Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 21.06.24 
Автомобили
   >> Audi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема audi coupe 2.0 20 v tuningнови  
Авторkonti (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 19:11



abe pitsove znae li niakoi kak moga da napilia oste moeto audi. tsuval sam 4e kogato kolata e ventilirana ne moze da se slaga 4ip tuning. moiat motor bese 2.0 20v quattro 160 kc sega slozih turbina ine znam kolko konia se vdigna mosnosta. sega se polu4i problem kasa kareto na kardana.ako niakoi znae kade ima sportni aksesuari i 4asti v plovdiv neka kaze



Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: konti]  
Автор Audimania (Judas)
Публикувано15.03.03 19:42



Точно твоя мотор може да му сложиш чип, нали е Бош мотроник инжекциона. И какво имаш предвид под "сложих турбина" - турбокомпресор ли сложи? Питам те защото може да си скапеш двигателя - в турбо мотора буталата са с по-големи горивни камери, главата също за да има къде да дойде повечето въздух, отделно има едни дюзи които пръскат с масло буталата от долу за по-добро охлаждане и т.н. Един финландец беше сложил на Голф1.8 16v турбо от Ауди А4 и беше стопил буталата, след което сложил бутала от такова Ауди (двигателите са с еднакъв обем и т.н.) и колата беше заспала. Успех по тунга и дано нямаш проблеми, желая ти успех и ела на следващата среща да видиме какво си постигнал, ще ни бъде любопитно.


Щом те влече


Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: Audimania]  
АвторNGG (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 11:45



Interesuva me kato namerish miasto za chip tuning !? Az tursih po edno vreme no nakraia se otkazah - taka che kato namerish dai miasto i ceni !



Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: konti]  
АвторPB (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 01:38



Ja kaji kak ti se durjeshe kolata mejdu 1000 i 2000 oborota na 1va i 2ra kato ja nastupesh predi da si slojish turbina. Az imam sushtija motor i pod 2000-2500 rpm kolata nikakva ja njama daje se chuva njakakvo pristyrgvane. Normalno li e tva? men mnogo me drazni



Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: PB]  
Автор int 27h (T.S.R.)
Публикувано17.03.03 08:57



Na teoria w tezi niski oboroti kolata ti ne bi trqbwalo da ima osobena razlika s wyrtqshtia moment 2.0 115hp dwigatelq.
Grafikata na wyrtqshtia moment raste bawno do 2000rpm, sled towa do 4000 raste 2 pyti po-bawno, no sled towa poludqwa
Dori grafikata na moshtnostta raste plavno do 4000rpm, a sled towa pochwa dosta po-rqzko da narastwa :))))) Prosto e osezaem momenta kogato ima smisal ot powecheto klapani, inache si e kato 2.0 dwigatel. Wsyshtnost grafikite koito gledam sa za 2.3 20V, a pri nego e sravnimo pone s 2.3 dwigatelq taka che za 2.0 shte e po-zle w nachaloto.
Hwyrli tuk edin pogled.


Crash Test Dummy


Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: konti]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 00:33



Hmmm... kakwo si naprawil na gorkata kola? Dai poweche info che me zaintriguwa mnogo! Kak si slojil turbina na 2.0 20V dwigatelche? I btw kaji kolko ti e 0-100 i 0-200 i lesno shte si naprawish smetka kolko konq si!
Po princip turbinite mogat da se izduwat do bezkrai edwa li ne :) Na moq dwigatel (AAN 2.2Ti) moje da mu se wdignat konete ot 230 na 420 bez razpilwane! Sys razpilwane weche moje i nad 500 :))


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: Audimania]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 00:35



2.0 20V e sys motronic.
Ima edna razlika mejdu turbo i non-turbo - turboto e sys po-malka stepen na sgystqwane ot atmosferkite!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: NGG]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 00:37



Probwaite se sys edna konsultacia pri Niki Zlatkov! Tam mislq che mogat da prawqt custom neshta ... shtoto 2.0 20V sys turbo nqma i opredeleno si plache za custom reshenie!


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: int 27h]  
Автор Lud Audi fen (ентусиаст)
Публикувано18.03.03 00:39



2.0 20V nqma analog bez klapani shtoto nqma 2.0 bez klapani s 5 cyl???


Pozdrawi,

Lud Audi fen - AUDI 4ever!


Тема Re: audi coupe 2.0 20 v tuningнови [re: PB]  
Авторkonti (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 00:44



i moeto bese taka do 2000 oborota e zaspalo. starzeneto e ot verigata koiato sinhronizira razpredelitelnite valove .prepora4vam da ia smenis makar 4e e mnogo slozno zastoto se razglobiava polovinata kola no efekta e strahoten osven 4e iz4ezva suma se podobriava paleneto i mosnosta .zenata i vav vantotreid bese okolo 50 lv ne vzimai menteta patih si. ako resis da go pravis vzemi i garnitura za kapaka 35lv




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.