Imam edin vypros.Moje li da se sloji servo na volana na Audi 80 1,8 benzin i ako da kolko bi struvalo tova?Trudno li e da se napravi?Blagodaria vi!



Тема Re: Moje li...нови [re: audi8O]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 08:57



Може, не знам коко струва, не е лесно (т.е. трудно е)

Почти съм сигурен, че ако си продадеш колата и купиш друга във същото състояние, но със серво на волана, ще трябва да доплатиш много по-малко пари, отколкото ако се опитваш да го монтираш на сегашната си кола.



Тема Re: Moje li...нови [re: BullDog]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано24.03.03 09:49



Дискутирахме въпроса в "Рено". Там колегите казаха, че не е особено сложно. Сменяла се рейката и се добавяла помпата. Незнам до колко е така, просто споделям какво четох там..

Съединението прави силата! Audi


Тема Re: Moje li...нови [re: tsvet4O]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано24.03.03 15:29



Да прав си не е сложно, но като се има на предвид колко неща трябва да разглобиш и след това отново да сглобиш, също и намирането на читава рейка с хидравлика и всичко комплект, не си струва, колегата е прав - продай колата и си вземи такава със серво за малко повече пари.

Щом те влече


Тема Re: Moje li...нови [re: audi8O]  
АвторVGK (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 20:54



Може. Майстора при който си правя колата има AUDI 1.8 и си сложи серво. Мисля че рейката я взе за 120 лв от арабите, за помпата не знам.



Тема Re: Moje li...нови [re: audi8O]  
Авторaudi8O (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 00:17



Momcheta,blagodaria vi mnogo za mneniata i savetite.
Moeto Audi skoro go vzeh i edva li shte go prodam samo zaradi servoto,no vse pak bi bilo ako go imashe.Ne mi se tarseshe poveche specialno samo zaradi tazi ekstra,no sega moga da ia sloja dopalnitelno shte e mnogo dobre.
Imam oshte edin vapros neka ako niakoi ot vas moje da mi kaje koi tochno chasti shte mi triabvat,kolko gore-dolu struvat i dali triabva da tarsia specialen maistor za tazi operacia ili po-kadarnite bi triabvalo da se spraviat?Sashto taka,sled slaganeto na tova servo vazmojno li e da dava niakakvi neochakvani defekti i dali iziskva dopalnitelna poddrajka?
Mersi oshte vednaj!



Тема Re: Moje li...нови [re: audi8O]  
Автор 1.8Turbo2Ov (Мушморок)
Публикувано25.03.03 01:01



vij sega... ako smenish samo reilata i slojish edna pompa reshavash problema za vazmojno nai malko pari, oba4e e vazmojno da po4ne da ti sazdava problemi, zashtoto i sharnirite i kormilnite nakrainici, ta dori i nosa4ite sa malko po razli4ni na tiq s hidravlikata. Ako reshish da prilagash toq varqnt shte ti trqbva reika, pompa, stoika za pompata,dvoina rema4na shaiba za kolqnoviq val, kazan4e za hidravli4noto maslo, komplekt marku4i i trabi4ki i edin shto gode kadaren maistor. a i edin remak za pompata.
Za drugiq palen variant ako te interesuva moga da provera to4no kakvi sa razli4nite elementi, oba4e tree da badash siguren 4e razlikata v parite she e pone 2 pati.

AUDI forever;)


Тема Re: Moje li...нови [re: audi8O]  
Автор ThUnDeR RS4 (Power User)
Публикувано29.03.03 23:22



Az si slojih reika predi okolo godina moje bi. Kupih si ia ot edno momche ot Sofia za 100-tina leva, i mi ia slojiha bez nikakvi griji, okolo 2 chasa ia montiraha v edin serviz na Audi v Jambol. Vzeha mi 50leva, i sam super dovolen. Vsichko izleze okolo 150kinta (kryglo kazvam, ne pomnq tochna suma.) Ako se interesuvash moga da te opytq na tam, shte ti ia slojqt.



Тема Re: Moje li...нови [re: ThUnDeR RS4]  
АвторBlSKO (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 18:18



Kade e tozi serviz na AUDI v Yambol? Za6toto az sam ot Yambol imam AUDI,a 6tom si dovolen ot tiah bih mogal i az ako se naloji za ne6to da polzvam uslugite im.Blagodaria ti predvaritelno.



Тема Re: Moje li...нови [re: BlSKO]  
Автор ThUnDeR RS4 (Power User)
Публикувано31.03.03 18:22



Neznam sigurno go znaesh Ishmiriev, sled kato minesh benzinostancia Omaks na sledvashtata presechka vednaga v dqsno e. Pochti izcqlo s Audi se zanimava, i dosta gi razbira.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.