Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 22.06.24 
Автомобили
   >> Audi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Купувам 14' "летни" джанти + молба :)нови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано21.03.03 20:48



Търся си лети джанти 14' 6J, 4 болта - 108 мм с или без летни гуми (195/60/14).

Момчета, ако мернете някъде да се продават готини такива "жанти" свиркайте...

Една молба за хората с B3 + лети джанти, моля ви да ми кажете с какво ЕТ са ви джантите.
По ЕТКА ЕТ-то е 45, ама освен един единствен много стар модел, не се сещам за други които да са с това отстояние.

Гледах много готини BBS-ки с ЕТ22, май ще да много изнесени?



Тема Re: Купувам 14' "летни" джанти + молба :)нови [re: TheSaint]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано21.03.03 21:22



Mene savsem ne mi e iasno kakvo e tova J6 i tva ET ?
apqk az mito go karam s 15' toest karah go de ...
ia kaji za tva J i et??



Тема Re: Купувам 14' "летни" джанти + молба :) [re: Too FAST]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано21.03.03 21:49



Имаше много готин линк където всичко беше обяснено, но сега гледам, че не работи.

Пробвай все пак:

виж "The Wheel and Tyre Bible"

Иначе с 2 думи:
J е широчината на джантата (сещаш се, колкото по-голямо J толкова по-широка гума може да сложиш).
ЕТ -то е отместване на джантата спрямо оста й. Колкото по-малко ЕТ-то -толкова са по-изнесени навън джантите (стърчащи извън калника например) и обратно.



Тема Re: Купувам 14' "летни" джанти + молба :)нови [re: TheSaint]  
Автор MEGURO ()
Публикувано21.03.03 23:44



Vchera popadnah sluchaino na originalni(AUDI) janti 14', izglejdaha kato novi, biaha s gumi, sushto pochti neupotrebiavani, ne moga da ti kaja rezmera obache, ne oburnah vnimanie, az si turseh 15', no mi napraviha vpechatlenie, zashtoto izglejdaha kato neupotrebiavani. Gumadjiata im iskashe 500lv. na jantite i komplekt s gumite - 650lv. Ako te interesuvat mi se obadi da ti kaja kude se namirat 087491297



Тема Re: Купувам 14' "летни" джанти + молба :)нови [re: MEGURO]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано24.03.03 11:43



Ей такива мнения ще се радвам да виждам повечко.

Джантите и гумите за които говори колегата за зверски скъпи за това което са. Предлагат се на 2 места (1 комплект е, но...). По Сливница, малко след моста поска Орион и по Орион посока Люлин (свивш по Орион в дясно, в ляво е Макдоналдс) и после в ляво, малко след 1 борса за строителни материали. 2-рото мястно е точно до майстора който ми ремотира колата, вече съм ги опознал доса добре. Държат зверски високи цени. Само си направете извода: за оригинлните, но много стари като модел (много затворени) джанти - 500 лв!!! Верно изглеждат като нови, ама това е само 1 прахово!! и гуми = 650 лв. Абе баси лудите хора!!

Никой нищо не казава за ЕТ-то, хайде хора моля ви, погледнете какво пише на джантите...

Редактирано от TheSaint на 24.03.03 14:05.



Тема Re: Купувам 14' "летни" джанти + молба :)нови [re: TheSaint]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 13:25



vsashtnost neznam to4no za koi djanti stava vapros.. tai kato mai ima 4 modela originalni liati djanti.. ama koito i da e ot tiah.. tova ne sa slu4aini djanti, strashno zdravi sa, makar i da ne sa mnogo krasivi (makar 4e az namiram ronalkite - tia s mnogoto la4i, za dosta hubavi4ki).
spored mene edna takava djanta opredeleno moje da e >100lv, oshte pove4e 4e italianska kashkavalka novi4ka e ~170lv
kakto i ne bih si prodal originalnite ot Scirocco-to, koito po moemu sa dosta po-grozni ot tia na Audi za po-malko ot 300lv.



Тема Re: Купувам 14' "летни" джанти + молба :)нови [re: M]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано24.03.03 14:00



Става дума за онези които са като цял диск и имат само 5 леки прореза.
За стари като модел, но маркови и запазаени джанти 300 лв е нормалната цена за 14-ки. Даже това е горната граница. Както писах по-горе, предлагаха ми BBS стар модел (с плетките) с 2-3 драскотини по бордовете им (просто бяха мега запазени) + гуми за 320 лв.!!

Иначе за ЕТ-то, на всички оригинални (ауди) джанти май е 45. Искам да събера инфо за тези които не са с оригинални.
Гумаджии ми казаха, да че няма проблем да сложа до ЕТ 32, но да не падам по-надолу.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.